WHO و CDC در سراسر رسانه های اجتماعی, اما آنها در حال ساخت یک تفاوت ؟

بینش کلیدی:

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان آن را ترک یک دنباله از اطلاعات غلط در پی آن است. در رسانه های اجتماعی که در آن الگوریتم پاداش مطالب جذاب صرف نظر از صحت آن سیستم عامل مانند Facebook, Twitter و YouTube حمل بار سنگین از تمیز کردن مضر شایعات از کاربران ادعا های جعلی از سود و دروغ مبارزات از بازیگران بد.

اما اگر شما به سیستم وارد شده بر روی یک پلت فرم اجتماعی به تازگی شما احتمالا دیده می شود چیزی متفاوت است. سیستم عامل در حال دادن آگهی ها در صفحات فرود و رایگان و تبلیغات سازمان بهداشت جهانی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر سازمان های سلامت در سراسر جهان است. ایده این است که در حالی که تمیز کردن نادرست یا گمراه کننده محتوا حیاتی است, ترویج معتبر, اطلاعات مفید برای کاربران که نمی دانم که در آن به نوبه خود.

CDC نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“به عنوان شیوع در حال تحول است و دانش در حال تحول است و ما در حال تلاش برای به روز رسانی مردم با اطلاعات جدید و ما در حال تلاش برای گسترش حضور ما برای بیشتر سیستم عامل” گفت که رسانه های اجتماعی افسر Aleksandra Kuzmanovic. “استراتژی اصلی است برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم با اعتماد و دقیق اطلاعات است.”

Kuzmanovic گفت: این سازمان فعال مشارکت با Facebook, Google, LinkedIn, Pinterest, اسنپ چت, Tencent و Infinite اما عامل همه این کار آسانی نیست. پس از وقوع آغاز شده چند ماه پیش که رشد آن تیم رسانه های اجتماعی از دو نفر به شش فقط برای حمایت از COVID-19 پاسخ تلاش.

در علاوه بر این به اصرار اجتماعی فاصله دست شویی و دیگر بهترین شیوه Kuzmanovic گفت: تیم آهنگ دروغ پخش آنلاین به منظور برطرف کردن آنها را مانند یک شایعه است که گفت: سیر می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت است.

این سطح از همکاری بین سیستم عامل و مقامات بهداشت عمومی است “بی سابقه” با توجه به Cuihua (مدل لباس) Shen, یک استاد ارتباطات در دانشگاه کالیفرنیا دیویس دقیقا به این خاطر که یکی از بزرگترین چالش هایی است که به مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف COVID-19.

“این بدان معناست که اطلاعات درست می تواند تبدیل به اطلاعات غلط پس از چند روز یا چند هفته” Shen گفت. “و بالعکس: اطلاعات غلط می تواند تبدیل به اطلاعات درست.”

در Jan. 14 برای مثال این که توییتی “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال رمان #coronavirus (2019-nCoV) شناسایی در #ووهان, #چین است.”

تنها 10 روز بعد از چین قرار داده 36 میلیون نفر از شهروندان در مستند. در ایالات متحده, ایالت, ریک اسکات, R-Fla., به نام برای یک تحقیق کنگره را که به صورت “آگاهانه طوطی[ing] تبلیغ” از دولت چین.

Sidebar with the title, 'Facebook Banner Directs Users to Hard Facts'

اطلاعات غلط مانند این ممکن است ترک ماندگار علامت حتی اگر قدرت خود را تغییر لحن در طول زمان است.

“حتی اگر یک قطعه از اطلاعات است که به غلط آن اطلاعات مردد است” Shen گفت. “که اصلی تصور را پاک نمی کند خود را فقط به خاطر اینکه شما در معرض واقعیت-چک کردن اطلاعات است.”

اما آیا ترویج اطلاعات معتبر را برای سراسیمگی از اطلاعات غلط در پلت فرم ؟ این یک سوال است که دانشگاه را مرکز برای اطلاع عمومی—یعنی مدیر مرکز Jevin غرب علوم کامپیوتر استاد Franziska Roesner و دانشجوی دکترای کریستین Geeng—به دنبال.

“آنچه این بحران انجام داده است نشان داد که تمام این شرکت های فن آوری می تواند انجام کاری” در غرب گفت. “به وضوح وجود دارد بیشتر است که آنها می توانند انجام دهند اما آنها قطعا انجام بیش از آنها انجام داده ایم در قبل از بحث در مورد اطلاعات غلط و گمراه کننده است.”

Facebook و Instagram را “به کارگردانی بیش از 1 میلیارد نفر به منابع از مقامات بهداشتی از جمله این که بیش از 100 میلیون نفر از آنها از طریق کلیک به یادگیری بیشتر” سخنگوی شرکت Andrea Vallone گفت. در یک پست وبلاگ نیک کلگ معاون امور جهانی و ارتباطات گفت که coronavirus صفحه منابع است که تنها فعال در چند کشور در حال حاضر در دسترس خواهد بود به زودی در سطح جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im