لا قوچ آشکار نگاه جدید—در میان همه گیر به بررسی مخلوط

بینش کلیدی:

در آن 84 سال سابقه لس آنجلس قوچ ساخته شده اند بسیاری از حرکت می کند. این تیم در تاسیس کلیولند در سال 1936 و نقل مکان به لس آنجلس 10 سال بعد آن را به سنت لوئیس در سال 1994 تنها به حرکت بازگشت به شهر فرشتگان برای 2016 فصل است.

و در حالی که کمک می کند تا برای ایجاد آنچه که لا قوچ CMO Ronalee سراته-بیانی تماس “تاریخ غنی” آن را نیز ایجاد پیچیده هویت نام تجاری.

این هفته NFL حق رای به عرضه یک تجدید نگاه و احساس برای نام تجاری از جمله یک لوگوی جدید فونت و رنگ. جدید, رنگ, رم, رویال آبی و زرد روشن به نام سل اکو رجعت لباس تیم گنجانیده شده است را به چرخش در طول چند فصل و شبیه به آنهایی که در آنها عینک قبل از حرکت به St. Louis.

لس آنجلس قوچ

به جای مراسم های عمومی است که این تیم برنامه ریزی شده بود آشکار شد تمام دیجیتال به همراه چهار دقیقه است که در آن رئیس سازمان افسر کوین Demoff خطاب به واقعیت کنونی جهانی coronavirus همه گیر و توضیح داد که این تیم تغییر برنامه. او همچنین اعلام کرد telethon (یا TeLAthon), جریان امروز که در آن تیم همکاری با یک ایستگاه خبری محلی برای جمع آوری پول برای کالیفرنیا تحت تاثیر گسترده بهداشتی و اقتصادی اثرات ویروس.

این تغیر روند در زمان نزدیک به دو سال بود که یک پروژه مشترک بین این تیم در-خانه معماران و طراحان نایک در خانه آژانس ها و ناهنجاری. قوچ و نیز گنجانیده ورودی از طرفداران گفت: سراته-بیانی.

“همانطور که ما در اینجا هستید و مایل به هرزه در این شهر بزرگ و فرهنگ L. A., ما می خواستیم به انجام این کار در راه است که احترام همه است که ما از طریق بوده است,” او اضافه شده است. در تلاش برای گرفتن نبض این تیم fanbase, سراته-بیانی گفت: آنها با صحبت های جدید و قدیمی طرفداران به عنوان فعلی و سابق بازیکنان در سراسر طراحی مجدد فرایند است.

اما تا کنون پاسخ از طرفداران شده است تا حد زیادی منفی است. هنوز, آن را سخت بدانید که آیا این فقط یک کلی مقاومت به تغییر و یا شواهد واقعی از یک نام تجاری جدید تعریف غلط. “تغییر سخت است” بستری سراته-بیانی.

لا قوچ را در بازی جدید SoFi ورزشگاه این سقوط.
لس آنجلس قوچ

خطر اخلال در fanbase

هنگامی که تحت یک طراحی مجدد برای یک تیم پرشور fanbase, آن را سخت به تغییر هر چیزی را بدون برخی از واکنش به گفته برایان Quarles اجرایی, مدیر خلاق در بازاریابی ورزشی آژانس انقلاب است. “من فکر می کنم اکثر مردم هرگز مانند یک طراحی مجدد,” او گفت:. “این واقعا دشوار است به جلو.”

از یک طراحی گرافیک نظر گفت: Quarles, بسیاری از آرم ورزشی به نظر می رسد نیاز به یک طراحی مجدد. اما در پایان روز “اکثر طرفداران نیست طراحان گرافیک است.” و اختلال که با یک طراحی مجدد می توانید برای یک fanbase اغلب ارزش مندی از یک نگاه مدرن تر.

طراحی مجدد نیز می آید در یک زمان دشوار Quarles اشاره کرد و با زنده ورزشی (و خیلی دیگر) در مکث با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. “این بدترین زمان” او گفت:. “هر کس در خانه هر کس بد خلق و… آن را نسبت به آنچه در جریان است.”

تیم جدید رنگ “قوچ سلطنتی” و “سل.”
لس آنجلس قوچ

معنی آرم

اما ممکن است وجود دارد یک مسئله عمیق تر با لوگوی جدید با توجه به دانشگاه جورج تاون بازاریابی استاد کریستی Nordhielm. آرم او اشاره کرد که به منظور ضبط و فراخوانی ارزش نام تجاری—و نه ایجاد آن.

“از آن قرار است به یک آشنا یادآوری یک مخزن نام تجاری ارزش” Nordhielm گفت. به جای تضمین این که آرم همچنان به ارتباط با نام تجاری را تثبیت هویت او گفت: این تیم به نظر می رسد که با نزدیک شدن مجدد به عنوان یک کمپین تبلیغاتی جدید. “این یک خطای راهبردی است,” او اضافه شده است. “یک سوء تفاهم از آنچه یک لوگو است.”

Nordhielm همچنین سوال دوباره از کلمات به آرم. با اشاره به علامت های تجاری مانند نایک و مسترکارت است که باید نقل مکان کرد و دور از کلمات در دسترس نباشد او گفت: قوچ به نظر می رسد برخلاف سنت است که تضمین قوی به رسمیت شناختن نام تجاری: آهسته و تدریجی تغییرات به سمت بی حرف یاد آرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im