وجود دارد بیشتر به تقاضا برای بزرگ-بازی برچسب ها از دیجیتال نوشته

مردم به طور کلی برابر بزرگ بازی شکار با اواخر تابستان و پاییز اما در اینجا در غرب فصل شکار آغاز می شود در واقع در مدت کوتاهی پس از فصل تعطیلات در برخی از کشورها. در دیگران, آن آغاز می شود در مورد زمان زمستان محو و تازگی بهار پدیدار می شود.

بر خلاف whitetail متحده که در آن گوزن جمعیت آنقدر متعدد است که شکارچیان از نظر قانونی می تواند برداشت های متعدد گوزن هر سال کشورهای غربی باید محدود تر بازی بزرگ منابع است. و حفاظت اخلاق نیاز دارد که در دسترس شکار فرصت توزیع شده در میان شکارچیان بازی بزرگ به عنوان فضاي به عنوان امکان پذیر است.

این انجام شده است با برخی از فرم برچسب قرعه کشی. هر چند مشابه هر ایالت خود روند.

اساسا شکارچیان امروز قرار داده و نام خود را در یک دیجیتال کلاه. سپس با استفاده از فرمول های پیچیده ریاضی, کامپیوتر, به دنبال مطابقت با شکارچیان’ نام با در دسترس برچسب ها که در آن ممکن است. وقتی که در بازی اتفاق می افتد شکارچی گفته شده است که “کشیده” یک برچسب شده است.

که در آن درخواست ها و برچسب ها در دسترس نمی توان همسان شکارچی ناموفق است و باید به دنبال گزینه های دیگر. گاهی اوقات کسانی که گزینه های در دسترس هستند در پس از آن تساوی برای مانده برچسب ها و یا over-the-counter برچسب فروش که در آن در دسترس یا شکارچی ممکن است نیاز به نگاه در کشورهای دیگر.

وجود دارد بیشتر به استفاده از برچسب ها برای برچسب, اما, از, به سادگی با قرار دادن یک نام به طور تصادفی در دیجیتال کلاه. آه که می تواند انجام شود و این کار ممکن است برای برخی از, اما کسانی که شکارچیان با تجربه تمایل به قرار دادن برخی از جدی فکر و برنامه ریزی به این روند است. که در آن شکار آغاز می شود.

برخی از شکارچیان استخدام شرکت هایی که کسب و کار آن است که برای انجام تحقیقات و ارائه برچسب برنامه به نمایندگی از مشتریان خود را, اما بسیاری از ما هنوز هم به انجام آن راه قدیمی از مد افتاده. ما شروع به صحبت کردن با افرادی که در اطراف بوده است و می دانیم کشور است. پس ما ممکن است یک درایو و ببینید چه چیزی از زمین به نظر می رسد در برخی از مکان دوستان ما ذکر کرده اند.

دریغ نکنید به صحبت کردن با فرد پشت پیشخوان در فروشگاه های محلی و یا فروشگاه برگر. شما ممکن است شگفت زده چقدر آنها مایل به اشتراک گذاشتن اگر آنها می دانند که شما مایل به انجام این کار.

جای دیگری به دنبال اطلاعات است که برداشت داده های گرفته شده توسط دولت حیات وحش ادارات و یا تماس و صحبت با کارشناسان حیات وحش با مسئولیت علاقه مند مناطق. نگه داشتن در ذهن است که زیست شناس و انواع مختلف دارد در این زمینه بیشتر از زمان بنابراین شما نیاز به ورزش برخی از صبر و شکیبایی است. شما نمی خواهد تنها یک تماس.

قبل از ارسال درخواست خود را در نظر خود را در پاسخ به سوالات زیر است. چه نوع شکار شما به دنبال? آیا شما ترجیح می دهید یک منطقه با دسترسی به وسیله نقلیه و یا شما به دنبال بیشتر از یک پیاده روی در بیابان تجربه ؟ چه نوع از زمین آیا شما مایل به مقابله ؟ و شما فقط می خواهید یک برچسب و فرصت برای شکار و یا شما به دنبال ویژگی های خاص در این بازی شما امید به دنبال ؟

پاسخ به این سوالات باید نقش مهمی در انتخاب شما را در طول روند درخواست.

اگر شما یکی از بسیاری از کسانی که شده اند در انتظار نتایج آریزونا قرعه کشی برای الک و pronghorn برچسب ها شما می توانید انتظار توقف و شروع به دنبال. نتایج این قرعه کشی می توانید به صورت آنلاین اگر شما یکی از آریزونا بازی ماهی بخش رایگان پورتال حساب و یا شما می توانید تماس با گروه.

که تعداد (602) 942-3000. یک بار سیستم پاسخ را فشار دهید شماره “2” و به دنبال دهید.

قرعه کشی آریزونا, گوزن, سقوط, ترکیه, سقوط javelina, گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی سقوط, گاومیش کوهان دار امریکایی و sandhill جرثقیل فصل شکار برگزار خواهد شد بعد از این بهار. به عنوان یک قاعده مهلت درخواست سه شنبه دوم در ماه ژوئن اما همه این مهلت نیاز به تصویب آریزونا بازی ماهی کمیسیون.

یوتا مهلت درخواست شد مارس 5. نتایج حاصل از طراحی در دسترس خواهد بود مارس 29.

اگر شما یکی از بسیاری از کسانی که شده اند در انتظار برای ارسال درخواست خود را برای یکی از نوادا آرزو بزرگ بازی برچسب ها منتظر شما نزدیک به بیش از. قرعه کشی برنامه ریزی شده است برای مارس 16, اما تایمر متوجه خواهد شد که برنامه دوره تمدید شده است به طور قابل توجهی. مهلت درخواست ممکن است 4. نمایش نتایج خواهد شد در دسترس مارس 22.

نویسنده مستقل داگ, نیلسن حفاظت مربی برای بخش نوادا از حیات وحش است. خود را “در منزل” ستون پنج شنبه منتشر شده است و نه وابسته و یا تایید شده توسط NDOW. هر گونه نظرات او می گوید او در ستون خود هستند. پیدا کردن او در Facebook at @dougwritesoutdoors. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de