جهان مدرن ناامید راس Douthat

که جهان این است که یک ظرف غذا است یک گزاره است که با چپ و راست می توانید هر دو به توافق برسند. محافظه کاران به اطراف نگاه کنید و ببینید یک امتها از فرهنگ تخریب “فرهنگی مارکسیسم” و ظلم و ستم از عدالت اجتماعی; چپ از سوی دیگر یک جامعه را به آستانه فروپاشی سرمایهداری و مردسالاری و حرص و آز شرکت های بزرگ. وجود دارد هیچ کمبود توضیحات برای چرا و چه زمانی این اسلاید رو به پایین شروع: از آن بوده اند می تواند رادیکال های 1960 که آن لگد کردن و یا شاید پیروزی نئولیبرالیسم و یا کوچک و یا ریگان یا نفتا و یا اینترنت. در هر صورت بد است و همه اما استیون پینکر (نویسنده کانادایی به نظر می رسد به توافق برسند که در حال حاضر.

منحط جامعه: چگونه شد که ما قربانیان خود ما موفقیت راس Douthat خواننده مشتاق را فشار دهید (Simon & Schuster), 272,,, صفحات, $27.00

آخرین و وسیع ترین-اعم حساب از این حدود 40 سال کاهش می آید از 40-year-old راس Douthat نویس در نیویورک تایمز که در سال 2009 جوانترین نظر مقاله نویس در این مقاله تاریخچه. Douthat شده است چیزی از گوسفند سیاه و سفید در بانوی خاکستری سرمقاله انبار برجسته از همکاران خود را نه تنها با منافع خود را در موضوعاتی مانند کاتولیک و الهیات و اخلاق خود ارضایی, اما همچنین توانایی خود را برای تولید قابل خواندن نثر و شرکت در تفکر انتقادی است. آن را وسوسه انگیز برای تماس با جهان بینی خود را “محافظه کار” اما دقیق تر به آن می گویند گرایش به سمت سمت راست پهلو از کشتی خوب Idiosyncrasy: بهترین Douthat ستون سهام از مواضع سیاسی است که چین با هیچ رای گیری خاص بلوک و دستمزد فلسفی جنگ که ارتباط خواننده متوسط است بلافاصله روشن است. او اغلب برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه Boethius یا برک از او مانند بیل کریستول اما او همیشه برای تلفن های موبایل مانند خود. دیگر چه نویس برای مثال می تواند انتظار می رود برای ورود به توییتر و اعلام کرد که “اصلاحات این است که چگونه شما رو مغلوب ساختن پیشی جستن”?

در کتاب جدید خود منحط جامعه: چگونه شد که ما قربانیان خود ما موفقیت Douthat طول می کشد یک رویکرد نوبت اغراق امیز و آماری به استدلال می کنند که جامعه غربی اجرا از گاز است. (دو تا از کتاب او بودند خواستار اصلاحات در حزب جمهوری خواه و مدرن کلیسا, اما نه به عنوان موسسه به نظر می رسد که بهبود یافته به عنوان یک نتیجه او در نقل مکان کرد به جامعه به عنوان یک کل است.) صرف نظر از سیاسی ترغیب گسترده سکته مغزی از استدلال او آشنا خواهد بود که نقطه: اقتصاد جهانی است که کم خونی ما داخلی نرخ تولد کاهش یافت, هیچ یک اختراع هر چیزی مفید دیگر و دیزنی در حال انجام است بیش از حد بسیاری از بازسازی. معلوم نیست دقیقا چه اتفاقی افتاده است و یا زمانی که اما بین 1960 و 1980 همه مادی و غیرمادی چرخ دنده ها در جهان توسعه یافته آمد به توقف سنگ زنی و معلوم نیست چه زمانی ما باید قبل از همه چیز clanks از هم جدا.

در ساخت این استدلال Douthat تساوی سیاسی متفکران از هر دو سمت چپ و راست اضافه کردن کمی Piketty اینجا و یک فلاسک از فوکویاما وجود دارد برای ایجاد یک نوع بدبین سنگ سوپ. پس از شروع با یک حساب استاندارد چگونه سیاست های نئولیبرالی را خفه اقتصاد آمریکا او طرفداران در سراسر طیف سیاسی نگران کننده در یک صفحه است که شرکت های بزرگ با غلظت کم رمق به “gee-whiz روح” از آینده توماس Edisons و در آینده که کاهش نرخ تولد بیشتر خواهد شد فرای در حال حاضر تضعیف طبقه متوسط است. او به ندرت درگیر در عمق با هر مولوي جز به یاد داشته باشید که متفکر تشخیص یک جامعه در کاهش: کتیبه است که مارکسیست فکری آنتونیو گرامشی را بارها به نقل ضرب المثل که “پیر و در حال مرگ است و جدید هنوز به دنیا می آیند” اما در فصل دوم Douthat درخواست ما که آیا “زیر-جذب نیمه رادیکال ساکنان” از پاریس زاغه “واقعا این کارگران که [فرانسه] نیاز” احساسات که یکی از شک و تردید گرامشی را تایید کند.

در Douthat را مشاهده قابلیت تعریف یک منحط جامعه است که آن را بسیار مطلوب: او شگفتی مشتاقانه آیا زندگی ما تغییر در هر نقطه در نزدیکی به اندازه بین 1970 و سال 2020 به عنوان آنها بین 1920 و دهه 1970 طول زمان که تحویل تلویزیون بمب اتمی و ماه فرود. پاسخ برای Douthat قطعی است هیچ. 50 سال گذشته او می گوید: اما “یک نوسان گذرا در مقایسه با آبشار از تغییرات بین 1870 و 1970 … به طوری که یک واحد از قرن نوزدهم بزرگترین اختراعات”—در حال اجرا آب”هنوز بافندگی بزرگتر در روزمره ما وجود” از آمازون و یا آی فون. به نشان می دهد ما تا چه حد کاهش یافته است پس از اولین روز از آب در حال اجرا او به ما ارائه می دهد سه مثلها معاصر شکست—Fyre جشنواره Theranos و بارگذاری تمام پتانسیل تکرار از چیز بزرگ بعدی که تبدیل به سود یا تقلبی صرف کلیشه عین متن از نوآوری است.

Douthat است و وظیفه شناس در سراسر در اشاره به اعتراض و counterexamples—در هر صفحه می توانید پیدا کردن او اعتراف به این که “روشن نیست دقیقا” “اما پس از آن دوباره” و “اما این الگو را همیشه نگه دارید”—اما در پایان او می رود به موافقت با خود است که از چند دهه گذشته به دنبال یک “کلی decelerative الگوی” که علائم ظاهر شده در هر بخش از جامعه است. Douthat تردید برای شناسایی علت اصلی این انحطاط هر چند شاید منظور جلوگیری از ارتکاب به یک موضع است که دور از هر گونه جناح از خوانندگان خود: اتاق وجود دارد در اینجا برای هر دو دشمنان فرهنگی مارکسیسم و کسانی که از دیدن یک کابوس فراموش نشدنی اروپا می گویند هیچ چیز از کسانی که بر این باورند که Douthat به نظر می رسد در چیزی شبیه به یک Hegelian روح از سن. این مهم نیست که آیا تغییرات اقتصادی موجب زایش معنوی تغییر یا معنوی تغییر begets تغییر فرهنگی: نکته این است که در برخی از نقطه همه چیز تغییر کرده و در حال حاضر آن است که بیشتر یا کمتر تغییر است.

بیشتر Douthat امتداد این به طور کلی چیزی-است-فاسد, پایان نامه, هر چند ضعیف تر از آن می شود در آن خاص. ما می توانیم بپذیریم که “decelerative الگوی” ممکن است به سرزنش برای غرب را متزلزل رشد اقتصادی و کاهش نرخ تولد اما او سپس می پرسد ما به این باور است که همان الگوی ناشی از امریکا ادامه بن بست سیاسی داشتن رندر سیاستمداران ما قادر به ایجاد “منطقی با دوام ائتلاف حاکم” است که می تواند عبور تاثیرگذار قانون. Obamacare درهم آمیخته مجموعه ای از اصلاحات و shambolic اجرای نمایندگی “بهترین سناریو” برای مولد سیاست داخلی در حالی که مداخله نظامی و خروج به نحوی به همان اندازه بی اثر است. کجا این دوران سیاسی “اسکلروز” آمده است ؟ ما نیازی به پاسخ به این که تا زمانی که ما فرض کنیم از همان ابتدا که ما در چنین دوره ای: هنگامی که ما انجام این کار می گوید Douthat “ما لازم نیست که در واقع انتخاب بین این متفاوت توضیحات … قبول می کنیم نسخه از همه آنها را” — به جز ظاهرا هیچ گونه توضیحی که اشاره gerrymandering رای دهندگان سرکوب و یا حق را در جریان مبارزات انتخاباتی برای به دست گرفتن قوه قضائیه.

زمان Douthat می شود به فرهنگ عامه یکی شروع به احساس هر ضربه قبل از آن سرزمین. ساختمان های ما ترسو ما مد شده است یکنواخت و خسته کننده ادبیات ما ضعیف است و پس از آن وجود دارد مخوف بازسازی: بین جهان و یک بازسازی از آتش دفعه Lady Gaga یک بازسازی از مدونا و جنگ ستارگان است یک بازسازی از جنگ ستارگان. این تلاش برای خفه ما در نمونه به پایان می رسد تا backfiring, اگر چه, و توجه ما به تمام آثار اخیر از هنر Douthat اشاره نمی کند: که من پیدا کردم خودم تعجب آنچه که او فکر آخرالزمانی فیلم اول اصلاح مثلا یا Fleabag‘s “داغ کشیش” که برای ماده. این ادعا که هنر قدیمی است و بهتر است در دسترس به هر نوجوانان پسر که دوست دارد Led Zeppelin اما متنفر Lil Wayne; زمانی که ارائه شده به ما را در حساب اجتماعی فروپاشی آن است که احتمال بیشتری نسبت به ما یادآوری می کنند که ادعا می کند از stagnancy خود راکد در سراسر تاریخ از جامعه را کیهانی بی اعتنایی به خود من بزرگ-مادر بزرگ چندساله زاری که خانواده knish بهتر بود آخرین بار که ما از آن ساخته شده.


به مراتب بیشتر و به یاد ماندنی است که در نیمه دوم از این کتاب است که در آن Douthat نوبت به این پرسش که چگونه ما می تواند در این شیوه است. “شعار در همه این موارد” او میگوید “پایداری”—پس از همه, امپراتوری روم نیست و فقط سقوط آن کاهش یافته و سقوط کرد. او بیشتر دلسوز به این مفهوم است که ما Gramscian “فترت” می تواند باقی بماند برای مدتی: مصاحبه کردن نظریه او وام گرفته است و از چپ و راست تا کنون او طرح بسیار Douthatian جهان است که در آن پورنوگرافی, بازی های ویدئویی, و مواد مخدر را در ترکیب برای تولید یک “اثر امروز” که جوانی ما اجتماعی استاز. وسوسه دور از ازدواج با جنس و منصرف از تیراندازی تا سینما توسط ندای وظیفه, رفتار ما تنظیم شده توسط “مهربانی استبداد” از بیدار رفتاری و هنجارهای ما تمام خواهد شد فقط تماشای Marvel فیلم برای همیشه لطفا برای. (او reframes مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را گروهی از populists به عنوان “playacting افراط گرایی” و احتمال جنگ داخلی در او رد در حساب که “سرسخت MAGA قوم هفتاد و چیزی بازنشستگان.”)

البته همیشه این احتمال وجود دارد که تغییر آب و هوا ارائه خواهد شد بخشی از زمین غیرقابل زیست, نابودی اقتصاد جهانی و شیرجه رفتن به جهان را به “نئو-قرون وسطی” عصر تاریک از خشونت و فرهنگی انزوا. به عنوان یک پیامبر را حق Douthat ارائه چند طرح برای چگونه غرب ممکن است دفع چنین بحران: او پوستی با ناسیونالیسم محافظه کار از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اختصاص داده است اما توجه بیشتر به ولایت فقیه “جامعه ملی” حمایت اولین چیزهایی که نویسنده یورام Hazony با استناد به مدل های بالقوه دولت اسرائیل و یا مورمون تحت سلطه ایالت یوتا است. در پایان هر چند او معتقد است این راه حل به ما اجتماعی مرگ کاذب نهفته در جایی فراتر از جهان عادی است و ما فقط می توانید آن را پیدا کنید یا با دعا به خدا و یا رفتن به فضا است. اگر همه چیز را بدست lamer و بدتر از ماه فرود او می گوید: ممکن است که جامعه ما “نمی تواند کمک به رسیدگی نسبت به انحطاط تا زمانی که آن باقی می ماند زمین” و آن را یکی دیگر از آسمانی سفر (یا مداخله الهی) به ما از خواب بیدار. نهایی خود را نصیحت است به “پایین زانو—و شروع به کار بر روی آن پیچ و تاب درایو” به دعا و کار بر Star Trek فناوری فضایی در همان زمان.

Douthat است که به سختی به تنهایی در فکر نجات ما این است که در خارج وجود دارد در میان ستاره—پیکسار, دانلود فیلم WALL-E کاوش یک ایده مشابه—اما عدم تمایل خود را برای شناسایی زمینی راه حل به انحطاط ناشی از همان نزدیک بینی است که او را منجر به شناسایی ما در حال حاضر شرایط به عنوان “انحطاط” در وهله اول. در نشان می دهد که این انحطاط ممکن است پایدار او باقی می ماند بیش از حد star-struck به درخواست آنها این است که پایدار—بعد از همه وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده برای آنها در حال حاضر احساس نمی کند در هر راه منحط می گویند هیچ چیز از میلیاردها دلار در سراسر جهان که هنوز به دیدن مزایای مورد علاقه خود را در حال اجرا آب. محدود, مهاجرت, عمومی دین و سفر به فضا هستند خود نسخه برای جامعه ای که مشکلات اصلی او معتقد است به فقدان جامعه, نشاط, و, الهام, اما در حقیقت مشکل اصلی ما با شرایط فعلی این است که در حالی که یک زیر مجموعه کوچک از جمعیت frets در مورد تاثیر جنسیت روبات ها در زندگی عاشقانه وسیع عصری که همان جامعه هنوز فاقد پایه پناهگاه و تغذیه و علاوه بر این که دومی وضعیت باعث سابق امکان پذیر است.

اگر Douthat حساب تا کنون موفق به قطب نما که تا چه حد جهانی درد و رنج یک سازه پیش شرط بالای کلاس بی حسی او را به مراتب بیشتر احتمال دارد برای دیدن که مشکل او توضیح می دهد در واقع خود دارای راه حل است. و یا به عنوان برکت قرار داده و آن را “از آنجا که همه چیز در حال راه آنها همه چیز را نمی خواهد ماندن راه آنها هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>