برندگان نیویورک ‘ماسک’ PSA مسابقه نازل شده است

به نظر می رسد به عنوان اینکه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک میل شدید برای خلاق مسابقات.

تنها چند ماه پس از درخواست نیویورکی به رای مورد علاقه خود را پلاک طراحی و او یک بار دیگر خواست های دولت برای ساکنان به خوب بکار بردن رای خود را در قدرت این بار برای “پوشیدن ماسک نیویورک تبلیغ مسابقه” به تازگی در خواب با دختر ماریا کندی کومو.

در این مسابقه که لگد کردن در اوایل این ماه تشویق انواع خلاق برای ارسال در 30 ثانیه PSA در مورد اهمیت پوشیدن ماسک ، پس از دریافت 600 ارسالی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت مشغول به کار در کنار کندی کومو به را انتخاب کنید پنج فینالیست قبل از درخواست نیویورکی برای انتخاب برنده تصویری که امروز نشان داد.

یک فیلم با عنوان “ما عاشق نیویورک” در بالا آمد, دریافت بیشتر از 200,000 آرا که رژیم صهیونیستی. کومو گفت: ریخته شد. PSA ایجاد شده توسط زن-تاسیس شرکت تولید Bunny Lake فیلم با همکاری مدیران Celine Danhier و علیه Naumoff. انیماتور مایک پری که کار شما ممکن است تشخیص از کمدی سنترال “Broad City” نیز کمک کرد با این ویدئو.

خوش آگهی که ترکیبی از فیلم شهر با بسیاری از لهجه ها به طور معمول شنیده می شود و در خیابان های آن می دهد اشاره ای به 7 p. m. سراسر شهر بود کف زدن برای کارگران ضروری است که آغاز شده در ماه مارس را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

قابل توجه کمی بیشتر لحن غم انگیز است, runner-up, PSA به نام “شما هنوز هم می تواند لبخند” ایجاد شده توسط ناتالیا Bougadellis و اموری پارکر آبی تخته سنگ فیلم.

هر دو فیلم استفاده خواهد شد به عنوان اعلانات آگاهی عامه در سراسر کشور اگر چه مشخص نیست که دقیقا آنها را اجرا خواهد کرد.

شما می توانید از دیگر فینالیست به عنوان به خوبی به عنوان “محترم اشاره” در اینجا. DDB در سراسر جهان و McCann سلامت هر یک را مشاهده کنید فیلم که ساخته “محترم اشاره” لیست. (جالب است که هر دو شامل فیلم هایی از مجسمه آزادی ورزشی یک ماسک.)

سیرک Maximus همچنین پرتاب کلاه خود را در حلقه با یک فیلم کوتاه است که برخی از سرگرم کننده جدید و غیر رسمی “کد رفتاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de