این علامت های تجاری در حال صحبت کردن در برابر نژاد پرستی در رسانه های اجتماعی

زمانی که Covid-19 همه گیر آمار ایالات متحده برندها به سرعت پا به اطمینان وحشت آمریکایی ها بودند که برای آنها وجود دارد. در تعداد بی شماری از مبارزات برندها اجازه دهید مردم می دانند که آنها کمک به با اهدای پول ساخت ماسک و دادن مصرف کنندگان دوره فیض در چیزهایی مانند ابزار و پرداخت وام مسکن.

اما زمانی که سیاه و سفید آمریکایی ها کشته می شوند—اینکه توسط پلیس به عنوان مورد مینه سوتا جورج فلوید بود که خفه توسط یک افسر پلیس است که دوخته او را با زانو زدن در گردن او در روز دوشنبه و یا در حوادثی مانند قتل Ahmaud Arbery بود که در تعقیب و به ضرب گلوله توسط سه همسایگان در حالی که در اجرا در گرجستان محله در فوریه. 23—سکوت از شرکت های بزرگ جهان می تواند پر سر و صدا.

روز جمعه انجمن روانشناسی آمریکا با صدور بیانیه ای خواستار نژادپرستی یک بیماری همه گیر.

“ما در حال زندگی در یک نژادپرستی همه گیر است که مصرف سنگین روانی تلفات در ما آفریقایی شهروندان آمریکایی است. سلامت عواقب وخیم” گفت: APA جمهور ساندرا Shullman. “نژاد پرستی است و همراه با یک میزبان از عواقب روانی از جمله افسردگی و اضطراب و دیگر جدی و گاهی اوقات ناتوان کننده از جمله اختلال استرس پس از سانحه و مصرف مواد اختلالات. علاوه بر این استرس ناشی از نژاد پرستی می تواند کمک به توسعه بیماریهای قلبی عروقی و دیگر بیماری های فیزیکی.”

بر خلاف Covid-19, اما, این بیماری همه گیر از نژاد پرستی نیست به امریکا است. تظاهرات در برابر پلیس قتل دختر سیاه سیل خیابان های شهرهای ایالات متحده سال بعد از سال و در عین حال کمی تغییرات. و شرکت های بزرگ که اغلب موعظه تنوع و شمول تمایل به باقی می ماند عجیب سکوت.

مینیاپولیس است که هنوز از وضعیتی وخیم امروز پس از معترضان آتش به میان ساختمان های دیگر یک پلیس حوزه و غارت یک هدف و دیگر خرده فروشان. معترضان به ضرب گلوله کشته شد در روز پنج شنبه در هر دو لویی که در آن آنها را جمع آوری به عدالت تقاضا برای Breonna تیلور سیاه EMT بود که به ضرب گلوله در لوییویل آپارتمان زمانی که مسلح افسر پلیس سفید آمد به خانه او پس از نیمه شب به دنبال مواد مخدر در ماه مارس (بدون مواد مخدر شد و تا کنون در آپارتمان یافت) و در دنور به عنوان معترضان جمع شده بودند و خواستار عدالت برای جورج فلوید.

در حالی که اکثر برندها سکوت برخی در حال آمدن به جلو به چین با معترضان و موضع شرکت, علیه نژاد پرستی.

بستنی با نام تجاری Ben & jerry’s در زمان مشخص گام جسورانه به جلو در پنجشنبه چهار سال پس از آن با صدور بیانیه ای مشابه در حمایت از زندگی ماده تظاهرات در فرگوسن را از دست ندهید., و پس از راه اندازی یک کمپین در سال 2019 با شکوه به قید وثیقه سیاه بیرون از زندان برای روز مادر.

هدف-محور نام تجاری گفت: در یک پست وبلاگ که آن را “درک[s] که تعداد زیادی از آمریکایی های سیاه و سفید و سفید آمریکایی را عمیقا تجربه های مختلف و نتایج اجرای قانون و سیستم عدالت کیفری. همین دلیل است که آن را تبدیل به روشنی به ما در بن و جری که ما باید یک تعهد اخلاقی به موضع در حال حاضر برای عدالت و به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.”

در حالی که بستنی با نام تجاری بیانیه کمتر بود تعجب آور (بعد از همه نژادی عدالت ذکر شده است به عنوان یک ارزش اصلی بر روی وب سایت خود و Ben & jerry’s همکاران با رنگ تغییر و NAACP) آن جدید بود برای دیدن چندین مد و زیبایی, برندها صحبت می کنند تا به عنوان به خوبی.

بریتانیا بر اساس مد خط Pretty Little Thing, معروف ساخته شده توسط یک همکاری با Kourtney Kardashian, توییتی یک تصویر از یک دست بتواند یک دست سیاه گفت: در این عنوان که “ما درک می کنیم ما یک وظیفه مراقبت به بحث در مورد موضوعات دیگر از مد و سبک زندگی, اخبار.” طراحی شد و به سرعت مورد انتقاد توسط کاربران توییتر به صورت سایه ای از دست و ناخن و جیر برداشته شد و چند ساعت پس از آن بالا رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net