مسابقه به ساخت کامل, جریان, خدمات

بینش کلیدی:

  • Streamers در حال آزمایش برای پیدا کردن ترکیب مناسب از کتابخانه و محتوای اصلی یک رابط بصری و تهاجمی طرح بازاریابی.
  • Covid-19 پیچیده است بسیاری از کسانی که تلاش خاموش کردن تولید و خنثی کردن کمپین های بازاریابی.

بسیاری از کسب و کار شده اند در سمت چپ وضعیتی وخیم توسط رمان coronavirus اما شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر می شود در جریان فضا.

هنگامی که یک چیز عجیب و غریب برای فن آوری های پیشرفته و به خوبی متصل جریان ویدئو است که در حال حاضر نشسته مستقیما در مرکز تلویزیون را آینده. مصرف کنندگان در حال گذراندن نزدیک به یک پنجم از کل تلویزیون زمان پخش آنلاين, با توجه به ماه فوریه گزارش نیلسن اثبات نقطه اولیه برای کسانی مانند Netflix بکشد که خود را جریان شرط بندی بر روی بینی. برای میراث کسب و کار آهسته به انطباق با بر روی تقاضا صورت رشد مداوم است شواهدی وجود دارد که این زمان برای مارس به جریان جنگ در حال حاضر.

اعداد را در نظر بگیرید. جریان زمان صرف شده در این هفته از آوریل 13, صدر 154.6 میلیارد دقیقه تقریبا دو برابر مقدار زمان ایالات متحده به کاربران صرف می شد یک سال پیش نیلسن گفت و Netflix بکشد اخیر درآمد منعکس 15.7 میلیون بیشتر جهانی مشترکان تقریبا دو سه ماهه اخیر رشد.

“واضح است که خدمات جریان داشتن یک لحظه می گوید:” کاترین سالیوان Omnicom ارشد سرمایه گذاری افسر شمال امریکا است. “حتی اگر تمام رسانه ها شاهد افزایش مصرف در حال حاضر خود را افزایش بسیار بزرگتر از آنچه ما می بینیم در جاهای دیگر.”

جریان را گارد قدیمی از جمله آمازون نخست تصویری, CBS, دسترسی, Hulu و Netflix در حال تمرکز بر گرد کردن و تکمیل خدمات خود را به سرمایه گذاری در مردم گرسنه برای محتوای جدید. کودکان و نوجوانان جدید در بلوک مانند دیزنی NBCUniveral و WarnerMedia در حال کار با یک جدول زمانی کوتاه به دریافت خود را عرضه راست. قبل از انتقال از دیزنی مدیر عامل به آن اجرایی رئیس Bob Iger به نام دیزنی+ “مهم ترین محصول” از شرکت در نزدیک به 15 سال تصدی احساسات است که تنها شدت یافته در معنی به عنوان بسیاری از دیزنی کسب و کارهای دیگر باید زمین را متوقف کند و با توجه به کروناویروس مستندات.

در اینجا چگونه قدیمی و جدید, جریان, خدمات, پشته.

ViacomCBS به تازگی اعلام کرد که “تغییرات عمده” شد که به CBS همه دسترسی در این تابستان به عنوان جریان خواص و لذت بردن از ضبط های مورد علاقه. در ضمن تازه بدوران رسیده کسانی مانند WarnerMedia را HBO حداکثر و NBCU را طاووس خواهد شد که برتر سراسر کشور در مارس 27 و 15 ژوئیه به ترتیب امید آنها می تواند به کاهش خود یک تکه بزرگ از یک رشد ،

“این همه نجیب آزمایش و آنها همه لازم است چون ما واقعا نمی دانیم چه آینده مصرف کننده در حال رفتن به می خواهید تا زمانی که ما تلاش کرده ایم تا از چند و پیدا کردن آنچه که آنها اتخاذ و در آغوش می گوید:” جیمز McQuivey vp اصلی تحلیلگر Forrester Research.

در حالی که هر شرکت رویکرد و استراتژی متفاوت بوده و هدف این است که کاملا مشابه با: آنها می خواهند به ساخت کامل و بازار یک سرویس است که تجدید نظر به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان به عنوان ممکن است برای سال — اگر نه دهه—آمده است. در همان زمان هر یک از خدمات باید باقی می ماند به اندازه کافی متفاوت از دیگر ارائه شده است که می توانید آن جدا شوی. اما چگونه یک شرکت واقع در مورد انجام همه که ؟ هیچ فرمول مناسب و streamers قدیمی و جدید در حال یادگیری است که به مرور این فضا دور از آسان است.

“این فوق العاده دشوار کسب و کار به اجرا می گوید:” کریگ Erwich svp اصل در Hulu. “این فقط برنامه نویسی. شما باید به استاد داده ها, تجزیه و تحلیل, فناوری, محصول, خدمات مشتری و صدور صورت حساب به نام تنها چند. آن را خیلی بیشتر از فقط یک URL و برخی از محتوا است.”

که منظور بلند ساخته شده است از همه بیشتر به چالش کشیدن توسط این واقعیت است که صنعت این است که تغییر در هر روز—به خصوص پس از Covid-19 تعطیل کشور در ماه مارس است. “پوسته پوسته شدن و بازنویسی قوانین در پرواز است یک چالش بزرگ می گوید:” Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO حداکثر و رئیس جمهور TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و truTV. “وجود دارد هیچ SVOD rulebook.”

پیشرو با کتابخانه

صرفه جویی برای تلویزیون اپل+ و جدید موبایل streamer Quibi که طراحی شده است در درجه اول برای دستگاه های تلفن همراه تقریبا در هر عمده جریان خدمات موجود تعریف شده است به برخی از درجه توسط کتابخانه خود را که پایه و اساس آن ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im