وال استریت ژورنال ارائه می دهد آگهی فراخوان تضمین به چاپ تبلیغ

بینش کلیدی:

  • ناشران در حال بازنگری آگهی ارائه شده است.
  • وال استریت ژورنال و بارون گروه در حال شعار موفقیت خود را چاپ محصول.

به عنوان مارک های shift آگهی خرج می کند و با توجه به coronavirus وال استریت ژورنال و بارون گروه در حال دادن مشتریان بالقوه یک انگیزه اضافی برای تبلیغ در چاپ صفحات.

دو News Corp. متعلق به انتشارات ارائه خواهد شد غیر معمول تضمین به چاپ تبلیغ که از تبلیغ بین آوریل 1 و 30 ژوئن شرکت خواهد بگویید مشتریان امروز.

آگهی باید حداقل 70% به خاطر رای دادن یک معیار اندازه گیری تحقیق و تجزیه و تحلیل رسانه ها (RAM) یک شخص ثالث تحقیقات بین المللی شرکت. اگر آن را نمی کند کسانی که تبلیغ کنندگان ارائه خواهد شد همان اندازه تبلیغ و قرار دادن به صورت رایگان در عرض دو هفته از اصلی تبلیغ را اجرا تاریخ.

“من می خواهم به انجام کاری که معنی دار و مزایای به عنوان بسیاری از همکاران به عنوان امکان پذیر است اما ساده است” گفت: جاش Stinchcomb جهانی, رئیس درآمد افسر از وال استریت ژورنال و بارون ، “ما نیاز به راه حل در حال حاضر است که در واقع می تواند حرکت سوزن برای آنها از منظر کسب و کار” ساده و بدون ارائه هر گونه “پیچیدگی” و “nuance” به پیچیده آن او اضافه شده است.

Stinchcomb گفت: او می خواست به ارائه یک برنامه در حالی که مجله و روزنامه نگاری بوده است “غنی از توجه” است که او می خواهد به تکرار برای تبلیغ است.

“هر نوع معنی تضمین است که بر تصمیم گیری های ما اثبات کردن ROI مثبت و مطلوب با نام تجاری آسانسور کمک می کند تا در به نمایش گذاشتن قدرت متوسط و تایید سرمایه گذاری است که ما را برای مشتریان ما” گفت: استیون بلوم مدیر عامل شرکت مشارکت و منتشر شده رسانه ها در Omnicom گروه رسانه ای.

ناشران باید شاهد افزایش در ترافیک به عنوان coronavirus گرفته شده در ایالات متحده, اما سازمان های رسانه ها نیز چپ دست و پنجه نرم با نحوه کسب درآمد آن را در راه است که “با نام تجاری ایمن” برای تبلیغ است.

تبلیغات پیش بینی نگاه تیره و تار برای بقیه سال با توجه به تازه ترین پیش بینی از IPG Mediabrands متعلق به مگنا جهانیبا full-سال آگهی خرید و فروش پیش بینی شده برای کاهش 2.8% در تمام رسانه ها. چاپ و تبلیغات در ویژه خواهد بود ضربه سخت است و انتظار می رود برای دیدن 25% از دست دادن در آگهی خرید و فروش نسبت به سال گذشته به جای 17 درصد از دست دادن است که این شرکت تا به حال پیش بینی شده قبل از coronavirus.

“[مارک] نیاز به اعتماد به نفس و اطمینان داد که این پول خواهد شد به خوبی به سر برد. اگر من می تواند اجازه می دهد آنها را به سرمایه گذاری در اعتماد به نفس بیشتر آن را یک ارزش اضافه کنم که من می آورد” Stinchcomb گفت.

نرخ آگهی برای مجله متفاوت است به خصوص اگر تبلیغ است قرارداد. یک استاندارد کامل-صفحه سیاه-و-سفید آگهی دلار هزینه 277,200 در سال گذشته با توجه به 2019 نرخ پایه.

آگهی جدید تضمین خواهد شد که در دسترس است به شرکای جدید و قبلی, تبلیغ, علائم اولین بار در مجله ارائه کرده است چیزی شبیه به این در این مقیاس در حافظه اخیر است.

“من برخی از قرار دادن پوست در این بازی و تنظیم یک نوار که در بالا برای ما” Stinchcomb گفت. “این نیست معنی دار مگر اینکه من مقداری در این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>