واقعی Downton Abbey میزبانی مجازی حوادث—با کوکتل

بینش کلیدی:

  • ارل و کنتس از کرنرون به میزبانی اولین بار پخش زنده به تعامل با مصرف کنندگان در حال انجام همه گیر.
  • نیز وجود خواهد داشت یک هفت-قسمت سری وب است که به کنکاش در تاریخ Highclere Castle و جین با نام تجاری.

مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس بدان معنی است که بسیاری از درها را بسته تر باز می شود. اما این مورد نیست در Highclere Castle, همچنین شناخته شده به عنوان خانه اشرافی است که در خدمت به عنوان مجموعه ای برای ضربه PBS سریال Downton Abbey.

اگر چه Highclere صفحه اصلی از ارل و کنتس از کرنرون است بسته به فرد بازدید کنندگان خداوند و بانوی کرنرون عملا باز کردن درهای خود را برای اولین بار به بازار چهار سال جین با نام تجاری Highclere Castle جین.

 هفت-بخش وب مجموعه ای است که برای اولین بار در 9 آوریل—که به طور اتفاقی از ملی جین و تونیک روز در ایالات متحده—مردم طول می کشد در داخل این داستان با نام تجاری را ایجاد و آنها را به یک نگاه عمیق تر در قلعه خود در تاریخ, با قسمت های جدید بارگیری در این هفته.

خداوند و بانوی کرنرون نیز میزبان “کوکتل در قلعه” یک زندگی مجازی رویداد که در آن مصرف کنندگان می توانند اتصال و ارتباط برقرار کردن با ارل و کنتس—پخش از قلعه مشهور کتابخانه. آنها را قبول پرسش در طول این رویداد در Highclere Castle جین را در Facebook صفحه در آوریل 17.

آن را بسیار مدرن حرکت بازاریابی برای یک شرکت است که جوان از نظر طول عمر, اما قطعا, مدرسه قدیمی. اکثر Highclere Castle جین بازاریابی می آید در قالب فرد در حوادث به خصوص در Highclere خود را که در آن کوکتل در دسترس هستند برای بازدید کنندگان به خرید. به لطف Downton Abbey, شهرت, Highclere خواهد بود استقبال بیش از 1200 بازدید کننده در روز در اطراف این زمان از سال است.

در حال حاضر کوکتل در قلعه خواهد بود که یک واقعه یک بار اما بانوی کرنرون گفت Adweek وجود دارد افکار از انجام کار بیشتر در آینده و با عمل آنها را “امیدوارم همیشه بهتر و بیشتر واکنشی” را به عنوان آنها بروید. در ضمن این سری از عکس های شرح داری که بحث در مورد تاریخ هر دو از قلعه و جین را به صورت زنده هر هفته.

Highclere Castle خود را صدها سال با تکرار برای اولین بار از آن ساخته شده 1200 سال پیش. این ساختمان که امروز تکمیل شد در سال 1679 اما معرفی قلعه eponymous جین با نام تجاری نسبتا اخیر علاوه بر. این ایده برای اولین بار از آمریکا کارآفرین آدم فون Gootkin در حال حاضر Highclere Castle جین مدیر عامل شرکت. پس از تماشای یک قسمت از Downton Abbey PBS او تبدیل به یک فن و تنظیم به یک فیلم مستند در مورد زندگی واقعی قلعه.

او گفت که او “افسون” از آن پس “گرفته شده توسط سحر و جادو از محل” و رسیده به این تیم در Highclere با ارسال یک ایمیل به کلی پرس و جو آدرس ذکر شده در وب سایت خود را. در عرض دو هفته او و همسرش در هواپیما به انگلستان برای دیدار با پروردگار و بانوی کرنرون و بحث در مورد پتانسیل سرمایه گذاری کسب و کار.

Highclere Castle جین محصول از این بحث. جین ساخته شده از عصاره های گیاهی بر روی املاک—همه از 5000 هکتار از آن—و توزیع شده است در انگلستان, آمریکا, فرانسه و سوئیس است. این ایده فراتر از جین خود را—آن را به بطری تاریخچه و زرق و برق Highclere. در نوبه خود از قرن آن کانون به صورت افسانه ای نویسنده ساناز واو حتی نکردم عبارت “بسیار Highclere” برای توصیف چیزی است که بسیار خوبی انجام شد.

“مصرف کنندگان آمریکایی و واقعا بقیه جهان دارای اشتهای سیری ناپذیر برای سحر و جادو است که انگلستان و انگلستان تاریخچه سنت ها و میراث فرهنگی” گفت: فون Gootkin. و این جدید دیجیتال حوادث راه را به سحر و جادو که به توده ها.

“شما فکر می کنم در مورد داستان افرادی است که در بازدید از این قلعه بود و جین و تونیک ها در اینجا به صورت صد سال گذشته به عنوان آنها هنوز امروز” فون Gootkin گفت. “که واقعا چیزی است که ارزش آوردن به نور و گفتن که داستان و در راه است که هر کسی می تواند از نوع شرکت کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>