قابل اعتماد Roomette است به طور ناگهانی به Amtrak یک مزیت شرکت های هواپیمایی فقط می تواند از خواب

در سال 1946 انجمن راه آهن آمریکا تولید گزارش با هدف آرام کردن ترس از عضویت پاچه در مورد صنعت هواپیمایی سرقت مسافران آن است. جوهر از این عار پیام این بود: در حالی که قطار هرگز نمی تواند در رقابت با سفر هوایی به سرعت آنها را یک مزیت غیر قابل بحث: خصوصی محفظه.

“در ماشین خواب” این گزارش گفت: “این راه آهن را در اختیار خود یک سفر انتقال فراهم می کند که یک استاندارد به راحتی در دسترس نیست به اشکال دیگر حمل و نقل است.”

کم بود که این طولانی فراموش شده گزارش نویسندگان دانم چگونه prescient این کلمات خواهد بود 74 سال بعد.

در جولای 7, Amtrak راه اندازی یک فصل تابستان توسعه است که اجازه می دهد تا هر کسی که کتاب یک roomette (در واقع یک کابین حدود 4×7 با دو صندلی که تبدیل به تخت تختخواب سفری) به همراه و همراه به صورت رایگان. و در حالی که این پیشنهاد این است که قبل از هر چیز یک 2-برای-1 تخفیف مفهوم ضمنی آن این است که یک پیام برای بار: “یک roomette” خواندن Amtrak در اطلاعیه ای “گزینه مناسب برای مشتریان به دنبال حفظ حریم خصوصی و فضای.”

Roomettes استطاعت حدود 23 متر مربع از فضای شخصی. مقایسه کنید که به یک شرکت هواپیمایی مربی صندلی.

قرار دادن یکی دیگر از راه: یک roomette گزینه مناسب برای مشتریان که می خواهند به خود را جدا از دیگر مسافران در حالی که یک بیماری همه گیر است مواج.

“این روزها مشتریان ما اولویت بهداشت و ایمنی در هنگام سفر. بنابراین ما فکر می کنم که اتاق خصوصی در حال گزینه مناسب برای مشتریان به دنبال حفظ حریم خصوصی و ایمنی و فضا” Amtrak ارشد بازاریابی و درآمد افسر راجر هریس گفت: Adweek. “این اتاق ارائه مسافران با فضای خود را که در آن آنها می توانند کنترل خود و محیط استراحت و لذت بردن از سفر بدون نیاز به نگرانی در مورد حفظ فاصله اجتماعی. این می افزاید: یک سطح اضافی از اعتماد به نفس به سفر امن و مطمئن است.”

ملافه را در یک roomette روی کالیفرنیا باد صبا در اوایل 1950s.

در حالی که roomette نمی شد به اندازه کافی برای نجات امریکا راه آهن از تجاوز از خطوط هوایی در دوران پس از جنگ آن را یک تفاوت مهم. هر چند پولمن شرکت ارائه شده راه آهن و مسافران در اندازه کامل staterooms شروع در اواخر 1800s تنها مرفه می تواند استطاعت به آنها کتاب.

این roomette (برای اولین بار معرفی شده در سال 1937 اما نه در استفاده گسترده تا بعد از جنگ جهانی دوم) بود که صنعت بازی را تغییر. به صورت متوسط ارتقاء بیش مربی کرایه مسافر می تواند لذت بردن از یک محفظه کوچک است که ارائه حریم خصوصی و احساس امنیت است. “شما نزدیک درب خود را پولمن roomette” خواندن یک آگهی از اوایل 1950s “و شما تشخیص در یک بار منحصر به فرد حریم خصوصی شما لذت می برند.”

تبلیغات roomette حفظ حریم خصوصی در حدود سال 1952.

این roomette نوآوری است که هرگز واقعا از دست داده است عملی حتی به عنوان آمریکایی ها رفتند به فرودگاه و Amtrak در زمان بیش از خصوصی راه آهن’ عملیات مسافر در سال 1971. در 1990s, Amtrak را Viewliner و Superliner ماشین تمام شد ساخته شده با roomettes. اما تا رسیدن Covid-19 آیا مسافران باید یک دلیل قانع کننده به آنها کتاب—دادن یک دهه-ایده قدیمی نوظهور اعتبار.

Amtrak را roomette ویژه است که می تواند رزرو از طریق جولای 17th, ویژگی های کرایه به ندرت دیده می شود. یک بلیط از واشنگتن به شیکاگو برای مثال اجرا می شود $319—و این که برای دو مسافر که ترجمه را به حدود 160 دلار در هر. که فقط کمی بیشتر از پول گاز هزینه آن را به درایو 700 مایل سفر در یک SUV.

این roomettes پیوستن به یک لیست از پیشرفت های دیگر که راه آهن هل دادن در میان مسافران نوظهور نگرانی در این بیماری همه گیر از جمله محدود رزرو مضاعف تمیز کردن تلاش ها و پردازنده تصفیه هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *