تقلید بازی که Authoritarians بازی

در کتاب نور است که شکست خوردهایوان Krastev و استفن هولمز داستان است که آنها نسبت به گلب Pavlovsky. او یک “کارشناس سیاسی” که به وسیلهی هر دو بوریس یلتسین و پوتین در دستیابی و برگزاری به قدرت سیاسی است. Pavlovsky بازگو مصاحبه با رای دهندگان در دوره منتهی به سال 1996 انتخابات در روسیه است. یک زن به او گفت که او پشتیبانی گنادی Zyuganov حزب کمونیست نامزد, اما او در حال رفتن برای رای دادن به یلتسین. زمانی که Pavlovsky پرسید که چرا او پاسخ داد: “زمانی که Zyuganov است, رییس جمهور من به شما رای دادن برای او.”

نور که شکست خورد: چرا غرب در حال از دست دادن مبارزه برای دموکراسی توسط استفن هولمز و ایوان Krastev Pegasus کتاب, 256,,, صفحات, $26.95

Krastev و هولمز از این نتیجه گیری است که در روسیه “محبوبیت” از نوع ولادیمیر پوتین لذت می برد “است و در نتیجه نمی تواند از قدرت یکی برخوردار است” و انتخابات وجود دارد “به جای نمایندگی مردم منافع” به سادگی “ثبت نام تمایل رای دهندگان به ارسال به امتیازهای.” البته می توان استدلال کرد که این تمایل است نه منحصر به فرد به روسیه است. امتیازهای در بسیاری از کشورها شروع با یک مزیت است. اما مزایای بودن در قدرت و نشان می دهد که یکی از اعمال قدرت هستند به خصوص در روسیه به دلیل این کشور در تاریخ معاصر است. تا فروپاشی آن امپراتوری در اروپای شرقی در سال 1989 و به دنبال آن دو سال بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی خود را و در آن بخش به برخی از 15 کشور آن را یکی از دو ابرقدرت. امروز روسیه در رتبه چندان دور در پشت چین به عنوان یک قدرت از هر لحاظ به جز در تعداد سلاح های هسته ای است که دارای. اقتصاد آن است که تنها کمی بزرگتر از اسپانیا و کوچکتر از آن است که از ایتالیا. در عین حال ولادیمیر پوتین قرار است بسیار خوب نشان می دهد از اعمال قدرت.

او مداخله نظامی در کشورهایی مانند گرجستان ، اوکراین و سوریه در مورد دوم با تعیین کننده و فاجعه آمیز اثر است. او همچنین مداخله در امور انتخاباتی تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده است. آیا او در واقع قادر به نفوذ در نتیجه هر یک از این انتخابات باقی می ماند یک سوال باز است. برای بسیاری از روس ها با این حال که با تاسف در طول یلتسین را به تصرف خود در کشور دست دادن قلمرو جمعیت, وضعیت, و قدرت, و توسط رئیس جمهور خود را گاهی اوقات-لوده وار رفتار ولادیمیر پوتین به نظر می رسید یک ناجی. او ممکن است به طور قابل توجهی بهبود زندگی تعداد زیادی از آنها را. اما او تا به ترمیم خود حس بودن شهروندان یک کشور قدرتمند است که نقش عمده ای در امور جهان است. بسیاری از خوش خود را برهنه-chested, ماچو, سوء استفاده, که منجر به این تصور که او دوباره بازسازی این کشور ایستاده است.

روسیه توسعه سیاسی پس از پایان جنگ سرد است که مرکزی به Krastev و هولمز روشنگری و مهم کتاب است که به بررسی ظهور استبداد و کاهش لیبرال دموکراسی است. Krastev یک بلغاری دانشمند علوم سیاسی و هولمز یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک به خاطر گسترده امید و انتظار از سه دهه پیش که سقوط کمونیسم منجر به گسترش جهانی لیبرال دموکراسی و بازار آزاد سرمایه داری. در آن لحظه, چشم انداز روسیه و مجارستان و لهستان به نظر می رسید به خصوص امیدوار کننده است. در عین حال امروز آنها مشاهده آن دسته از کشورهای در حال رهبران جهانی در ظهور ناسیونالیسم پوپولیستی تا حد زیادی از بین بردن استقلال قوه قضائیه و تضعیف آزادی مطبوعات است. چه مشکلی پیش آمد ؟

این شده است آشنا سوال و Krastev و هلمز اذعان بسیاری از آشنا پاسخ به آن است. “در سال 2010” آنها نوشتن “مرکزی و شرق اروپا نسخه از لیبرالیسم بوده است indelibly آلوده” توسط عمیق نابرابری ظهور superrich نخبگان و بحران اقتصادی سال 2008 است. اما این پایان نامه از این کتاب خارج از غرفه را برای خود ادعا که دموکراسی را نه چندان موفق آن را به عنوان هرگز واقعا در زمان برگزاری در بسیاری از کشورهای شوروی سابق. همانطور که در Pavlovsky را حکایت بسیاری از موسسات تنها در ظاهر به نظر می رسد دموکرات در حالی که به یک جدید شین به حکومت استبدادی.


در دوره پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و امپراتوری نویسندگان استدلال می کنند بازنده در جنگ سرد مبارزه اقدام به تقلید از پیروز در آن جنگ است. آنها آرزو برای به اشتراک گذاشتن در رفاه مادی غرب و در ابتدا تصور می کرد که چنین رفاه را همراه نشان می دهد از لیبرال دموکراسی است. در عین حال تقلید است و نه تولید یک ماکت از غرب است. دور از آن. به عنوان نویسندگان اشاره می کنند بسیاری از روس ها “یافت faking دموکراسی کاملا طبیعی از آنجایی که آنها تا به حال شده است faking کمونیسم برای حداقل دو دهه قبل از سال 1991.” علاوه بر این تقلید بود که همیشه خوش خیم ورزش. در یک نقطه خاص را به دست آورد و یک جنبه متضاد. آن را به عنوان آنها توصیف آن “تقلید به عنوان قصاص.” ولادیمیر پوتین پیشرو پزشک از این نوع تقلید است. او به نظر می رسد و برای دیدن آن به عنوان ابزاری برای افشای آنچه که او در نظر ریاکاری غربی آنتاگونیست.

آن است که اغلب مورد که بازنده در مبارزه پس از آن تلاش برای تقلید از کسانی که مغلوب آنها. 1999 کتاب در آغوش شکست: ژاپن در پی جنگ جهانی دوم توسط مورخ جان المال در حساب از این راه است که جامعه ژاپن تبدیل شد پس از جنگ با شکست کشور را تصویب بسیاری از موسسات و شیوه های فرهنگی از پیروز قدرت است که غلبه با آن است. ژاپن تقلید از ایالات متحده به نظر می رسد به خصوص قابل توجه در نور از ظلم و ستم شدید و تلخی است که با جنگ در آسیا انجام شد که در آن هر دو کشور شرور و اهریمن هر یک از دیگر در صراحت نژادپرستانه نظر. بخش قابل توجهی از ژاپن در جمعیت محو شد در طول جنگ از جمله تعداد زیادی از غیر نظامیان از طریق firebombing توکیو و بسیاری از ژاپنی دیگر شهرها و از طریق مجازی نابودی دو شهر هیروشیما و ناکازاکی با بمب اتمی. نه عمده مرکز نظامی. آنها نابود شدند در آمریکا در تلاش برای پایان دادن به جنگ بدون صرف زندگی تعداد زیادی از آن نیروهای خود که فوت کرده اند اگر ژاپن تسلیم بود به امن از طریق تهاجم.

در مورد شکست قدرت است که تقلید آن آمریکایی فاتح تبدیل به یکی از ثابت قدم ترین متحدان ایالات متحده در سه چهارم از یک قرن پس از پایان جنگ جهانی دوم است. یکی ممکن است نقطه به نقطه مهم و کاستی در ژاپن توسعه مانند خصومت به مهاجرت شده است که یک عامل در کشور کاهش جمعیت در سال های اخیر و تضعیف اقتصاد آن; و شکست آن به اذعان بسیاری از جنایات مرتکب شده توسط نیروهای ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم است که به خصوص قربانی برخی از آن آسیایی, همسایه است. حتی پس از آن مناسب است برای آمریکایی ها به خصوص ژاپن به عنوان یک بازی دوستانه قدرت و متحد است که بسیار مهم است طرفدار صلح آمیز و با مشخص میراث فرهنگی است که تا حد زیادی غنی جامعه جهانی. که میراث ناپدید شده است به عنوان یک نتیجه از تقلید است که خوش خیم پدیده است.

به عنوان مثال خصمانه تقلید ذکر شده توسط Krastev و هلمز است که دولت اسلامی عمل پانسمان آن اسیران در نارنجی jumpsuits مانند آن پوشیده شده توسط زندانیان در گوانتانامو و قبل از اجرای آنها. به عنوان نویسندگان ادعا جهادی “بدیهی است که اعتقاد بر این است که این ظالمانه تکبر تقلید در معرض پوچی از غرب ادعای برتری اخلاقی.” آنها همچنین بحث در مورد ولادیمیر پوتین خصمانه تقلید از ناتو, زمانی که او در توجیه روسیه با تصرف کریمه در سال 2014 با مقایسه آن به مداخله ناتو در کوزوو در سال 1999. چه پوتین نتواند به اذعان این است که اکثریت آلبانیایی تبار جمعیت کوزوو شده بود به شدت مورد آزار و اذیت در طول سال میلوسویچ حکومت. من سفر به کوزوو چند بار در دوره منتهی به جنگ که در آن ناتو به مداخله کرد. آلبانیایی-زبان خانواده بودند تحریم مدارس دولتی به این دلیل که رژیم میلوسویچ در صربستان را ممنوع کرده بود تدریس در زبان آلبانیایی. آلبانیایی سخنرانان بود تاسیس مدارس خود در هزینه های خود را. کلاس های من بازدید انجام شد در زیرزمین مرطوب و سرد خانه های شخصی و فاقد کتاب های درسی. یک شورش که منجر به از آزار و اذیت منجر به نظامی قتل عام توسط نیروهای میلوسویچ و باعث شد صدها هزار نفر به فرار از قلمرو تسریع مداخله توسط ناتو است. وجود دارد تا به حال نشده است هر گونه سابقه از اوکراین آزار و اذیت عمدتا قومی روسیه جمعیت در کریمه قبل از روسیه تشنج از خاک است.

Krastev و هولمز صحبت نکنید در طول بخشی که متضاد تقلید در روسیه را به دخالت در انتخابات آمریکا در سال 2016. این احتمال وجود دارد که یک عامل در دخالت گسترده که صورت گرفت بود پوتین خصومت به هیلاری کلینتون بر اساس فعالیت های او به عنوان وزیر امور خارجه: او با انتقاد پوتین برای رای دهندگان تقلب در انتخابات محکوم کرد و حمایت خود را از دیکتاتور سوریه بشار اسد. همچنین ممکن است که مداخله منعکس باور است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در خدمت منافع روسیه از طریق سیاست های مبتنی بر دیدگاه او بیان کرده بود در حالی که یک نامزد از جمله خود disparagement ناتو است. او تا به حال به نام ناتو “منسوخ” و محکوم هزینه های آن به ایالات متحده است. در عین حال از تصمیم روسیه برای مداخله در سطح قابل توجهی بود و احتمالا قبل از آن روشن شد که برنده خواهد ظهور به عنوان کاندیدای جمهوری خواه. به احتمال بسیار زیاد پوتین اولیه تصمیم به دخالت در انتخابات در نظر گرفته شده بود در درجه اول به عنوان payback برای آنچه که دیده می شد که آمریکا دخالت در انتخابات در کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق.

برای بیش از یک دهه پوتین تا به حال غالبا محکوم کرد آنچه او به عنوان “انقلابهای رنگی.” او تا به حال در ذهن “گل سرخ انقلاب” در گرجستان در سال 2003 که سرنگون دولت Eduard Shevardnadze سابق وزیر امور خارجه اتحاد جماهیر شوروی; “انقلاب لاله” دو سال بعد در قرقیزستان تولید شده است که سقوط از قدرت یکی دیگر از holdover از زمان شوروی سابق عسکر Akayev و قابل توجهی به پوتین, چرا اوکراین اهمیت “انقلاب نارنجی” از 2004-2005. پوتین نامزد ویکتور یانوکوویچ برنده اعلام شد در اوکراین و سپس به حال خود پیروزی نسخ با توجه به تقلب در انتخابات. او پس از آن شکست در یک تکرار از انتخابات. یانوکوویچ پس از آن انتخاب رئیس جمهور اوکراین در سال 2010 اما پس از سقوط در سال 2014 در شرایطی که در معرض شدید فساد است که او تا به حال تمرین در طول تصدی خود در دفتر.

مقامات روسیه اغلب منسوب عمده مسئولیت برای انقلابهای رنگی در کشورهای شوروی سابق به آمریکا-دولت–بودجه موسسات مانند موسسه ملی موقوفه برای دموکراسی موسسه دموکراتیک ملی و بین المللی جمهوری خواه موسسه. (او هم مقصر من از موسسه جامعه باز, پایه, برای کمک به این تحولات است.) پوتین شاهد پشتیبانی این است که این بدن تا به حال ارائه شده به سازمان های همفکر در این کشورها به عنوان خنثی کردن تلاش های خود را برای بازسازی اتحاد جماهیر شوروی حداقل به عنوان یک واحد بلوک تحت رهبری کرملین. قوانین روسیه به تصویب رسید و در سال 2012 مورد نیاز سازمان های غیر دولتی که پذیرش منابع مالی خارجی به اعلام خود را به “عوامل خارجی,” delegitimizing آنها. اضافی قانون به تصویب رسید و پس از آن اعمال محدودیت بیشتر بر روسیه در سازمان انجام “فعالیت سیاسی”—به طور گسترده تعریف شده است که با دریافت بودجه از سوی ایالات متحده و دیگر کمک کنندگان خارجی. پوتین به نام فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی بزرگترین فاجعه قرن بیستم است. به عنوان او معتقد است که موسسات آمریکایی در خسته کننده تلاش های خود را برای معکوس که فاجعه او کافی انگیزه ای برای شرکت در تقلیدی اقدامات تلافی جویانه.

البته شیوه ای که در روسیه مداخله در انتخابات آمریکا در سال 2016 متفاوت از نقش های بدن مانند بنیاد ملی برای دموکراسی در انتخابات در اتحاد جماهیر شوروی سابق. آن است که یک چیز را به صندوق یک برنامه برای آموزش ناظران انتخابات; این دیگر کاملا برای هک فایل کمیته ملی حزب دموکرات و یا برای ایجاد جعلی حساب های رسانه های اجتماعی به انتشار شایعات دروغ و لام نامزد خاص است. در عین حال به نظر می رسد که پوتین خشم بیش از آنچه که او در نظر گرفته می شود نقش امریکا را در انقلابهای رنگی بود یک دلیل اصلی برای روسیه را تصویب استادانه درست شده اقدامات سعی کنید به علت خرابی در آمریکا انتخابات است. با توجه به پس زمینه خود را به عنوان یک افسر کا گ ب شوروی پوتین بود بدون شک آگاه باشید که قبل از ایجاد بنیاد ملی برای دموکراسی در 1980s ایالات متحده به طور منظم به مداخله مخفیانه در انتخابات در کشورهای دیگر اغلب برای خنثی کردن چپ کاندیداهای دلسوز به اتحاد جماهیر شوروی. دخالت در انتخابات آمریکا شد, یک وسیله خصمانه تقلید.


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبر دیگری که ناشی از حمایت از خود نمایشی ورزش از قدرت بسیار متمرکز بر مسئله تقلید هر چند ظاهرا نه با احترام به روسیه است. بلکه او شده است در رابطه با توسعه صادرات مبتنی بر صنعت در شکست متحدین آلمان و ژاپن پس از جنگ جهانی دوم و در چین پس از پایان جنگ سرد است. ایالات متحده شده بود جهان اصلی برق صنعتی در دوره منتهی به جنگ جهانی دوم و قابل توجهی در دوره پس از جنگ. در زمان آن را به حال شده است پیشی گیرد و توسط این شکست قدرت های به ظاهر در تقلید از ایالات متحده است. آنها شد و عمده صادرکنندگان کالاهای صنعتی به ویژه خودرو به ایالات متحده است. چین چشمگیر اقتصادی افزایش طول سه دهه گذشته و ظهور آن در جهان به عنوان مدیر تولید مرکز پیشرو و صادر کننده نیز دیده می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تقلید. در مورد تهمت نگرانی به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده توسط آمریکایی ها متنوع سیاسی انداز است تا حد زیادی تشدید باور است که موفقیت چین را مورد آمده بدون گسترده سرقت آمریکایی مالکیت معنوی.

تمرکز قدرت صنعتی و صادرات برق در آلمان و ژاپن و چین تبدیل شده است و اساس بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست آمریکایی که دچار ضرر و زیان در رفاه اقتصادی و وضعیت به دلیل از بین رفتن مشاغل تولیدی. او تا به بسیاری از آمریکایی ها را متقاعد شده است که آنها قربانی تقلید و سرقت است. Krastev و هلمز نوشتن که تهمت معتقد است که “آمریکا برنده این جنگ از دست داد اما پس از جنگ با صادرات ظرفیت خود را برای صادرات به رقبای خارجی. این مسخره است برای دیدن اقتصادی معجزه در پست-فاشیستی آلمان و ژاپن و پس از کمونیست چین به عنوان پیروزی برای امریکا او معتقد دلیل ‘به ویکتور متعلق غنایم.'” هنگامی که برگ برنده اعلام می کند: “امریکا برای اولین بار” و “امریکا بزرگ دوباره” و اعلام کرد که او را تحمیل شیب تعرفه واردات او تجدید نظر به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که خشمگین صادرات محور اقتصادی موفقیت بازنده جنگ جهانی دوم و چینی که به سرقت برده امریکا تولید دانش.

از دست دادن شغل خوب به آلمان و ژاپن و چین نیز منجر به خصومت به مهاجرت. در عین حال به عنوان Krastev و هلمز رسمیت شناختن “نفرت و ترس از مهاجران” هم “نشان دهنده برجسته ترین نقطه همگرایی بین آمریکا و اروپای مرکزی populisms.” در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست در درمان مهاجران نه تنها کمک برای مشروعیت بخشیدن به اقدامات مشابه در کشورهایی مانند مجارستان و لهستان. آنها همچنین کمک به مشروعیت دولت از هند به استرالیا در اتخاذ نژادی و مذهبی تبعیض آمیز مهاجرتی. مانند ایالات متحده این کشورها که تا به حال دیده شده است به عنوان exemplars از دموکراسی است. درمان خود را از مهاجران به شدت مخدوش و شهرت خود را کمک به این معنا که لیبرال دموکراسی است که در جهانی عقب نشینی است.

شاید مخرب ترین جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن نفوذ در جهان است که سهم خود را به موفقیت از مقلدان خود در کشورهای مختلف است. آنها نه مقلدان این معنا که به عنوان مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت تاثیر سیاست های خود را. سران دولت مانند Duterte در فیلیپین مودی در هند اوربان در مجارستان و Bolsonaro در برزیل شناسایی شده بود خود را با مشخص سیاسی سیستم عامل قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مدعی برای ریاست جمهوری آمریکا. در میان آنها تنها Bolsonaro انتخاب شد خود را به رهبری کشور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد. در عین حال آنها در نظر گرفته شود ممکن مقلدان از مغلوب ساختن پیشی جستن به این معنا که با او به عنوان رئیس جمهور آمریکا خود را illiberalism تبدیل به صعودی نیروی سیاسی است.

به عنوان Krastev و هلمز نوشتن “برزیل جناح راست رئیس جمهور نیست تقلید صدای شیپور چرا که او می خواهد به مغلوب ساختن پیشی جستن. او آن را به دلیل تهمت ساخته شده است این امکان را برای Bolsonaro به خودش باشد.” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال ممکن است نیز کاسته افزایش به بالا از یک کمتر كه رقم از جمله انگلیس و نخست وزیر بوریس جانسون که مدت طولانی است که شناخته شده برای خود را در هیاهو و بی توجهی به هنجارها. با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور به خصوص اگر او در امن و امان گشتند, illiberalism می تواند تبدیل به طور فزاینده مهم نیروی در کشورهایی که قبلا شماره گذاری شده میان جهان لیبرال دموکراسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de