هیچ برازنده راه برای به روز رسانی یک بحث طلسم

بینش کلیدی:

کثافت کمک به شخصیت برندها و خدمت به عنوان تشخیص سفیران در قفسه های فروشگاه. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که نام تجاری چهره یک مشکل تاریخ ؟

زمین O’Lakes مثال خوبی است: در ماه آوریل با نام تجاری بی سر و صدا کاهش یافته و بومی زن در بسته بندی آن و پیش از آن 100امین سالگرد.

کثافت کشیده شده است در گذشته: ذرت نام تجاری تراشه Fritos بازنشسته آن Frito Bandito در سال 1971 فقط چهار سال پس از آن در سال 1967 اولین پس از شکایت از مکزیکی-آمریکایی گروه های حمایت. (شرکت مادر Frito-Lay نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

اما برخی دیگر مانند زمین O’Lakes باید تحمل برای نسل های.

برای مثال خانم Chiquita که شد چهره ناف با نام تجاری در سال 1944 و تبدیل شد به یک “پر جنب و جوش, لاتین زن” در سال 1987 است. (Chiquita نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

نستله خریداری اسکیمو پای در سال 1991.

همچنین یخ نوار کرم به عنوان شناخته شده اسکیمو پای. مجله اسمیتسونیان گفت: نام بود که مارک در سال 1922 بود “به معنای بیرون کشیدن سرد شمالی و مردم بومی که در زندگی وجود دارد.”

به نظر می رسد نستله که خریداری اسکیمو پای در سال 1991 تلاش کرده است تا فاصله خود را از بحث طلسم بر روی وب سایت خود را, اما آرم باقی مانده در بسته بندی.

نوئل Perillo مدیر نام تجاری روابط عمومی در نستله کاهش یافته به عنوان نستله ایالات متحده آمریکا بستنی تقسیم فروخته شد به انگلستان بستنی تولید کننده Froneri در ماه ژانویه است. Froneri پاسخ نمی دهند.

اما مسلما نمونه های فاحش تگرگ از برندها با استفاده از شخصیت های ریشه در نوستالژی برای برده داری. کسانی که کثافت—عمه Jemima کرم گندم و عمو بن—پدید آمده بین جنگ و حقوق مدنی عمل می کنند. مارک های پشت سر آنها تلاش کرده اند به روز رسانی در طول سال اما میراث باقی می ماند ریشه در یک فصل از تاریخ آمریکا است. و مانند زمین O’Lakes, Chiquita و اسکیمو پای مارک های در حال صحبت کردن در مورد آنها پس از آن معلوم نیست اگر همیشه خواهد بود یک حساب و یا اگر وضعیت موجود باقی خواهد ماند و برای نسل های بیشتر.

‘نگاه معاصر’

Quaker Oats ساخته شده است که تغییرات را به عمه Jemima در طول سال.

عمه Jemima به پدر و مادر, Quaker Oats, ساخته شده است, ترفند در طول سال. در سال 1989 به عنوان مثال او داده شد “نگاه معاصر [با] گوشواره مروارید و یک توری یقه.” که همان زمان با نام تجاری خود را کاهش روسری, Maurice Manring نویسنده در یک جعبه: عجیب و غریب حرفه ای از عمه Jemima به NPR گفت. (با توجه به Manring او صحبت نشده در تبلیغات تجاری از دهه 1960.)

با وجود این تغییرات طلسم باقی مانده است مترادف با لله کلیشه نکردم در خنیاگر نشان می دهد پس از جنگ داخلی می نویسد مرلین کرن-Foxworth نویسنده عمه Jemima عمو بن و Rastus: سیاه پوستان در تبلیغات, دیروز, امروز و فردا.

در سال 2017, Dan Gasby شریک رستوران نویسنده کتاب آشپزی و سبک زندگی گورو B. Smith, درخواست لرزنده پدر و مادر پپسی برای از بین بردن نام و طلسم در یک Change.org کمپین به نام مجموعه خود را رایگان.

“بازاریابی خود را غیر بازاریابی,” او گفت: به دلیل لرزنده نمی تواند به طور فعال در تبلیغ این کهنه تصویر فراتر از نقطه فروش تبلیغات در فروشگاه.

“مشکل در امریکا است که بسیاری از نژادپرستانه و stereotypic تصاویر از گذشته شده اند ریشه دوانده که اگر آن را خوب,” او اضافه شده است.

Frito Bandito بود به سرعت کشیده چون شخصیت خیلی بیش از این بالا گفت: امریکاس نی استاد بازاریابی در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

“خاله Jemima به شما می تواند به شکل یک راه برای منطقی” نی گفت. “او مادرانه جنبه وجود دارد برخی از جنبه های مثبت شما می تواند بیرون بکشد اگر شما می خواهید به از نظر اخلاقی توجیه او اما کمتر به این ترتیب با یک شخصیت مانند Frito Bandito … [به خصوص] نسبت به چیزی بی ضرر مانند چارلی تن ماهی یا چستر یوزپلنگ.”

با عمه Jemima, شرکت پپسی در نهایت sidestepped موضوع Gasby گفت:, گفته, عمه ، خاله, Jemima سالم بود و نبود آنها احساس نیاز به تغییر برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im