تجارت میز می بیند درآمد پرش اما خارج 2020 ارشاد به دلیل عدم اطمینان

تجارت میز امروز ارسال شده درآمد $160.7 میلیون برای افتتاح سه ماهه از سال 33% در سال بیش از سال افزایش دهد. اما این شرکت با اشاره به تاثیر Covid-19 pandemic به عنوان علت برای برداشت آن از اوایل سال 2020 صرف پیش بینی.

به سمت تقاضا پلت فرم را Q1 آمار و ارقام نشان داد نشانه قوی از رشد در سراسر تمام دسته ها با صرف تبلیغ بر روی تلفن همراه موجودی (هر دو برنامه و وب سایت تلفن همراه) تا 38 درصد نسبت به 12 ماه قبل است. درآمد حاصل از تلویزیون متصل شد تا 100 ٪ در سال بیش از سال است.

اما تاثیر این بیماری همه گیر در تبلیغ’ بودجه است به معنای داد و ستد عمومی DSP است ارائه هر گونه راهنمایی برای Q2 درآمد است و برداشت آن از اوایل سال راهنمایی که پیش بینی کرده بود که تولید ناخالص صرف بر روی پلت فرم خواهد بود حداقل $4.24 میلیارد دلار در طول سال 2020 است.

در یک بیانیه آماده جف سبز, مدیر عامل شرکت تجارت میز گفت: این شرکت استفاده می موجود در آن جریان وجوه نقد به سرمایه گذاری در آن پلت فرم و ابراز اعتماد به نفس است که تبلیغ کنندگان را به سوی فن آوری های نوظهور به خصوص CTV, به عنوان رسانه ای بودجه شروع به جریان آزادانه تر یک بار مستند اقدامات در سراسر جهان سهولت.

“در حالی که زمان غیر قابل پیش بینی است در حال حاضر ما می توانید مطمئن باشید که تبلیغ کنندگان به طور فزاینده ارزش measurability در مبارزات انتخاباتی خود را و آنها را با استفاده از اطلاعات مبتنی بر استراتژی های به درایو با دقت و ارزش در تمام کانال های سبز” در بیانیه ای گفت:. “و هیچ جا نخواهد بود بیشتر آشکار از شتاب تغییر از خطی به CTV.”

دیگر Q1 برجسته شامل تجارت میز آسیا-اقیانوس آرام tie-up با Infinite یک معامله ممکن است نگاه کنید به رول کردن در سطح جهانی بعد از این سال در علاوه بر این به دیگر تلاش برای بهبود آن CTV ارائه شده است.

در درآمد این شرکت تماس سبز گفت: تجارت میز ردیابی شد جلوتر از انتظارات خود را تا زمانی که اطمینان اقتصادی باعث Covid-19 led تبلیغ برای “یکسره” اسلش رسانه های صرف. این نوسانات مشخص شد کاهش شیب در تبلیغ صرف ابتدا در اواسط ماه مارس که در نهایت تثبیت شده و در برخی موارد بهبود یافته در ماه گذشته با توجه به سبز که مشاهدات دوره شمارش با کسانی که از گوگل و مرزی پروژه.

“وحشت است نه یک استراتژی” سبز گفته تحلیلگران مالی و اضافه کرد که تبلیغ شد و سریع به دکمه مکث در برنامه ریزی تبلیغ صرف تنها به دلیل آن را آسان به انجام این کار نمی کند چرا که آن را بی اثر بود. “برای یک دوره کوتاه از زمان برنامه ریزی صدمه دیده بود توسط یکی از بزرگترین ویژگی های: آن چابکی. شما به راحتی می توانید شروع و متوقف کردن برنامه ریزی کمپین های در راه است که ممکن نیست در بسیاری از رسانه های دیگر مانند خطی تلویزیون است.”

تجارت میز را CFO بلیک گریسون به گفته تحلیلگران شرکت خواهد پیاده سازی هزینه های اضافی اقدامات مدیریت در آینده سه ماهه از جمله 50% کاهش در آن زودتر برنامه ریزی استخدام و بودجه های بازاریابی است. به طور مشابه در ماه گذشته تجارت میز شروع به تماس با عرضه سیستم عامل درخواست آنها را انتخاب کنید یک واحد عرضه مسیر حق بیمه آگهی موجودی در عرض چند روز در یک صرفه جویی در هزینه اندازه گیری صنعت از منابع بر این باورند گرفته شد به منظور کاهش سربار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im