یکی از باشگاه گسترش خلاق هفته به Monthlong جریان رویداد

یک باشگاه برای خلاقیت نشان داده است که دقیقا چگونه آن را برنامه ای برای جشن, خلاق, جامعه, خلاق زیر هفته لغو: Creative ماه.

غیر انتفاعی گسترش یافته سالانه اجلاس و مراسم اهدای جوایز است که به طور معمول رخ می دهد در نیویورک در ماه مه به یک monthlong جریان رویداد در حال اجرا ممکن است 4-29. زندگی در یک وب سایت باشگاه و کانال های اجتماعی این رویداد را ارائه روزانه محتوای جلسات از بیش از 60 معماران و طراحان در انواع فرمت های ویدیویی.

“در نور چگونه این بیماری همه گیر است و صدمه زدن به صنعت ما دو برابر کردن بر رعایت ما ماموریت غیر انتفاعی به پشتیبانی خلاق جامعه” گفت: Kevin Swanepoel, مدیر عامل یکی از باشگاه. “در این سال بیشتر از همیشه این مهم است که ما با ارائه پلت فرم برای الهام بخشیدن به خلاقیت جامعه و به رسمیت شناختن به کسانی که انجام داده اند بهترین کار در جهان است.”

راه اندازی خلاق ماه می آید فقط به عنوان یک باشگاه منصوب باب Isherwood سر توسعه حرفه ای برنامه نویسی. Isherwood سابق در سراسر جهان مدیر خلاق از ساعتچی & ساعتچی کار با Swanepoel و سازمان هیئت مدیره به منظور توسعه برنامه نویسی تراز وسط قرار دارد با یک باشگاه چهار ستون: آموزش و پرورش, برابری جنسیتی, شمول و تنوع و توسعه حرفه ای.

برنامه نویسی را در محدوده از 5 تا 8 دقیقه ضبط مذاکرات به دیگر زندگی می کنند پانل و Instagram تصاحب. جلسه اعلام کرد تا کنون عبارتند از: “Pivot: اختراع مجدد و نحوه محوری خود را کسب و کار” توسط Kerstin Emhoff از بنیانگذاران و EP از Prettybird; “رویدادهای زنده باز خواهد گشت. اما طرفداران?” توسط Omid فرهنگ CCO حرکت در سراسر جهان; “چگونه برای ساخت یک جنبش فرهنگی” توسط CultureCon بنیانگذار ایمانی الیس و “Unapologetic: چگونه شرط بندی شد, عجیب و غریب, AF,” یک بحث زنده و رایان طرف مدیر رسانه های اجتماعی ViacomCBS, مارکوس, Henderson, تولید, مدیر عملیات ViacomCBS و ملکه Varnado, موسس, ملکه آژانس.

دیگر شرکت طراحان شامل الکس Bodman جهانی ECD, Spotify; Chaka سبحانی CCO لئو برنت لندن; تیفانی Rolfe, آمریکا CCO R/GA و مت ایستوود جهانی CCO, McCann.

علاوه بر این, یکی از باشگاه گرفته مبتکر رویکرد به اعلام برندگان آن ADC 99 جوایز سالانه در طول خلاق در ماه است. از مارس 18-22 این سازمان را اعلام برندگان در سراسر 20 رشته از طریق چت زنده در Instagram داستان. Swanepoel گفت: برندگان خواهد شد در مصاحبه با جوایز اعضای هیئت منصفه که در آن آنها خواهد شد و بحث خود را با فرایندهای خلاق و الهام بخش.

یکی از باشگاه تصمیم به گسترش خلاق در هفته های طبیعی و ساخته شده از این رویداد منحصر به فرد به طور معمول به نیویورک در سطح جهانی در دسترس است. پس از جلسات منتشر می شوند زندگی آنها خواهد بود بایگانی شده در وب سایت سازمان.

خلاق ماه اعلام می آید پس از یک باشگاه منتشر شد یک پلت فرم مجازی در اوایل ماه مارس که در آن دانش آموزان می تواند پرتفوی خود را نقد برتر مدیران خلاق و بازاریابی مدیران به عنوان یک جایگزین برای غیر انتفاعی سالانه آنهایی که جوان دانشجو بررسی نمونه کارها.

Swanepoel گفت: این سازمان همچنین در حال توسعه یک قالب آنلاین برای یکی از نشان می دهد سالانه آن تبلیغات و طراحی جوایز رویداد برای اولین اواسط ماه ژوئن. یکی نشان دادن روشن از فرد به آنلاین قضاوت برای این رویداد در اوایل ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im