استودیو صاحب فواصل اجتماعی باشگاه’ از جنس عروسک عملیات

صاحب استودیو صورتحساب به عنوان یک “مایع جنسیتی زندگی اجتماعی باشگاه گفت:” باشگاه در مرکز لاس وگاس نباید به اشتباه با جنس عروسک عملیات به طور موقت واقع در اموال است.

“ما شده است وجود دارد و شش سال است و ما هرگز تا به حال یک مشکل با کسی تا به امروز” صاحب جویس قاضی روز سه شنبه گفت.

که روز Las Vegas Review-Journal به چاپ داستان نگرانی که ملک واقع در 5150 S. پیکس جاده مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک باشگاه و عروسک جنس فاحشه خانه.

در یک Jan. 31 ایمیل, Clark County سخنگوی دن Kulin گفت: اجرای کد باز بود در مورد اموال.

در مورد “آغاز شد با یک شکایت که صاحبان املاک در حال راه اندازی یک کسب و کار بدون مجوز,” او نوشت. “دیگر هیچ شکایت پس از 2017.”

شهرستان سوابق نشان می دهد که این استودیو بود با مجوز در سال 2016 به کار به عنوان یک موسسه آموزشی تحت نام مایع, سبک زندگی, مرکز آموزش مجازی اما هیچ مجوز سوابق را می توان یافت برای Las Vegas casino Experience بود که عامل در همان محل.

قاضی 73 به نام استودیو “اجتماعی محل برای تمام مکاتب.” او انکار نمی کند که این عمل به عنوان یک باشگاه است.

“اگر مردم به جنسیت آنها در حال انجام آن را در برخی از اتاق خصوصی,” او گفت:.

عکس از استودیو وب سایت ویترین اتاق ها مجهز به تخت تخت تلویزیون حداقل یک استریپر قطب و تجهیزات.

قاضی گفت: عروسک جنس تجربه اجاره فضای خرده فروشی در اموال از درست قبل از کریسمس تا پایان ماه ژانویه است.

“آنها به من نشان داد که آنها فروش عروسک,” او گفت:.

روز جمعه قاضی گفت که او هنوز هم در انتظار کلید فضا به بازگشت می شود. او گفت که او تا به حال دیده می شود نیست این سایت برای رابطه جنسی, عروسک تجربه تا شنبه.

به گزارش وب سایت عروسک جنس تجربه مشتریان ارائه می دهد فرصت را به صرف زمان در تعامل با جنس عروسک در یک اتاق خصوصی نامعلومی نرخ ساعتی باعث یک مجوز کارگر جنسی به توصیف آن به عنوان یک “عروسک جنس فاحشه خانه.”

عروسک جنس تجربه کاهش یافته است به نظر ساخته شده و چندین تغییرات به وب سایت خود را هفته گذشته پس از تماس با Review-Journal.

در ابتدا وب سایت خود دعوت مشتریان به “افراط در نهایت تجربه جنسی” اما روز بعد از آن اعلام کرد که عروسک جنس تجربه اجازه می دهد تا خریداران آینده نگر به “سعی” عروسک قبل از خرید آنها.

آن را نیز اضافه شده در بیانیه “ما یک فاحشه خانه!!”

قاضی گفت: بیش از 6 ، 000 فوت مربع ملک در نزدیکی Tropicana خیابان متعلق به یک کلیسا است. با توجه به Clark County assessor وب سایت آن است که متعلق به محافل نور صندوق سرمایه گذاری LLC.

یک تقویم آنلاین برای استودیو لیست حوادث متعدد برای زوج در ماه فوریه که رایگان هستند با کمک مالی برای بی خانمان ها.

قاضی گفت: این اموال نیز مورد استفاده توسط خدمه فیلم. اگر یک تصویر در وب سایت می گوید: “یک ستاره پورنو,” او گفت: او آگاه از هر پورنوگرافی روی سایت.

تماس با حامل Geer Thevenot در [email protected] یا 702-383-0361. Follow @CarriGeer در توییتر. نویسنده کارکنان حداکثر Michor کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>