نیویورک تایمز رد Covid-19 اطلاعات غلط در تبلیغ جدید

بینش کلیدی:

  • با تمرکز بر اشتراک در حال حاضر در نهایت می تواند ترجمه به در آوردن بیشتر تبلیغ.

آن روز غم انگیز زمانی که نیویورک تایمز به یاد مردم به نوشیدن آب ژاول, اما این چیزی است که آن را به می آیند.

بار منتشر شده یک آگهی 30 ثانیه ای امروز با عنوان “حقیقت ضروری است” که رد یک سری از ادعاهای مربوط به Covid-19 از جمله رئیس جمهور تهمت نادرست اشاره است که خوردن مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده می تواند کمک به مبارزه با ویروس.

در سراسر, آگهی, موسیقی شوم crescendoes در حالی که صدا از زور و اجبار آمار پیانو کلید ushers در هر پیام جدید مانند یک نمایش اسلاید.

آگهی خواند کامل:

این نه تنها بد آنفولانزا. این یک bioweapon. این یک راه برای کنترل جمعیت است. سفید کننده است نه درمان. آن را فقط نمی خواهد ناپدید می شوند. این ویروس می تواند شامل شود. اجتماعی فاصله کمک می کند. ما نیاز به تست بیشتر. علم حیاتی است. ما امن تر زمانی که ما مطلع هستند. حقیقت ضروری است.

آگهی طراحی و توسعه در همکاری با آژانس خلاق Droga5 اجرا خواهد شد در تلویزیون, آنلاین و در سیستم عامل رسانه های اجتماعی با توجه به ناشر. بار CMO دیوید روبین گفت Adweek نقطه آغاز خواهد شد در حال اجرا ارگانیک اجتماعی امروز و از طریق پرداخت های اجتماعی در روز پنج شنبه قبل از ظاهر شدن در تلویزیون این آخر هفته در طول شنبه شب زنده, ملاقات با مطبوعات و CBS یکشنبه صبح.

لوری هاول گروه مدیر خلاق در Droga5 گفت: گرفتن آگهی ها تن راست بسیار مهم بود. “ما احساس کردیم که اگر ما در حال رفتن به یک قطعه از کار در این زمان حساس نیاز به اضافه کردن چیزی و یا کمک به مردم” هاول گفت. “بنابراین ما به یک روش ساده و هوشیار روشمند پادزهر به دریا خطرناک از اطلاعات غلط وجود دارد. بدون زواید هیچ حواس او را پرت وجود دارد فقط به منعکس کننده آنچه نیویورک تایمز قادر است به همه ما: کیفیت روزنامه نگاری [و] بررسی حقایق به خوانندگان کمک کند تا درک بهتری از چیزهایی که در این نامشخص لحظه. ما احساس می شود وجود دارد به راحتی و در عملکرد آن است.”

“حقیقت این است که ضروری” است که آخرین بار’ جشنواره کن شیر-برنده “حقیقت این است که ارزش آن” کمپین آغاز شد که در سال 2017. این بار’ تازه ترین مطلب که در سری برجسته مجله نیویورک تایمز را به 1619 پروژهشامل بازیگر و خواننده Janelle Monáe که زد در جوایز اسکار در ماه فوریه است. روز دوشنبه بار تحریریه قدیمی, هانا جونز برنده جایزه پولیتزر برای تفسیر برای او مقاله زد که به عنوان بخشی از پروژه که به نظر می رسد در تاریخ آفریقایی آمریکایی ها در ابتدا با استعمار تجارت برده.

ناشران باید تلاش فوق العاده—بسته شدن تخمگذار و furloughing کارکنان و برش و پرداخت برای هر دو کارکنان و مدیران—با توجه به فشارهای اقتصادی ساخته شده توسط Covid-19. از طریق که بسیاری تلاش کرده اند به دفاع از ارزش خود را در زمانی که اطلاعات غلط بسیار شایع است.

این اطلاعات نه تنها سرچشمه در انجمن ها آنلاینو یا از بازیگران خارجی در تلاش برای ایجاد اختلاف بلکه از بالاترین رده از دولت ایالات متحده از جمله رئیس جمهور که به طور معمول تبلیغ اثبات نشده پزشکی برای درمان این بیماری از جمله سفید کننده, نور ماوراء بنفش و هیدروکسی کلروکین.

قبل از بازار باز چهارشنبه تایمز گزارش درآمد سه ماهه اول خود را اعلام آن را به حال دیده می شود 15% کاهش در درآمد تبلیغ در سال بیش از سال سابقه و رکورد اشتراک اعداد. اشتراک درآمد بود تا 5.4 درصد نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته و سه ماه اول سال 2020 در آورده 587,000 شبکه جدید دیجیتال اشتراک سراسر نیوز’ اخبار محصولات همراه با NYT پخت و پز جدول کلمات متقاطع ، بار مدیر عامل مارک تامپسون گفت: این بالاترین تعداد خالص اشتراک جدید در یک چهارم.

“تمرکز اصلی این کمپین است که در توده های مصرف کننده و مخاطب اصلی ما پیام بوده و در هر کمپین رک و پوست کنده که با کیفیت اصلی گزارش روزنامه نگاری است که واقعا سخت به انجام و آن را گران” روبین گفت. “ما همیشه می گویند که بخش های گران قیمت, اما ما به شما نشان می دهد که همه به آن می رود. و از آنجا که در آن نیاز به پشتیبانی توسط خواننده است. برای این کار باید به مشترک.”

او اشاره کرد که قوی اشتراک پایگاه می توانید درایو بیشتر تبلیغ برای سایت restating یک نقطه تامپسون و COO مردیت Kopit Levien ذکر شده در صبح روز درآمد تماس بگیرید. “ما اعتقاد داریم که در دراز مدت تمرکز ما بر روی مصرف کننده اشتراک کسب و کار را برای قوی, تبلیغات, کسب و کار” روبین گفت. “ما دیده ایم که. آنچه می خواهید تبلیغ برای تبلیغ در مکان های که در آن مخاطبان بسیار درگیر است.”

در یک مصاحبه روبین تاکید بسیار زیاد ترافیک بار دیده می شود در هفته های اخیر. “بیش از نیمی از آمریکایی ها” بازدید این بار در سایت در ماه مارس گفت: همچنین با توجه به ثبت اشتراک رشد. “کسانی که همه چیز اتفاق می افتد به دلیل سرمایه گذاری ما ساخته شده در گزارش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>