بالا 25 درصد از رهبران قانونگذاران حساب برای بخش عمده ای از توییت های نامزدی

باور کنید یا نه رهبران و قانونگذاران علاوه بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از توییتر بیش از حد و مرکز تحقیقات پیو بررسی روند استفاده توسط رهبران ملی و قانونگذاران در پنج عمدتا کشورهای انگلیسی زبان: استرالیا و کانادا و نیوزیلند انگلستان و ایالات متحده آمریکا

محققان پیو از بررسی بیش از 1.3 میلیون توییت ارسال شده بین Jan. 1 و 30 ژوئن 2019 با سطح ملی قانونگذاران در آن پنج کشور مشترک یافته های آن در یک گزارش در اوایل این هفته.

پیو نشان داد در حالی که اکثریت اعضای نهادهای ملی قانونگذاری در این پنج کشور در حال حساب توییتر اکثر توییتهایی آمد از بالای 25 درصد از پرکار تویتر هر دو کلی و کشور به کشور.

جای تعجب نیست که کسانی که پرکار حساب شمارش ترین تعامل مخاطبان نیز هست.

برای مثال در کانادا بالا یک چهارم از حساب های مورد مطالعه بودند پشت 68% از مجموع توییتهایی در کشور در طول دوره زمانی مورد بررسی قرار گرفت اما آنها جمع آوری شده بیش از 80 درصد از دوست و رسانهها.

داستان مشابه بود در آمریکا با بالا 25% از کنگره تویتر مسئول 58 درصد از تمام توییتهایی اما دریافت حدود 70 درصد از همه دوست دارد و رسانهها.

پیو نوشت: “برخی از این توییتهایی تولید ده ها هزار نفر از دوست و رسانهها از گسترده تر توییتر ، اما در اکثر موارد توییتهایی از قانون گذاران به سادگی عبور از مشاهده به اینترنت از درجه اعتبار ساقط است. در تمام پنج کشور متوسط جیر جلب کمتر از 20 و پنج یا کمتر رسانهها از کاربران دیگر بر روی پلت فرم.”

دیگر یافته توسط Pew شامل:

  • درصد از قانونگذاران در پنج کشور مورد مطالعه قرار گرفته بود که توییتر حساب در محدوده زمانی معین از 61% به 100% و 73% از کسانی که قانونگذاران توییتی حداقل یک بار در طول شش ماه اول سال 2019.
  • قانونگذاران در آمریکا و انگلستان توییتی اغلب در ميانه 79 و 70 توییتهایی هر ماه بود. دیگر کشورهای عقب مانده به مراتب پشت سر: کشور کانادا (48) و استرالیا (33) و نیوزیلند (15).
  • فقط 4 درصد از قانونگذاران ایالات متحده در توئیتر نوشت هر روز که آنها در طول اين دوره است.
  • در کشورهای با هر دو انتخاب و منصوب مقامات مقامات منتخب بودند فعال تر در شبکه های اجتماعی است. در انگلستان پیو یافت که 28 درصد از خانه های اعیان اعضای توییتی حداقل یک بار در طول شش ماه اول سال 2019 در مقایسه با 90 درصد از مجلس عوام و اعضای. و در کانادا 67 درصد از اعضای سنا توییتی در طول دوره مطالعه (مجلس سنا منصوب شده در کشور) در مقابل 94 درصد از اعضای خانه. در مقابل تعداد آنها تقریبا یکسان برای ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا هر دو از آن انتخاب می شوند.
  • 97 درصد از قانونگذاران که توییتی را با استفاده از هشتگهای در حالی که 70 درصد اضافه شده اند emojis به توییت های خود را.

پیو گفت: در مقدمه به آن گزارش “رسانه های اجتماعی تبدیل به یک عنصر کلیدی در گفتمان سیاسی در بسیاری از کشورها اجازه می دهد قانونگذاران به بیان نظرات خود را به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتباط با ترکیبات آنلاین. توییتر یکی از برجسته پلت فرم را قادر می سازد که این تبادل و بسیاری از رهبران ملی—هر دو در داخل و خارج آمریکا—صدای جیر جیر به طور منظم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im