قدرت پنهان Bobblehead بازاریابی: آوردن دکتر Fauci به یک میز در نزدیکی شما

کلید بینش:

  • Low-tech, مدرسه قدیمی ایده های مانند کلکسیون هنوز تحویل فروش بالا به عنوان طرفداران اختصاص داده شده نگاه به متراکم کردن و فروش عروسک.

مارس 14 بود یک روز سخت برای فیل Sklar. پس از سال 2014 کار زندگی خود را در حال اجرا ملی Bobblehead تالار مشاهیر و موزه واقع در میلواکی که در خانه های برخی از 6,500 فرهنگی قابل توجهی bobbleheads علاوه بر تولید و فروش خود را دارد.

اما در اواسط ماه مارس Sklar متوجه است که اجتماعی فاصله لازم الاجرا توسط رمان coronavirus بحران غیرقابل دفاع در موسسه تصمیم به بستن درهای خود را.

سپس او تا به حال یک ایده است. تماشا افزایش محبوبیت دکتر Anthony Fauci, دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و کاخ سفید نقطه در Covid-19, Sklar نمیفهمد که شاید 79 ساله پزشک را خوب bobblehead.

“ما هنوز بیرون آمدن با bobbleheads ما برنامه ریزی شده بود” Sklar گفت: “اما ما شروع به دیدن دکتر Fauci دونات و جوراب و [فکر] او سزاوار بالاترین افتخار یک bobblehead. ما فکر ‘اجازه دهید این وجود دارد.'”

Sklar را قرار داده و آن را خارج وجود دارد در نظر گرفتن اضافه شده اندازه گیری از اهدای 5 دلار از هر عروسک به فروش می رسد به حفاظت از قهرمانان کمپین ملی موسسه خیریه برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران است. Sklar نمیفهمد که فروش Fauci bobbleheads (7-inch شکل بلند به فروش می رساند برای $25) خواهد بود “OK” اگر نه ستارگان. اما همانطور که همه چیز معلوم شد Sklar lowballed آن توسط بسیاری. به تاریخ موزه گرفته شده سفارشات به صورت صعودی از 34,000 Fauci bobbleheads.

سپس Sklar در زمان تنها منطقی گام بعدی: او شروع به ساخت bobbleheads دولت و استانداران که بوده است در اخبار برای خود Covid-19 مبارزه با تلاش های.

هفته گذشته او اضافه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی به یک ترکیب است که در حال حاضر شامل نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine. مورفی عروسک نشسته در یک تریبون تحمل یک نشانه آن است که بار خوانده شده “در خانه بماند.” (خرید و فروش این عروسک نیز به نفع حفاظت از قهرمانان.)

eight bobbleheads of various politicians

چهره های ملی در Covid-19 مبارزه باید همه ثابت می شود سریع فروشندگان در bobblehead فرم.
حسن نیت ارائه میدهد از ملی Bobblehead تالار مشاهیر و موزه

اگر این عادی بودند بار bobblehead فصل خواهد بود در نوسان کامل در حال حاضر. چرا که تیم بیس بال که به مدت طولانی با استفاده از عروسک های با اندازه سر به عنوان دروازه جالب آمده اند به آنها بستگی دارد نقشه کشی برق. اما بیس معلق شده است همراه با فصول دیگر مهم ورزشی است. پس Sklar فروش نشان میدهد که ورزش طرفداران از جان گذشته برای هر bobbleheads? شاید.

بیشتر احتمال دارد آن را به سادگی نشانه ای از چه مارک در نظر بازاریابی 101. این ارزان خشنود عروسک های low-tech سادگی که تحویل نتایج جستجو برای چندین دهه است.

“Bobbleheads استفاده شده است از اوایل دهه 1960 به عنوان یک نام تجاری و بازاریابی ابزار, آیا آن را در تیم های ورزشی و یا [شرکت] KFC با bobblehead سرهنگ ساندرز گفت:” Sklar که لرزاند کردن یک لیست طولانی از مارک های مطرح شده آگاهی یا فروش خود را bobbleheads صدور مجوز و یا آنها را به شرکت های دیگر که انجام دهد.

برخی از این خدمات عبارتند از پیشرو شرکت صادر کرد و دو تکرار از آن ساختگی سخنگوی فلو و پسر بزرگ رستوران های زنجیره ای برگر که مبادرت به فروش $14.99 bobblehead از آن شطرنجی کلی با ماندگاری طلسم بر روی وب سایت خود را. مک دونالد به مدت طولانی استفاده می شود bobbleheads به عنوان Happy Meal حق بیمه برای همه چیز از شخصیت های جنگ ستارگان به خود McDonaldland شخصیت. Aflac Duck, میچلین مرد برگر کینگ بازوکا جو همه به نظر می رسد به عنوان bobbleheads در یک زمان یا دیگر.

و در حالی که Covid-19 تعطیل کرده است بسیاری از اقتصاد bobbleheads اند ادامه داد: به نظر می رسد به عنوان اگر هیچ چیز بودند را منتشر میکرد. ورزشی کالا غول Foco به تازگی منتشر شده یک روز مرده bobblehead سری مضمون به تیم بیس بال از جمله نیویورک یانکیز و هوستون آستروس. هفته گذشته این شرکت نیز صادر bobblehead از Jacksonville Jaguars کارفرمایی گاردنر Minshew زانو زدن در کنار برخی از پلنگ, یک عروسک این شرکت تماس جگوار پادشاه در آشکار ریف محبوب Netflix سری Tiger King.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im