جمهوری جدید در بسته روزنامه نگاری و رسانه ها وسواس با رای گیری در شماره آوریل

نیویورک — (19 مارس سال 2020) در میان جریان همه گیر جمهوری جدید‘s تیم از روزنامه نگاران است که به طور گسترده پوشش تحولات coronavirus را گسترش و تاثیر آن بر سیاست و اقتصاد است.

برای جمهوری جدید را در مارس سال 2020 موضوع کهنه کمپین خبرنگار والتر شاپیرو میسازد که چگونه بازار فشارها و حرفه ای غرور را باطل و سیاسی ما رسانه ها. در “اشتباه مسائل” شاپیرو می نویسد که “رسانه ها شده است به طور مداوم و unapologetically اشتباه در chronicling 2020 دموکراتیک مسابقه است.” پوشش خود را 11th, انتخابات ریاست جمهوری, شاپیرو, هشدار یک “طلبانه ارادت خود را به صندوق انداخت” و بسته نگاری—”ساده انسان واقعیت است که هیچ کس می خواهد به اشتباه”—در حالی که به رسمیت شناختن است که “horse-race پوشش باقی می ماند غیر قابل اجتناب به دلیل توانمند تقاضا برای آن در میان خوانندگان و بینندگان تلویزیون.” اما روزنامه نگاران باید خوب بکار بردن قدرت خود را بیشتر هوشمندانه و مسئولانه است. زمانی که رسانه ها اصرار دارد که برخی از نامزدها نمی تواند برنده, جمع آوری کمک برای آن دسته از داوطلبان مي خشكاند. “فقط بخواهید Cory Booker, آخرین جدی آفریقایی نامزد در این مسابقه که منجر به اجتناب ناپذیر در اواسط ماه ژانویه پس از ماه از تهدید به رها کردن اگر او نمی تواند در دیدار با جمع آوری کمک های مردمی اهداف.”

همچنین در این شماره کارکنان, نویسنده Alex Pareene مقایسه سیاستمداران “را که وعده های بزرگ و کسانی که همه چیز انجام می شود.” در “Headmaster, سندرم” Pareene چالش های خوانندگان بیشتر به نگاه انتقادی در گروه دوم. “این است که شاید غیر عاقلانه به وعده های بزرگ و سپس موفق به ارائه آنها را به طور کامل…اما تعدیل می شود که صحبت کردن در برابر پیشنهاد طرح بزرگ باید با احتیاط از تمایل خود سیاست: آنها ادعا می کنند اغلب به تحویل داده اند در وعده های خود در زمانی که در واقعیت آنها نیست.”

دیگر نکات برجسته:

در “دیدن هیچ بد” Kimberlé ویلیامز Crenshaw کالبدشکافی وارن-ساندرز “گفت/او گفت:” لحظه ای غواصی به خود را قبل از آیووا dustup در مورد اینکه آیا ساندرز معتقد بودند یک زن می تواند رئیس جمهور منتخب. غرق در افکار در مورد چگونگی 2020 دموکراتیک اولیه ممکن است یک راهنمای برای رمزگشایی از محدودیت ها و سفتی از جریان اصلی جنسیتی در گفتمان او می نویسد: “با حسی مملو از اختلاف بر electability یک زن ریاست جمهوری امیدوار…ما یک آموزندگی اجمالی گسترده تر معتقد به سرنوشت جهان بینی است که به سرعت در حال پیشی گیرد و حزب دموکرات را گفتمانی جریان اصلی در این سوال بسیار مهم از برابری جنسیتی.”

Zachary راث بررسی چگونگی هستهای آماده است برای ایجاد مقیاس بزرگ رای گیری هرج و مرج در این سال در “قفس انتخابات.” مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری “بی سابقه و unhinged جنگهای صلیبی در برابر اتهام تقلب در انتخابات” و حذف از یک سال 1982 رضایت فرمان که قبلا محافظت رای دهندگان در برابر تلاش ها برای پیشگیری و یا جلوگیری از آنها را از پای صندوق رای روشن ساخته است که رئیس جمهور “پارانوئید وسواس با خنثی کردن عملکرد دموکراسی می تواند به شکل یک جزء حیاتی از روحانی در سال 2020 انتخاباتی راهکار است.”

“بینهایت تقسیم” توسط جان Fabian ویت ارائه می دهد یک تجزیه و تحلیل از آینده دو کتاب در حزب جمهوری خواه را تصاحب دیوان عالی کشور است. بررسی آدام کوهن عالی نابرابری: دیوان عالی آمریکا از پنجاه سال مبارزه برای بیشتر ناعادلانه آمریکا و اموزش مارکوس را عالی جاه طلبی: Brett Kavanaugh و محافظه کار تصاحب, ویت می نویسد: “سوال بزرگ برای سال آینده این است که آیا یک حزبی دادگاه می تواند زنده ماندن در آن زمان نهادی شکل…دادگاه عالی ایالات متحده در حال ورود به قلمرو ناشناخته است.”

علاوه بر این, The New Republic منتشر کرده است سومین قسمت از پادکست خود را, سری
سیاست همه چیزدر ایده electability و چگونه آن را می توانید محدود کردن سیاست است. میزبان rembert browne و لورا مارش پیوست ست Ackerman اجرایی سردبیر Jacobin; مت Karp, یک مورخ در پرینستون و ربکا کاتز بنیانگذار جدید مقابله استراتژی های مترقی شرکت مشاوره. این گروه که در آن به بررسی مفهوم electability می آید از طبیعت لحظات تاریخی که در آن محصولات زراعی و خطرات دعوت می کنیم با استفاده از به اصطلاح.

کل مارس سال 2020 موضوع جمهوری جدید در دسترس است در دکه های روزنامه فروشی و از طریق اشتراک دیجیتال در حال حاضر.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im