سیاسی رسانه تاری واقعیت

در این میان ریاست جمهوری چرخه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراسی به خودی خود در انتخابات 2012 انتخاباتی بین باراک اوباما و میت رامنی به نظر می رسد در حقیقت به عنوان خوش خیم به عنوان یک P. G. Wodehouse رمان.

مطمئن شوید که وجود دارد misadventures—اوباما آور اولین مناظره رامنی ادعا می کنند که 47 درصد از رای دهندگان در دولت دوله. اما این قسمت در مورد به عنوان جدی Jeeves نجات برايت Wooster از یک بیمار در نظر گرفته رمانتیک پیوست. اوباما در مقابل رامنی مسابقه ویژه دو مردان خوب (دیدن رامنی استیضاح رای) که به شدت مخالف مالیات و مسائل اجتماعی—تقریبا چه چیزهایی باید در یک دموکراسی قوی.

اما سال 2012 مسابقه نیز به شدت زخمی سیاسی روزنامه نگاری—و هشت سال بعد از آن زخم هنوز هم قابل مشاهده در غلط پوشش 2020 دموکراتیک مقدماتی. از overhyping از نامزدها مانند کامالا هریس به نفس عبادت گمراه کننده سنجی رسانه ها شده است به طور مداوم و unapologetically اشتباه در chronicling 2020 دموکراتیک مسابقه.

چرا همه چیز به طوری چپ چپ به عقب در سال 2012 ؟ آن بود که هیچ یک گسل دقیقا. که در انتخابات سال 2012 بیش از حد آسان و بیش از حد قابل پیش بینی—ایجاد حس کاذب اعتماد به نفس است که ناتوان سیاست مورد نیاز کمی بیشتر از پس از رای گیری به طور متوسط و کابل را نشان می دهد مانند صبح جو.

به عنوان دانشمندان علوم سیاسی جان طرف و لین Vavreck نقطه در قمارخود مطالعه علمی که در سال انتخابات “مسابقه سخت نبود تماس بگیرید. تقریبا همه گرد نظر سنجی عمومی بر این باور بودند که اوباما قرار بود به نفع خود و با احتمال بالا.”

این کمپین که Nate نقره شد lionized به عنوان بزرگترین نابغه سیاسی از رئیس پشم ونخ راه راه تقلب اولین حوزه. نقره در اصل یک بازی بیس بال, پیش بینی رفت و از یک وبلاگ نویس که پیش بینی 49 از 50 ایالت به درستی در سال 2008 به نیویورک تایمز مشهور که به درستی به نام هر انتخاباتی رای در سال 2012 برای این مقاله ثبت شده است. پس از سال 2012 انتخابات بار سردبیر اجرایی جیل آبرامسون شگفت زده در مورد نقره در کنفرانس “او بزرگ خوانندگان. نیمی از مردم [به NYTimes.com] جستجو برای Nate. آنها نمی آیند برای بقیه بار; آنها آمد برای او.”

یکی دیگر از روند در روزنامه نگاری و شتاب در سال 2012 و پس از آن کمک به طلبانه ارادت خود را به صندوق انداخت. وحشیانه اقتصاد که ویران روزنامه ها و تمام اما نابود newsmagazines تولید یک جوان (و البته ارزان تر) کمپین سپاه مطبوعات. به سی ان ان پیت Hamby در حال حاضر پوشش 2020 کمپین برای Vanity Fairنوشت: در سال 2013 مقاله برای Shorenstein Center در دانشگاه هاروارد “از سال 2004 مبارزات انتخاباتی با بودجه و مهلت فشارهای سنگینی سردبیران رسانه های خبری را به طور فزاینده ای تصمیم گرفتند برای ارسال جوان و دیجیتالی ادراک خبرنگاران در جاده ها با مبارزات.”

اجازه دهید تاکید کنم که برخی از این روزنامه نگاران هزاره—به خصوص کسانی که در نوشتن برای روزنامه ها—به عنوان خوب اگر نه بهتر از گارد قدیمی که برای اولین بار جاده ای در سال 1980 با خود بزرگ Radio Shack TRS-80 کامپیوتر (جهانی شناخته شده به عنوان “زباله 80s”) و صوتی خود را couplers. اما سریع نسل گردش مالی در کمپین ضرب و شتم اتحاد جمعی ایجاد یک سپاه مطبوعات کمتر اعتماد به نفس در آن قضاوت و حتی بیشتر عصبی در مورد هریک از این بسته و توییتر و اوباش.

در پسران در اتوبوس, تیموتی Crouse پایدار پرتره های زنجیره ای-سیگار خبرنگاران پوشش 1972 مبارزات انتخاباتی او به درستی اشاره می کند “همه تقبیح بسته روزنامه نگاری از جمله مردان که فرم بسته است. هر خود احترام روزنامه نگار خواهد هر چه زودتر تایید زنای با محارم از بیرون آمده و در حمایت از بسته روزنامه نگاری. این کلاسیک تبه کار از هر انتخاباتی سال است.”

چه چیزی باعث ایجاد بسته نگاری—سپس و در حال حاضر — است که انسان ساده واقعیت است که هیچ کس می خواهد به اشتباه. آن را شرم آور این که آیا شما یک خبرنگار مقاله نویس یک ویرایشگر و یا یک تلویزیون صحبت سر. و ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه ابتدا در فرد شماره سال و سپس در ادامه دولت توسط دولت به همه فرصت کافی به آشکارا سرهم بندی کردن پوشش سیاسی. به عنوان یک نتیجه, آن را به مراتب امن تر را به عمل در غالب اجماع—به مطابقت با دیکته از یک بسته است که خود مشتق گیری از نظرسنجی و گردآوری داده ها—از گفتن به ruefully پس از یک تماس اشتباه “من تا به حال این قوز….”

در تئوری, کمپین 2016 باید در خدمت به عنوان شوک الکتریکی درمان—خشونت دوز از واقعیت جدا نشده است که باید درمان مطبوعات بسته از آن یقین در مورد هر چیزی. اجازه دهید ما را سرکوب تمام خاطرات شب انتخابات 2016 به خصوص نیویورک تایمز سوزن تحت سرپرستی نتیجه ستون. Nate نقره ترک کرده بود این روزنامه همراه با megyn kelly سایت, اما آن را مناسب برای توصیف بسیاری دیگر از نظرسنجی از تحلیلگران سیاسی و handicappers در حال حاضر در زمان و در جای دیگر به عنوان کارت-حمل و اعضای مدرسه از نقره.

حتی قرار دادن تهمت کنار رسانه ها چندین miscalls در طول سال 2016 مقدماتی است که باید به طور دائم متوقف تمام زودرس سراسیمه به قضاوت. یکی از واضح بود زانو در هیبت بیش از جب بوش $118 million فوق العاده PAC. زمانی که اسکات واکر فرماندار ویسکانسین وارد ایران scrum در اوایل تابستان 2015, احساساتی بود و پر سر و صدا و تقریبا جهانی است. برای مثال MSNBC وب سایت اعلام صراحت که واکر در “ردیف” و اصرار داشت که او “یک راه مشروع به نامزدی اگر او می تواند بهره برداری از نگرانی در سمت راست بیش از رقبا مانند جب بوش که دارای پرهای ژولیده با مهاجرت و آموزش و پرورش مواضع و مارکو روبیو.” دو ماه بعد واکر شد و به مسابقه با تسلیم به طوری ناگهانی که تد کروز فوری پاسخ در فاکس نیوز شد “گاو مقدس.”

دیگر عمده غیر مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط miscue 2016 اخراج برنی ساندرز به عنوان یک مدعی جدی برای نامزدی در زمانی که او اعلام کرد نامزدی خود را در مارس 2015. در یکی دیگر از کلاسیک مورد مطالعه از بسته روزنامهنگاری کلاه-in-the-ring قطعه ظاهر می شود در مهم سیاسی, اخبار رسانه های زده تن است. سیاسی: “ساندرز خواهد بود یک شات—او کمی کمپین زیرساخت های محدود مالی پایه و مسیرهای پیاده روی [Hillary] کلینتون توسط یک حاشیه گسترده ای در پای صندوقهای رای است.” نیویورک تایمز: “آقای ساندرز پیشنهاد در نظر گرفته شده است یک شات.”

2016, سیاسی, خبرنگاران باید درک قدرت آنلاین جمع آوری کمک های مردمی به ویژه پس از هوارد دین حال تبدیل 2004 دموکراتیک مسابقه با پیشگام خود را کوچک اهدا کننده نیروی عظیم منهدم کننده. اما یک بار دیگر—با فقدان تخیل است که در برابر جذب سرمایه با حفره چک در خیابان پارک اتاق نشیمن—رسانه ها قادر به درک این نوظهور ابزار به نام اینترنت. ئی نادیده گرفتن او ظاهرا محدود جمع آوری کمک های مردمی پایگاه ساندرز به پایان رسید تا جمع آوری خیره کننده $228 میلیون در خود شدید اولیه چالش به هیلاری کلینتون.

بزرگترین درس برای رسانه ای از کمپین 2016 نیز تا به حال برای انجام با پول—یا دقیق تر سود. مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرد که وجود داشت دیگر تعهد به پوشش سیاست از حس وظیفه مدنی به عنوان CBS و پخش رقبا را در دوران Walter Cronkite. در حال حاضر سیاست تا به حال تبدیل شدن به یک مرکز سود برای شبکه های تلویزیونی در راه همان است که پوشش ورزش توده درآمد—با مزیت اضافه شده که هیچ کس تا به حال به پرداخت معادل هزینه های صدور پروانه به NFL.

شاید 2020 رسانه crack-up اجتناب ناپذیر بود. آن را ناشی از یک ترکیب قوی—نسبتا بی تجربه سپاه مطبوعات genuflecting قبل از هر نظرسنجی جدید در حالی که در خدمت شرکت های بزرگ کارشناسی ارشد که دیدم نشانه این لحظه کسی دوباره “آیووا” و “نیوهمشایر.”

اما همانطور که من نوشتن این, در فاز اولیه از رای گیری اولیه با هویت دموکراتیک نامزد هنوز هم ناشناخته, من غمگین دولت از حرفه ای (یا بهتر است تماس) که به من اختصاص داده شده از چهار دهه از زندگی من است. من قطعا سهم من از سال 2020 اشتباهات چند از آن من خواهد شد با جزئیات زیر را ببینید. اما من امیدوارم که در طول مبارزات انتخاباتی من نیز نمایش داده می شود سخت-برنده فروتنی در مورد توانایی های محدود به عنوان یک پیغمبر و یک فالگیر. در طول سه هفته اول ماه مارس به تنهایی ما تا به حال پنج جداگانه و نیمه متناقض خطوط داستان: جو بایدن خواهد لنگی به پیروزی اجتناب ناپذیر; ساندرز است که به احتمال زیاد نماینده رهبر; این یک برنی در مقابل مایک بلومبرگ نژاد; خوش آمدید به رقابت کنوانسیون در میلواکی; و پس از نوادا قفقاز Sanders است بی نظیر.هر زمان که روایت تغییر یک شبه سیاسی خبرنگاران واکنش نشان داد که اگر اقیانوسیه همواره در جنگ با Eastasia. به جای علنا اذعان چگونه فرار دموکراتیک نژاد همیشه شده بود رسانه های جایگزین, پیر یقین با امکانات جدید. شما تقریبا می تواند احساس همدلی برای صاحب نظران که گرفتار شدم چسبیده به قبل پیش بینی به عنوان حزب خط منتقل شده است. کمتر از 48 ساعت قبل از لاس وگاس بحث است که در آن بلومبرگ به حال بدترین اعلامیه پس ما پسر عموی آمریکایی در واشنگتن در سال 1865 سی ان ان, شبانه, سیاسی, خبرنامه با عنوان “چرا بلومبرگ ممکن است به نوبه خود غیر قابل توقف به زودی.” و megyn kelly وزن در یک رای گیری محور قطعه, اعلام, “بلومبرگ فوق العاده سهشنبه قمار ممکن است پرداخت.”

پس از بلومبرگ وحشیانه بحث استماع, نقره بلافاصله ارائه شده خود اصلاحی را در megyn kelly تحت تیتر “بحث در معرض بلومبرگ که حرکت نزولی — اما آنجا بود در تمام طول.” نقره ای که به اعتبار خود همواره محتاط تر در سال 2020 از بسیاری از همتایان خود نوشت “اعتیاد به مواد مخدره در مورد بلومبرگ—یک نامزد که هنوز برای رقابت در هر متحده به شرکت در هر گونه بحث و یا به صورت پایدار موشکافی از رسانه ها و نامزدهای دیگر—تا به حال احتمالا از دست رفت.”

حقیقت این است که در حالی که تقاضا برای سیاسی داستان تقریبا پایان ناپذیر از زنجیره تامین است که اغلب کوتاه از اطلاعات جدید و یا بینش. بنابراین داستان 2019 در خصوص, داستان داغ طول می کشد و takedowns buttressed توسط ناپایدار شواهد. از طریق آن همه خبرنگاران و کارشناسان به طور یکسان blithely نادیده گرفته شواهدی وجود دارد که اکثر رای دهندگان دموکرات (حتی در آیووا و نیوهمشایر) بودند توجه نمی کند. کمپین پوشش قبل از آیووا قفقاز احتمالا گسترش کمتری تصورات غلط اگر سیاسی سپاه مطبوعات گرفته بود دو هفته استراحت در هر زمان اخبار آهسته. اما, البته, وجود دارد, تلویزیون کابلی اعتبار برای پر کردن بی امان آنلاین مهلت دیدار و جلو-صفحه املاک و مستغلات برای گرفتن.

به عنوان یک تصویر, نگاهی به دو خواب الود هفته در ماه جولای سال 2019 زمانی که کمی از نتیجه پایدار اتفاق افتاده در امریکا گذشته از دستگیری جفری اپستاین. آن زمان بیشتر از یک ستون سرفصل های پیشرو در چاپ نسخه ای از نیویورک تایمز. من عمدا انتخاب این دوره از ژوئیه 5 تا جولای 19 به خاطر آن بود که به راحتی پس از 27 ژوئن بحث است که در آن کامالا هریس به چالش کشیده بود جو بایدن بیش از قرارگرفتن در دهه 1970 با افزایش چشمگیر و تمرین خط “است و دختر کوچک من بود.” این تابستان بود و زندگی شده اند باید آسان است. و در واقع آن را تقریبا در همه جا—به جز در, سیاسی, ضرب و شتم که در آن هریس boomlet پیش بینی کرده بود اما گمانه زنی در مورد محل کتابخانه ریاست جمهوری.

در جولای 5, واشنگتن پست نسبتا هریس اه سه ماهه دوم سال مالی شماره (کمتر از نصف $24.8 میلیون مطرح شده توسط پیت Buttigieg) با تماس کالیفرنیا سناتور نزدیک به 12 میلیون دلار مسافت “قابل توجهی را اما یکی که نشدم برخی از دیگر ردیف بالا دموکرات کاخ سفید امیدوار.” در این پست مقاله اشاره به هریس postdebate حرکت توسط ذکر است که مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود نزدیک به $500,000 از یک فروشگاه آنلاین است که هاوکینگ “است که دختر کوچک من” تی شرت. دو روز بعد هریس و الیزابت وارن مشترک نیویورک تایمز در صفحه اول در یک داستان در مورد چگونه “جدید بسیار نامشخص فاز” از نژاد “پرتاب یک جفت از زنان به سمت بالای دموکراتیک بسته در هزینه زمانی جلو دونده آقای بایدن و سناتور برنی ساندرز.” Ctq—که در ادامه به دریافت بیش از دو بار به عنوان بسیاری از آرا به عنوان وارن در نیوهمپشایر اولیه ذکر شد در تگ پایان یک جمله است.

Rachel Maddow خود را آغاز کرد در 11 ژوئیه نشان می دهد که در آن او را بعد از مصاحبه هریس—با bravura عملکرد. او در ابتدا خوار و نظر سنجی و نظر سنجی-محور سیاسی روایات—و سپس اقدام به روان بیش از یک جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال بررسی ملی. “من می دانم که شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد صرف زمان بیش از حد در نظر سنجی و همه که نژاد اسب مسائل” Maddow soberly آغاز شد و قبل از شما آن را می دانستند همان خود اعلام نظرسنجی شکاک بود ارائه سر نخ ریسی جزئیات در مورد نظرسنجی جدید شرکت-اسپانسر شده از طرف پدر و مادر او در شبکه نمایش که هریس گره خورده بود با برنی ساندرز مقام سوم با 13 درصد خوبی پشت بایدن و وارن.

شناخته شده برای او فکری قیافه در دوربین Maddow استشمام واقعی بالا-شماره خط در حالی که اشاره کرد که تنها 12 درصد از دموکرات ها شد و برخی از انتخاب های خود را. چه متحرک Maddow—احتمالا با نفوذ ترین کابل میزبان تلویزیون دموکراتیک رای دهندگان بودند میکروسکوپی تفاوت که اهدا هریس تیک دوم-انتخاب پشتیبانی از هر یک از رقبای خود. (تعداد واقعی: هریس 14 درصد وارن 13 درصد و ساندرز 12 درصد است.) به Maddow که ظاهرا فراموش شده مفاهیم مانند حاشیه خطای این تقریبا یکسان بودند تقریبا به اندازه کافی برای سوق دادن برای اولین بار-مدت سناتور کالیفرنیا به پیروزی در میلواکی کنوانسیون: “کامالا هریس بیش از هر کس دیگری در این زمینه به نظر می رسد نامزد در ردیف بالا سمت راست در حال حاضر که اکثر اتاق را اجرا کنند. که بیشترین… حمایت بالقوه وجود دارد از رای دهندگان دموکرات که هنوز متعهد به کسی که آنها می خواهم.”

که همان روز در بیش از سی ان ان, Chris Cillizza و هری Enten نفس نفس ارائه ماهانه خود را “قدرت رتبه بندی” دموکراتیک زمینه است. بنابراین اگر چه این هنوز هم نزدیک به هفت ماه به آیووا قفقاز? هیچ چیز می تواند بیشتر حیاتی برای سی ان ان بینندگان و خوانندگان نسبت به اندیشیدن رتبه بندی از تمام دموکراتیک مدعی بر اساس کمی بیشتر از سفید پاف از دود. و مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد در مقام دوم (فقط پشت بایدن) بود و هریس. به عنوان Cillizza و Enten توضیح داد: “چه تفاوت بحث می کند. تاریخ سناتور از کالیفرنیا تا به حال غالبا در صدر قدرت ما رتبه بندی برای بسیاری از سال 2018 اما تا به حال افتاده قبل از اول بحث است. اما پس از بحث های مرحله نهایی مسابقات با بایدن هریس است که او را دیده نظرسنجی بوم.”

این مسلما آسان به مسخره لطیف یقین از کابل TV. اما دانشمند رژه آواتار از شرم اولیه-فصل نه ارور میده نه یک تلویزیون صحبت سر اما یک جانباز چاپ نگار. در جولای 19, جرارد بیکر که به گفته سردبیر روزنامه وال استریت ژورنال تا 2018 ارائه شده خود را قطعی قضاوت هریس و دموکراتیک زمینه در ستون هفتگی برای روزنامه: “بسیار وجود دارد شکی نیست که سناتور کالیفرنیا است به طور ناگهانی تبدیل به احساس اولیه فصل تا کنون. در این فضا از یک ماه او سفر کرد از شلوغ وسط دور دوم ردیف نامزدهای مسلما شاید جلوی جلو. آن را دشوار است به یاد چنین ناگهانی تغییر بخت و اقبال در اولیه مسابقه غایب واقعی اولیه یا حزبی رای می دهند.”

این روزها سخت به یاد هر چیزی مانند هریس بعدی ناگهانی تغییر بخت و اقبال رو به پایین—بدون یا یک رسوایی یا یک تک رای بودن بازیگران. (اسکات واکر هرگز رز به بالا در این دانشمند رژه آمار.) در اوایل ماه دسامبر با کاهش منابع مالی یک مجادله کارکنان و گسترده اهانت به او themeless کمپین—هریس پیوست, بیل د Blasio و کریستن جیلیبرند در زباله دانی از سال 2020 دموکرات. در نگاهی به گذشته اوج هریس مبارزات انتخاباتی ممکن است زمانی که Maddow اعالن در اواسط ماه جولای مونولوگ “او بدیهی است که چرخش سر. او ساخته شده یک تصور بزرگ با عملکرد او در اولین مناظره—یک فرمانده عملکرد.”

من هرگز شروع به پریدن کرد بر روی یک شناور در کامالا cavalcade. اما قبل از من به حمام افتاب گرفتن در برتری اخلاقی من تا به حال بهتر است اعتراف به خود من ادم بیکار و تنبل تماس در بهار گذشته. در اوایل ماه ژوئن اعزام از آیووا برای جمهوری جدید‘s سایت من انداخت تاسیسات به Beto o’rourke فقط زمانی که آن را به درستی به نظر می رسد به بسیاری از دیگران که او را برای بار سوم. با وجود o’rourke 2 درصد حمایت در آخرین نظرسنجی آیووا من شجاعانه (هیچ را که “ابلهانه”) نوشت: “در پوشش انتخابات ریاست جمهوری, سیاست, لحظاتی وجود دارد که شما را مجبور به انتخاب بین سنجی و آنچه شما را با چشم خود ببینید. بعد از o’rourke برای بیشتر از دو روز من می خواهم با من غرایز.” در اوایل ماه نوامبر ترس از راهیابی به مرحله بعدی بحث o’rourke (یک ضربه تعجب دموکراتیک سیاست) رفت و با غرایز خود را و ترک نژاد.

من بتو بومرنگ بود و عمدتا بر اساس contrarian شک و تردید در مورد اوایل نظرسنجی ها—به خصوص کسانی که پنهان واقعی preprimary دولت تصمیمی که تا به حال اکثر دموکرات ها در تلاش برای شناسایی یک پرچمدار در multicandidate زمینه است. آن را یک قاعده کلی است که بیشتر از هر دانشمند بود و افسار به تلویزیون اتاق سبز بیشتر او درمان می شود, آخرین نظرسنجی به عنوان مقدس حکم. صحبت با رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر به خانه آورد آشکار پیام است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اهمیت به مراتب بیشتر از خلوص ایدئولوژیک. اما در تلویزیون وجود دارد بیشتر به پچ پچ در مورد “خطوط” (مترقی میانه یا فلان چیز) از شنیده میشد در هر یک تور پیاده روی از روستا. دموکرات ها در آیووا و نیوهمشایر در طول تاریخ شده است اواخر deciders با توجه به ورود و خروج سنجی. در سال 2008 آخرین جدی multicandidate دموکراتیک نژاد 27 درصد از آیووا حزبی را برانگیخت تصمیم گرفت در هفته گذشتهو 51 درصد ساخته شده خود را انتخاب و در آخر ماه. در نیوهمپشایر که در آن سال—که در آن هیلاری کلینتون بازگشت از نزدیک به 10 نقطه نظرسنجی کسری در آخرین دقیقه به پهلو باراک اوباما—21 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان برداشت نامزد خود را در سه روز نهایی. در آن زمان مایکل Traugott یک نظرسنجی متخصص در دانشگاه میشیگان گفت:, “ترین عنصر نامطلوب از ریاست جمهوری اولیه رای گیری شد که نظرسنجی ها برداشت اشتباه برنده در نیوهمپشایر.”

بیش از حد بسیاری از خبرنگاران سیاسی و کاملا چند نامزدها احساس نا امید خیره امتناع از رای دهندگان به خود را در تصمیم گیری برای راحتی نظرسنجی به جای در پای صندوقهای رای است. در حقیقت همه 2020 سنجی شده است و با برجسته سلب مسئولیت اعلام کرد که این زودرس نظرسنجی دارای دقت قرون وسطی آتش توپ. با این وجود تلویزیون و چاپ خبرنگاران میفروخت توهم که آخرین نظرسنجی های ارائه شده منحصر به فرد پنجره به آینده است.

چقدر بد بود که قبل از آیووا و قبل از نیوهمپشایر رای گیری? فکر می کنم از Edsel از 2000 پروانه های رای در فلوریدا و فیلم نسخه از گربه ها.

الیزابت وارن led و یا در هشت آیووا سنجی از اواسط سپتامبر تا اوایل ماه نوامبر است. او به پایان رسید تا سوم در قفقاز. جو بایدن رهبری و یا در چهار جداگانه آیووا سنجی در ژانویه سال 2020 است. در فوریه 3, او خمیده صفحه اصلی شرم آور چهارم.

رای گیری در نیوهمپشایر—که تقریبا نیمی از سال 2020 دموکراتیک رای دهندگان گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را در فینال چند روزبود به همان اندازه نامنظم. در چهار پی در پی نظر سنجی در پایان ژانویه بایدن دریافت حداقل 20 درصد پشتیبانی می کند. و در هیچ نظر سنجی در سال قبل از 11 فوریه اولیه را به معاون سابق رئیس جمهور جست و خیز کردن به تک رقمی. (او به پایان رسید تا تحقیر آمیز پنجم با فقط 8 درصد از آرا.) Klobuchar گل در 6 درصد و یا کمتر در هشت جداگانه نیوهمپشایر نظر سنجی در ماه فوریه است. طراحی شده توسط, تکان دهنده بحث عملکرد درست قبل از اولیه Klobuchar جای سوم به پایان رسید در نیوهمپشایر با 20 درصد آرا.
این نکته در بسیاری از رسانه ها jeremiads زمانی که خوانندگان در حال آماده برای بالا فکر paean به موضوع پوشش و گریان و زاری در مورد اینکه چرا روزنامه نگاران قطعه قطعه کردن و دور وقت خود را با اسب-نژاد پوشش. اما نه من جنگهای صلیبی. هیچ کس پس از هر انتخاباتی سفر در طول سال 2020 کمپین فصل از من خواست بیش شام “می تواند شما را با جزئیات توضیح پیت Buttigieg نظر از قدرت هسته ای ؟” و یا متوقف شده در خیابان به پرس و جو چگونه الیزابت وارن برنامه ریزی برای رسیدگی به ارزیابی کارشناسی ارشد در زمینه مالیات بر ثروت.

در مقابل دوستان دائما barraged من با سوال در مورد که در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات. البته خبرنگاران باید نوشتن در مورد تمام سراخ ها در سیاست های پیشنهادی از نامزدها. برنی ساندرز به عنوان مثال باید به چالش کشیده بیشتر در روح پاسخ به سوالات در مورد چگونه او را پاس مدیکر برای همه با سنا که در آن بسیاری از دموکرات ها (چه رسد به میچ مک کانل و شرکت) در مخالفت با حذف بیمه خصوصی. پاسخ مانند “ساخت یک جنبش توده ای” به سادگی آن را قطع نمی—و نه پایان دادن به filibuster (وارن به عنوان پیشنهاد در حالی که ساندرز مخالف) راه حل تمام دموکراتیک قانونی معضلات.

اسب مسابقه پوشش باقی می ماند غیر قابل اجتناب به دلیل توانمند تقاضا برای آن در میان خوانندگان و بینندگان تلویزیون. اما هدف را باید به انجام آن هوشمندانه—یک ترفند است که کاملا فراموش کمپین خبرنگاران در طول سال اجرا تا آیووا و نیوهمپشایر. بد punditry و پیش بینی نیست victimless جرایم مهم نیست که چقدر امن روزنامه و تلویزیون کابلی میزبان هستند و در شغل خود. جمع آوری کمک های خشک برای نامزدها اگر رسانه ها به طور مداوم می گوید می شود اهدا کنندگان است که آنها نمی توانند برنده. فقط بخواهید Cory Booker, آخرین جدی آفریقایی نامزد در این مسابقه که منجر به اجتناب ناپذیر در اواسط ماه ژانویه پس از ماه از تهدید به رها کردن اگر او نمی تواند در دیدار با جمع آوری کمک های مردمی به اهداف.

به اندازه کافی عجیب مطبوعات بسته شده اند ممکن است بیشتر ماهر در ناتوان نامزدی ریاست جمهوری مبارزه می کند در روز که قابل اعتماد سنجی شد و نادر و کفش-چرم گزارش باارزش بود. در پسران در اتوبوس, Crouse مکث به ستایش زن نادر در سال 1972 مبارزات انتخاباتی Cassie Mackin از ان بی سی نیوز. Mackin با توجه به Crouse “می دانستم که نام و ویژگی های برجسته از حدود سه صد county رئیس.”

چه می تواند بیشتر كلاسيك از دنبال کردن این نمایش از شهرستان رؤسای کسانی که potbellied سیگار-سیگار کشیدن آثار سیاسی گذشته است ؟

به جز یک مزاحم جزئیات: حتی در دود امریکا از امروز شهرستان رؤسای ممکن است انجام یک کار بهتر از بسیاری از نظرسنجی ها در پیش بینی های سیاسی برندگان. برای یک و در عین حال-به-می شود-منتشر شده مطالعه علمی از سال 2020 آیووا قفقاز دانشگاه دلاور دانشمند علوم سیاسی دیوید Redlawsk بررسی آیووا دموکراتیک شهرستان و رؤسای محلی دیگر مقامات حزب که در مورد کاندیداهای مناسب برای انجام این کار به خوبی در شهرستانهای استان است. بر اساس پاسخ از تقریبا نیمی از آیووا 99 شهرستانهای Redlawsk کشف کرد که این حزب مدافعان دارای یک حس مشتاق از سیاسی و خوی خود را در چمن خانه. در 56 درصد از موارد این مقامات حزب به درستی پیش بینی کرد که نامزدها را در پایان دو در شهرستانهای استان است.

اگر وجود دارد یک لحظه که اسیر چه چیزی اشتباه است با سیاسی معاصر پوشش آن اواسط ژانویه ظاهر توسط جو Scarborough و میکا برژینسکی در این اواخر نشان می دهد با استفان Colberتی. هر دو Scarborough و برژینسکی تابش اعتماد به نفس hauteur از هنر پیشرو مورخان در مواجهه با یک خوبی به این معنی تازه می داند که آنچه او را دوست دارد.

کلبر شروع شده توسط خوش یادآوری این زن و شوهر که در گذشته خود را در ظاهر خود را نشان می دهد آنها تا به حال به صراحت اعلام کرد که جلو دونده برای نامزدی بودند کامالا هریس و جو بایدن. پس از کلبر پیشنهاد کرد که شاید حتی بایدن بخشی از این پیش بینی های مورد نیاز به روز رسانی برژینسکی را شکست بخواهید در یک صدای چکیدن با غضب, “به من نشان داده که در آن او از دست دادن و او را حتی پیشتاز کنه ؟ این مسخره است.” لحظاتی بعد Scarborough افزود: “نکته شگفت انگیز در مورد جو بایدن است که او را مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او تفلون. مهم نیست که او چگونه در بحث های…. او فقط نگه می دارد در نگه داشتن بر روی.” این اظهار نظر به نظر می رسید بیشتر یک حدس از اسکاربورو به نحوی پیش بینی بایدن مرگ هجوم گشت در دموکراتیک مسابقه.

ببخشید من جسارت اما من یک آیووا, شهرستان, رئیس هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de