پرتره از پناهندگان Coders هوشمندانه پنهان در وب سایت شرکت آنها را برای کار

برنامه نویسی به نظر می رسد مانند یک زبان خارجی برای اکثر مردم است. در بسیاری از راه های آن است. برنامه نویسی در دستگاه های ما قدرت زندگی روزانه ما است.

HackYourFuture غیر انتفاعی است که می آموزد که یک گروه از مردم به کد که اغلب در حال حاضر بر دوش با یادگیری یک زبان جدید: پناهندگان.

حال یک پناهنده است دشوار. HackYourFuture کمک می کند تا پناهندگان پیدا کردن یک خط جدید از کار و نه فقط زنده ماندن اما رشد سودآور صنعت بسیار مهم برای کشور است.

HackYourFuture همکاری با 72andSunny آمستردام به نمایش گذاشتن داستان های موفقیت از برنامه و الهام بخش بیشتر پناهندگان به برنامه نویسی. “پشت منبع” می درخشد نور را در این پناهندگان که باید قطعات مهم در ساختمان برخی از بزرگترین وب سایت ها در جهان—با استفاده از زبان آنها تخصص دارند.

این تصاویر در کد از وب سایت که در آن HackYourFuture فارغ التحصیلان در حال حاضر کار می کنند. Accenture ، eBay و Zivver همه این پرتره نشسته در منبع سایت خود را. برای دسترسی به آنها و رفتن به یکی از وب سایت’ صفحات راست کلیک کنید و سپس کلید “مشاهده منبع صفحه.”

Zivver ویژگی های سوریه پناهنده Sarea Al Kebaky. در حالی که در سوریه او تحصیل در رشته علوم کامپیوتر. اما زمانی که جنگ سوریه آغاز شد او می دانست که او تا به حال به ترک.

“من ترک سوریه چون ارتش من مجبور به حمل اسلحه و من نمی خواهم به حمل اسلحه” Sarea گفت. “من می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به کد. کد مراقبت می کند می نویسد که در آن مردم به ارمغان می آورد با هم.”

72andSunny آمستردام انجام این کار نرم افزار رایگان برای بالا بردن افراد در جامعه است که باید آن را در حالی که ارائه فن آوری شرکت با یک گروه متنوع از کارکنان بالقوه است.

عالی بود به شریک با HackYourFuture و کمک به reframe گفتگو در اطراف پناهندگان در هلند” لورا Visco معاون ecd, 72andSunny آمستردام گفت. “صمیمی مصاحبه ما با فارغ التحصیلان واقعا ما نقل مکان کرد. ما کنجکاو به شنیدن آنچه که آنها را از طریق رفت و ما هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده برای آنها است.”

شاید مهمتر از همه این reframes چگونه مردم مشاهده کرد. به جای یک حزبی مسئله تراوش می کند که با زاج کمپین تمرکز بر افراد و نشان می دهد چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما در بالا بردن مردم و توانمند سازی آنها برای تبدیل شدن به قطعات با ارزش خود را در کشور جدید.

“نه تنها [72andSunny آمستردام] کمک به ما برای تبلیغ نام تجاری ما بیشتر به طور موثر اما به داستان دانش آموزان ما در یک وقار شیوه” Wouter Kleijn مدیر عامل HackYourFuture گفت. “این مردم واقعی با داستان های واقعی. اما چگونه شما ارتباط برقرار کند این در چنین راهی که می رود فراتر از متوسط, احساس خوب, کمپین ؟ چگونه شما جلوگیری از قربانی و انگ زدن هنگامی که افراد در حال پناهندگان [اغلب] بر دوش کلیشه ؟ با پشت منبع آنها نشان داده ایم که چه تبلیغات درست انجام شود می توانید برای یک جهان با یک کمی بیشتر انصاف و عدالت است.”

اعتبار:

مشتری: HackYourFuture
آژانس خلاق: 72andSunny آمستردام
تولید: Hecho Studios
صدا: فولاد ضد زنگ صدا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im