نردبان: آخرین استخدام, ارتقاء, اخبار در دره لاس وگاس

خصوصی, سرمایه گذاری در سهام شرکت Bravia سرمایه مشغول است Gian F. Brosco, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نوادا جامعه بنیاد به عنوان مشاور هیئت مدیره Bravia نوادا شرکت برگزاری Bravia سرمایه شرکای NV, Inc.

“ما با اعتماد به نفس Gian فرد مناسب برای کمک به Bravia ایجاد یک قوی مثبت حضور در نوادا کسب و کار و بشردوستانه جوامع” Bravia سرمایه مدیر عامل و موسس بهارات Bhise گفت: در انتشار اخبار.

Brosco بیش از 30 سال تجربه در انسان دوستی, قانون, جمع آوری کمک های مالی و بانکی انتشار گفت.

“چند نفر در این صنعت در اختیار خود را در ترکیب کسب و کار و بشردوستانه تخصص در خدمت کمک به شرکت ها و خانواده ها به تاثیر مثبت جوامع خود. در این راستا احترام خود را در میان نوادا رهبران بی نظیر است,” Bhise گفت.

Brosco به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت NCF (نوادا جامعه بنیاد) از سال 2008. در طول تصدی خود در این سازمان افزایش یافته است از $14.9 میلیون در سال 2008 به بیش از 160 میلیون دلار امروز است. Brosco این حکم شامل کمک به Bravia هیئت مدیره “توسعه درک بشردوستانه کسب و کار و روند بازار در نوادا; کمک به در حال توسعه یک بشردوستانه حکومت در چارچوب خط با ایالت نوادا بهترین شیوه ها; ارائه بی طرفانه بینش و انتقادات و پیشنهادات مربوط به برنامه های بشردوستانه و طرح های Bravia انجام خواهد شد; منبع تسهیل و پیاده سازی Bravia را بشردوستانه تلاش در نوادا; و ارائه تفکر استراتژیک و توصیه ها در انجام انسان دوستی در نوادا است.”

او همچنین تمرکز بر برابری جنسیتی و توانمندسازی انتشار گفت.

“امید من این است که در نتیجه از یک سال قرارداد Bravia سرمایه شرکای NV, Inc. خواهد شد و در یک مسیر به سمت به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ارزش عضو از جنوب نوادا جامعه و یک رهبر فکری در زنان و دختران توانمند سازی فضا” Brosco گفت.

این پنتا ساختمان گروه به تازگی به استخدام 10 جدید کارکنان از جمله دو کارکنان جدید در لاس وگاس و ترویج دو نفر از جمله یکی از لاس وگاس. آن همچنین به عنوان تغییر به یکی دیگر از لاس وگاس کارمند.

این استخدام های جدید در حال آوریل Swartzکه به تیم می پیوندد در لاس وگاس به عنوان یک کارمند حسابداری و نانسی Mayorga, که استخدام شد و به عنوان یک پروژه ارشد مهندس در لاس وگاس. علاوه بر این الکس ارتگا ترویج شده است به پروژه ارشد مهندس در لاس وگاس و Rossela Learing‘s عنوان تغییر کرده است از پروژه ارشد مهندس مدیر تدارکات در لاس وگاس.

Wendi Schweigart از NDL Group, Inc. و بنیانگذار پروژه مرلین عضو هیئت مدیره انجمن سرطان آمریکا نوادا. NDL گروه نیز گودال ماسهبازی حامی مالی برای ساخت و ساز در مقابل سرطان رویداد. پروژه مرلین زنان فراهم می کند و نیاز با ماهانه محصولات بهداشتی زنانه.

جنیفر برادلی از JB روابط عمومی می پیوندد 2020 لاس وگاس مد شورای هیئت مدیره به عنوان روابط عمومی صندلی. برادلی نیز جدید آژانس از رکورد IREM 99 وگاس, Fort Apache Commons و شمال مسا پلازا.

شفق شمالی و طرفدارانیک خرده فروشی فروشگاه روشنایی در لاس وگاس ترویج نیک Otonowski به مدیر کل. Otonowski شده است با شفق شمالی برای بیشتر از 21 سال گذشته.

نردبان به نظر می رسد روزهای یکشنبه در چاپ. ارسال اطلاعیه ها و عکس ها را به [email protected] برای در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im