داستان پشت آتی شرط بندی در کنتاکی دربی

هندرسون مقیم و تالار مشاهیر ورزشی نویسنده جری Izenberg شده برای 54 runnings از Kentucky Derby. اما با شنبه”s مسابقه داشتن تعویق افتاده است تنها برای دومین بار در آن 146 سال سابقه برای کمک به پر کردن جای خالی که او به اشتراک گذاشته شده یکی از مورد علاقه خود را به داستان در مورد دربی آغاز شد که با یک برخورد شانس با یک سایه شخصیت در اتاق مردان در Churchill Downs در 1960s.

این مرد تا به حال مورد پشتیبانی دستبند به مچ دست خود را و همدست که ممکن است یا نه ممکن است یک مامور اف بی آی در تلاش برای ایجاد آسان باک در حالی که در تعطیلات.

وجود فاکتور فرعی شامل یک قمار سالن مبدل به عنوان یک بیمارستان حیوانات, Rita Hayworth و برتری دارند دوانی و اسب خود را که جزئیات آن را نمی خواهد در اینجا گفته. آنها را یک مایل و نیم از فضا و من محدود به 6 furlongs.

شخصیت در اتاق بود تونی Alessio برادر جان S. Alessio که زمانی که او در سال 1998 شده توسط نیویورک تایمز به عنوان یک کالیفرنیا کارآفرین که شروع کار خود را زندگی درخشان کفش در سن دیگو و در ادامه به جمع میلیون ها نفر به عنوان یک بانکدار تاجر رستوران و مسابقه پیگیری اپراتور.

این obit گفت: جان Alessio تا به حال زندگی می کردند رنگارنگ و بحث برانگیز زندگی است. او تا به حال ساخته شده ثروت در تیخوانا, مکزیک و داد و رقص دختر بچه ای به نام مارگاریتا کارمن Cansino او شروع قبل از اینکه او تغییر نام خود را به ریتا Hayworth.

بخشی از دلیل Alessio برادران ثروت در تیجوانا بود که آنها پذیرفته شرط در کنتاکی دربی سال قبل از تماس به پست. این شانس همیشه در حال تغییر است و معمولا سخاوتمندانه هر چند خود Agua Caliente مسیر مسابقه بهره مند سخاوتمندانه زمانی که اسب را رها پیش از دربی.

اما هنگامی که یکی با مناسب و معقول شانس ساخته شده آن را به لویی و خوب به نظر می رسید در تمرینات این چپ Alessio برادران در معرض یک ضربه بزرگ است.

که توضیح تونی Alessio حضور در اتاق مردان در Churchill Downs و کیف پر از پول نقد. پس از سرسری پاک کننده دست (20 ثانیه لازم نیست پس از آن) او شرط می بندم این همه در طولانی ترین شات در دربی به عنوان یک پرچین.

در حالی که ممکن است توضیح دهید که چگونه لاس وگاس آمد به شرایط آینده شرط در Kentucky Derby آن بیشتر یا کمتر توضیح می دهد که این مفهوم است.

در اطراف شاخ

— روز پنج شنبه در این ستون در مورد مایکل جردن امضای یک نقاشی برای لاس وگان ترنت Othick در طول یک تفرج گلف در لاس وگاس باشگاه های کشور از چندین سال پیش منجر به یک ایمیل از سابق فرماندار نوادا باب میلر که به اشتراک گذاشته اردن داستان خود را.

دو ملاقات کرده بود در طول یک تورنمنت گلف در دریاچه تاهو و هنگامی که میلر میزبانی ملی فرمانداران کنفرانس او راه اندازی یک دور در لاس وگاس باشگاه های کشور با همه فن حریف همکاران و رئیس جمهور بیل کلینتون — که پس از او خواست تا دعوت شیکاگو بولز سوپراستار. اردن تنظیم برنامه خود برای دیدار با رئیس اجرایی و میلر به یاد می آورد اردن غرق شدن یک 25-پا عقاب زدن توپ به مهر و موم تیم خود را به پیروزی.

نوشت: فرماندار سابق: “بچه ها در خانه ها خواهد آمد برای تولدش او و من به یاد داشته باشید یک چنین بود که تنها به گفته مادر خود را به رئیس جمهور بیش از حد.”

— Dannielle Diamant بسکتبال-بازی نوه جری Tarkanian شد و در پایان نرم افزار نجومی در اسرائیل با تیم Neve دیوید Elitzur رملا که coronavirus آمار و باقی مانده گیر کرده خارج از کشور است.

“لیگ رو لغو شد اما نه قبل از بسیاری از پروازها قطع شد,” سابق نورث وسترن استار نوشت: در یک ایمیل. “پس فقط تلاش برای استفاده از زمان عاقلانه و آمد یک فرد بهتر از من بود.”

— در حالی که من هنوز مسواک زدن در قوانین من نسبتا خاص که آزاده نامداری خانواده سر این راه چه با ما pickleball دادگاه باز در طول این ویروس همه گیر.

0:01

ان بی سی پیتر کینگ در Roger Goodell بیل Belichick و مجازی پیش نویس NFL که جایگزین واقعی برای برنامه ریزی لاس وگاس:

“در آن زمان یک ویروس مرگبار به انسانیت پول ماشین است که در NFL و به انسانیت سرد که ممکن است تا به حال بهترین لحظه به عنوان کمیسر و به انسانی پولادین مربی تغذیه رفتار خود مینیاتوری نیرومند و درشت هیکل. آن را فقط به آنچه که ما مورد نیاز—یک چیز در تقویم ورزشی بود که لغو شد ارائه شده با فروتنی این بار خواستار است.”

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>