اکثریت پشت کار جنسی زدایی

هنگامی که مردم باید یک شانس واقعی می گویند که چه نوع از جهان که می خواهید آنها تمایل به گفتن داستان های مشابه: ایمنی برای خود و خانواده خود را با وقار و کار و بهداشت. بازدید این راه وجود دارد چیزی است که تقریبا بصری در مورد بسیاری از ایده های چپ. که به معنی واقعی مشکل با ساختمان پشتیبانی برای آنها نیست خیلی سیاست های خود را—آن را به دور از آنچه که ما گفته شده است واقعی و یا ممکن است. وقتی که می آید به اتصال آنچه مردم می گویند آنها می خواهند با قوانین و سیاست هایی که در واقع می تواند انجام آنچه آنها می خواهند این فاصله بسیار زیاد است.

برای مدت طولانی قاطع روایت اطراف کار جنسی و قاچاق انسان تا به حال بسیار کمی برای انجام با زندگی واقعی کارگران جنسی یا قربانیان قاچاق انسان. این یک داستان دوباره و دوباره در مورد قهرمانانه پلیس و فاسد شدن مردان, دختران برای فروش در دشت بینایی و دالالن در فروشگاه مواد غذایی پارکینگ یکنواخت اخبار شب اخلاقی وحشت. آن را انباشته از نظر بحث: باید در برابر خشونت به معنای برای سیستم ها و موسسات—اجرای قانون کیفری رفاه سرمایه داری-برای-خوب—که خود از منابع خشونت و استثمار. چالش برای سازمان برای رابطه جنسی, حقوق کارگران پس از آن شده است به فراتر از تصحیح دیگر مردم اطلاعات غلط به ساخت یک جامعه از نگرانی.

آن کند بوده است و کار دشوار است اما شما می بینید که تغییر جزر و مد در یک نظرسنجی منتشر خواهد شد در روز پنج شنبه با داده ها برای پیشرفت داشت که نزدیک به دو سوم از دموکرات ها حمایت کامل decriminalizing کار جنسی همراه با دو سوم از رای دهندگان زیر 45. از رای دهندگان از تمام احزاب اندکی اکثریت 52 درصد—گفتند که “تا حدودی” و یا “به شدت حمایت از کار جنسی زدایی.

با این کار جنسی زدایی می پیوندد دیگر گفته تفرقه مسائل سیاسی مانند مدیکر برای همه, است که در واقع بسیار محبوب—اگر تنها رای دهندگان خواسته شد تا در مورد آنها را در یک راه است که نمی پیشگیرانه غار به مخالفان خود را.

نظرسنجی جدید فراهم می کند برای اولین بار از آن نوع ملی لحظهای در این موضوع و همچنین یک مدل برای چپ سازماندهی است که ممکن است کمک به انجام کار سیاسی در واقع به نوبه خود اطلاعات مانند این به تغییر اجتماعی. و آن را کارگران جنسی طرفداران حقوق که دیدم راه است.


جنس کار جدیدی نیست مترقی نگرانی است. جنبش برای رابطه جنسی, حقوق کارگران پدید آمده در ایالات متحده در دهه 1970 در کنار آزادی زنان و آزادی حرکات. کار جنسی نیز محرک جنبش به کار با پول نقد. رهبران جنبش سیلویا ریورا و مارشا P. جانسون “انجام شد کار جنسی به مراقبت از جامعه” لالا Zannell مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا‘s ترانس عدالت کمپین به من گفت. “هفتمدر بخشی از تاریخ ما است. که بخشی از تاریخ این کشور.”

اما آن را تنها در سال های اخیر که رابطه جنسی حقوق کارگران به رسمیت شناخته شده به عنوان متقاطع با دیگر جنبش ها و تغییر به سمت جریان اصلی. پس از سال 2014 Nnennaya Amuchie یک سازمان با جوانان پروژه 100 به عنوان به خوبی به عنوان یک وکیل به من گفت که آنها را ببینید پیدایش که ساختمان پشتیبانی و از طریق دیگر جنبش های سیاسی و نقطه اشتعال: “شما باید این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند که مستقیما در معرض آمریکا پلیس ایالتی و سیستماتیک هدف قرار اذیت و آزار, incarcerating و قتل سیاه مردمی است.” (BYP100 بخشی از DecrimNow یک ائتلاف به دنبال جرم زدایی از کار جنسی در واشنگتن, d. C.) سپس سابق شهر اوکلاهما افسر پلیس دانیل Holtzclaw اضافه Amuchie که داشت به جرم چندین فقره تجاوز به عنف و تجاوز جنسی. دفاع از خود استدلال کرد که زنان او حمله شد معتبر نیست زیرا آنها مواد مخدر و کارگران جنسی. اما همین دلیل است که او می تواند بارها و بارها هدف آنها در وهله اول: آنها جرم. آنها زنان سیاه.

مردم در این جوامع به طور فزاینده ای در ساخت این اتصالات Amuchie گفت: “وجود دارد که پول زیادی برای رفتن به این معاون عملیات در پوشش نگه داشتن کارگران جنسی امن است. و ما در ائتلاف ما بسیاری از زنان سیاه پوست به خصوص سیاه, ترانس زنانی که گرفتار شده اند در این نیش شده اند که مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم توسط ماموران پلیس.” (کسانی که نیش نیز منفور: داده ها برای پیشرفت نظرسنجی نشان داد که تنها 35 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی مالی از جمله پلیس هدف قرار دادن کارگران جنسی.)

“برای دو سال گذشته ما اظهارنظر صحبت به صدها و صدها نفر از مردم” گفت: Amuchie. “اکثریت بزرگی از کسانی که از مردم در سی و … به شدت هر زمان که بحث ما به مردمی در درب و یا در ایستگاه اتوبوس و یا آنچه را که شما مردم سیاه و سفید پشتیبانی زدایی از جنس کار است. دلیل اینکه مردم سیاه و سفید دیدن راه پلیس درگیر در جوامع است.”

به طور مشابه این داده ها برای پیشرفت های نظرسنجی ها نیز یک موضوع از ما چگونه با یکدیگر صحبت در مورد این موضوع: قبل از پاسخ دهندگان خواسته شد تا به طور خاص در مورد نیوزیلند–سبک زدایی که توضیح داده شد به آنها را در جزئیات: “این را حذف مجازات کیفری برای بزرگسالان به فروش و پرداخت برای رضایت طرفین رابطه جنسی در حالی که همچنین حفظ قوانین که به جرم خشونت است.” این مدل قانونی حمایت بین المللی و گروه های حقوق بشر مانند عفو بین الملل و دیده بان حقوق بشر و همچنین سازمان بهداشت جهانی است.

زدایی نیز با حمایت ایالات متحده آمریکا توسط ACLU مرکز حقوق قانون اساسی Mijente ملی LGBTQ وظیفه نیروی BYP100 اگر/وقتی که/چگونه از انقلاب و ده ها گروه های دیگر که در حال انتشار مشترک یک پلت فرم سیاست روز پنج شنبه در کنسرت جدید رای دهی داده ها جزئیات آنچه که آنها به معنای کار جنسی زدایی در آمریکا

حمایت از این گروه همراه با سطح جامعه کار اتفاق می افتد در سراسر کشور ممکن است کمک به مقابله با یک آشنا قطع پس تنها با داشتن داده ها و شواهد کافی برای حرکت مردم خود را در آن. همیشه وجود دارد مطالعات به نقطه برای نشان دادن شکست از زمان سیستم—چگونه ضد قاچاق تلاش نمی در واقع کاهش خشونت, چگونه زمان برای سود سیستم مراقبت های بهداشتی مردم را سهمیه بندی مراقبت از خود و یا بدون آن, چگونه خشونت پلیس یک خطر بهداشت عمومی—اما آن سخت است برای شکستن از طریق به خوبی تأمین دهه های طولانی است که کمپین های مبهم این است.

“شما نمی توانید فقط جرم زدایی از فروش فیلم” آنا Dardick مبارزات انتخاباتی استراتژیست با ترانس عدالت کمپین در ACLU گفت: جمهوری جدید پیش از این نظرسنجی را انتشار. “همچنین شما می توانید به آدرس و جرم زدایی از خرید اسباب—هر دو طرف از تجارت, و یا دیگری شما نمی توانید از مزایای زدایی.”

و مزایای زدایی روشن هستند و جامعه: هنگامی که پلیس سرکوب جنسی کار یک مجله PLOS Medicine review یافت, کارگران جنسی هستند بیشتر احتمال دارد به صورت خشونت از دیگران مانند مشتریان و همکاران. در مجله پزشکی لانست تایید زدایی به دلیل آن را یافت آن را می تواند متوقف جدید عفونت HIV به میزان 46 درصد است. کارگران جنسی در نیوزیلند گزارش آن را آسان تر است و پس از زدایی به مشتریان امتناع و چالش سوء مدیریت است.

داده ها برای پیشرفت نظرسنجی فقط یک تک نظرسنجی, البته, اما فقط بیش از نیمی از پاسخ دهندگان می گویند که آنها به طور کامل پشتیبانی decriminalizing کار جنسی است, نقطه عطفی مهم. نینا لو عضو موسس Decrim نیویورک و داده ها را برای پیشرفت شخص که نویسنده این گزارش در این نظرسنجیبه من گفت او این را می بیند به عنوان یک انتقادی تغییر در امکانات سیاسی: “این موضوع برای یک مدت زمان طولانی در نظر گرفته شده است ‘سوم-راه آهن یا نه که مهم است حتی اگر مقامات منتخب توافق بر سر این مسئله است.” و آن را نه یک تصادف لو اضافه شده که این تغییر در نگرش است که اتفاق می افتد در حال حاضر. “سمت چپ است به طور گسترده تر به دست آوردن قدرت و وجود دارد مقدار زیادی از مکالمات در مورد چگونه شما در حمایت از جوامع که پشت سر گذاشته شده است?” همراه با آن افزایش نسل از فعالان پیشرو و قانون گذاران و قانون گذاران که بیشتر آشکارا با شناسایی فعالان باید پاک راه را برای این “غیر ممکن” مسائل مربوط به دادرسی عادلانه.

اکنون با انتشار این مشترک سیاست پلت فرم, کمپین برای جرم زدایی از کار جنسی با پشتیبانی گروه هایی که مدت طولانی است که در مبارزه برای مهاجران حقوق باروری و عدالت و آزادی برای جامعه و مردم. کارگران جنسی را از مسافت های طولانی کار برای اتصال این مسائل نشان می دهد که چگونه جوامع خود را به اشتراک گذاشتن ترس ها و امید و خواسته برای یک دنیای بهتر. از طریق که کار آن روشن شد که فقط شکستن همه چیز را به زبان ساده باعث می شود یک تفاوت ایجاد شده و راه را برای بحث در مورد آنچه که عدالت به نظر می رسد.


Decriminalizing خرید و فروش جنسی که نیاز به تغییر قوانین در این شهرستان و در سطح دولت به عنوان طرفداران در حال تلاش در واشنگتن و نیویورک و همچنین ده سال از مخرب سیاست فدرال. اما کنگره تصویب کرده است تعداد قابل توجهی از قوانین بیش از 20 سال گذشته از به اصطلاح جنگ با قاچاق انسان که بیشتر جرم شده بودند. بدنام ترین از این قوانین این است که توقف را قادر می سازد جنسی قاچاقچیان عمل یا SESTA و اجازه می دهد متحده و قربانیان به مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند و یا FOSTA; شناخته شده به عنوان SESTA/FOSTA.

کارگران جنسی هشدار داد کنگره این نمایان ضد قاچاق قانون را تا حد زیادی هدف آنها و قبل از رئیس جمهور تا به حال حتی امضا قانون در مارس 2018, وب سایت است که کارگران جنسی متکی به کار با خیال راحت تر از بین رفته از روی اینترنت است. هر حزب دموکرات که زد برای رئیس جمهور و گفته بود که خدمت در کنگره در زمان رای دادند SESTA/FOSTA. در پی آن کارگران جنسی’ مخالفت با SESTA/FOSTA قابل توجهی از توجه رسانه ها و جنبش برای رابطه جنسی, حقوق کارگران بود reinvigorated در سراسر کشور است.

“Congresspeople تماشای Law & Order مثل بقیه از ما و درونی اند بسیاری از این روایات فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری” کیت d’adamo شریک در کاهش آسیب حقوقی و کیفری اصلاحات مشاور جمعی Reframe گفت: جمهوری جدید. D’adamo یکی از اولین طرفداران زنگ خطر را به صدا در SESTA/FOSTA دو سال پیش. اما به تازگی او شده است در بازدید از کنگره دفاتر در واشنگتن بحث در مورد یک لایحه به مطالعه تاثیر SESTA/FOSTA, معرفی در ماه دسامبر توسط Ro Khanna نماینده دموکرات از کالیفرنیا و الیزابت وارن.

این نظرسنجی جدید او گفت: “می تواند “اجازه دهید مردم می دانند که برای اولین بار خودم گنجانده شده است که وجود دارد نه فقط یک مکالمه اتفاق می افتد اما بسیاری از پشتیبانی برای شناخت تاثیر جرم بر کارگران جنسی” و آن را می توانید اجازه دهید اعضای کنگره “بیرون آمدن از گنجه” با خود پشتیبانی می کند. “ما خواسته سناتورها و ما خواسته نمایندگان برای بیرون آمدن چیزی که ما نمی تواند به آنها بگویید دقیقا چه پاسخ خواهید به نگاه مانند—و این درست نیست اسلحه و این درست نیست در سقط جنین, اما در کار جنسی است.”

زمانی که SESTA/FOSTA میره از طریق کنگره تنها با تعداد انگشت شماری از رای در مخالفت با “من بیشتر از تنها صدای” نماینده Khanna به من گفت. “وجود دارد یک ترس در کنگره در آن زمان است که رای گیری در برابر این لایحه موضوع به شما حمله بالقوه تبلیغات که به نحوی شما دفاع و یا نرم افزاری در رابطه با قاچاق گفت:” خناس. “وجود دارد نگرانی در مورد سیاست از آن است.” سپس کارگران جنسی به او گفت که هیچ کس در کنگره خواهد با آنها ملاقات کند. اما در حال حاضر کارگران جنسی باید “به طور کامل شکل” لایحه خود با سناتور وارن به ارزیابی SESTA/FOSTA. این لایحه در حال حاضر شده است شرکت-اسپانسر شده از طرف 17 نمایندگان از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز و باربارا لی و در سنا برنی ساندرز امضا کرده است در, همراه با Ron Wyden اورگان.

در حال حاضر با این رای گیری, خناس گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه “ملی گفتگو در رابطه جنسی کار است که به سرعت در حال حرکت به نفع زدایی و آن را مدت زمان طولانی گذشته برای کنگره به عقب.” مطالعه SESTA/FOSTA است شروع “[b]ut در نهایت ما باید به سمت زدایی.”

آن را غیر قابل تصور است که می تواند آنها را گرفتن تا به سرعت. مدیکر برای همه و سبز قرارداد جدید هم نقل مکان کرد و از حاشیه به کمپین دستور کار دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 تا حد زیادی از طریق همین معنی در حال حاضر ساختمان پشتیبانی برای جرم زدایی: deep سازماندهی و صادقانه رای گیری و رهبران سیاسی با ارتباطات قوی به مردمی.

در حال حاضر, انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری باید هر فشرده شده است به موضوع نظر خود را در جرم زدایی اما پاسخ آنها حتی در حال حاضر اغلب بیش از حد مبهم یا نامشخص به خود را نشان می دهد موقعیت: اصطلاح “کارگر جنسی” ممکن است بیشتر به طور گسترده ای درک و صحبت, اما خاص از جنس کار سیاست نیست. این یکی دیگر از موانع برای غلبه بر: اگر مردم اغلب اشتباه در مورد آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد زمانی که آنها در مورد کار جنسی آنها نیز اشتباه چه زدایی در واقع مستلزم.

در کنار مردمی سازماندهی 2020 انتخابات شده است یک لحظه برای طرفداران سعی کنید برای به چالش کشیدن دروغ با ويژگی: جرم زدایی به معنی از بین بردن مجازات های کیفری در ارتباط با خرید و فروش ، به این معنی در حال اجرا و یک فیلم کار کسب و کار است که دیگر یک جرم و جنایت است اما در حال سوء استفاده مدیر و یا رئیس قطعا خواهد بود. این به معنی از بین بردن اعتقادات گذشته از کارگران جنسی سوابق کیفری است. به این معنی decarceration نه انحراف. به این معنی برچیدن معاون واحد است. و آن را وسیله هدایت منابع قابل توجه در حال استفاده در حال حاضر به صندوق اجرای قانون به مسکن و بهداشت و آموزش و پرورش همه کمک می کند که کارگران جنسی نگه داشتن هر یک از دیگر و جوامع خود را امن است.

که ممکن است به نظر می رسد به طور کامل غیر ممکن است. اما در مقایسه با مدیکر برای همه به طور گسترده محبوب سیاست با حرکت پاها در پشت آن موازی نظرسنجی شماره زدایی نزدیک هستند. (در بنیاد خانواده کایزر, نوامبر 2019 نظرسنجی 53 درصد از پاسخ دهندگان به شدت و یا تا حدودی مورد علاقه مدیکر برای همه—یک-نقطه تفاوت از کسانی که در حمایت از به طور کامل decriminalizing کار جنسی در نوامبر سال 2019 داده ها برای پیشرفت نظرسنجی.)

چه بسیاری از این نظرسنجی ها نشان می دهد این است که به سادگی تعریف آنچه که سیاست های, آیا لازم است برای رای دهندگان. در ماه ژوئیه سال 2019 واشنگتن پست–بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی متوجه شد که 59 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها نمی دانم به اندازه کافی در مورد سبز آمریکا به نظر, اما زمانی که اهداف آن توضیح داده شد به آنها—یک شغل تضمین یا صفر تولید گازهای گلخانه ای—قابل توجه اکثر آنها را پشتیبانی می کند. (در مارس 2019 نظرسنجی همچنین از داده ها برای پیشرفت 59 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به شدت و یا تا حدودی حمایت سبز معامله جدید است.)

برای قانونگذاران ما به این مسائل حتی آزمایشی نشان می دهد چند چیز است: آنها در حال رفتن به جایی که ما منجر شود و آنها ممکن است مایل به در دیگر دعوا بزرگ در آینده است. اما برای به دست آوردن آنها وجود دارد ما نیاز به حمایت مردمی و کارگر جنسی سازماندهی نشان داده است که راه برای انجام آن است. این صحبت کردن به همسایگان خود اتصال مبارزات به زبان ساده و demystifying چیزهایی که برای بیش از حد طولانی به ما گفته شده است غیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>