خوب مبارزه می پردازد یک واقعیت جدید که در آن قوانین قانون را شکسته

چند بهار را پیش بینی ترین سری شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی اما فردا همه دسترسی است که هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با پنج فصل 4 والاتر از این مبارزه خوب است.

که درام نیز مجبور به توقف تولید به دلیل رمان coronavirus اما جریان خدمات اجرا خواهد شد نیمه اول فصل در حال حاضر و سپس هوا نیمه دوم پس از تولید از سر گرفته است.

خوب spinoff که Adweek نام یکی از 10 بهترین نشان می دهد از دهه بالاتر می تواند مشخصات هنگامی که آن را باز می گرداند. CBS پخش فصل 1 تابستان گذشته برای کمک به ایجاد آگاهی برای سری و فردا همه دسترسی به یکی از چند جریان خدمات ارائه یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان برای خواستگاری housebound آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر.

قبل از coronavirus تعطیل تولید شرکت سازندگان و showrunners رابرت و میشل شاه صحبت با Adweek در مورد فصل جدید—که تکل شرکت ادغام و تفکیک حکومت قانون—به علاوه دستکاری مبارزه خوب و وحشت زده CBS drama, بد و چقدر دیگر آنها می خواهم این spinoff برای اجرای برای.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

سری به نتایج آخرین انتخابات ریاست جمهوری خیلی مهم بود آن را به عنوان سمبل این سال انتخابات به فصل جدید ؟
Michelle King: افکار ما بودند یک: تمام قسمت های در حال رفتن به هوایی که قبل از انتخابات و B: Nancy Pelosi آورده استیضاح حق به عنوان اتاق نویسندگان شروع شد [در پاییز گذشته] پس از آن بود بسیار روشن ما نمی دانیم که راه همه چیز برای رفتن و ما تا به حال به بادقت.

رابرت شاه: پس از آن وجود دارد و مسائل وجود دارد که در حال رفتن به کشف مسائل Facebook اجازه می دهد دروغ گفتن, تبلیغات, مسائل مانند خواهد شد که بخشی از انتخابات حتی اگر این بودند خنثی سال است. مشکل این است که ما نمی باید شکست را به کاوش در انتخابات این سال ما فقط باید یک شکست از زمان. آن را بسیار آسان به نشان می دهد خود را به عنوان مورخ در طول انتخابات سال است.

شرکت ادغام هستند و موضوع این فصل است. چگونه شما در حل و فصل این موضوع?
میشل: بخشی از آن است که جالب است برای دیدن شخصیت های ما نمی تواند به طور کامل مسئول سرنوشت خود را به آنها را به عنوان شکست. و با توجه به راه جهان ادغام به نظر می رسد هنجار این روز است.

رابرت: شما در حال دیدن چگونه CBS در برخورد با [ویاکام] ادغام بلکه با منابع انسانی با سقوط از Les Moonves سال است. ما بدیهی است که تا به حال مشابه در اساطیر نشان می دهد که در [خوب مبارزه شریک زندگی بنیانگذار شرکت کارل] Reddick شد تجاوز به دبیران. بنابراین مقدار زیادی از آن در تلاش است برای دیدن چقدر شما می توانید آنچه که در حال حاضر ما محیط زیست به خودی خود نشان می دهد.

صحبت از ادغام در حال حاضر شما بخشی از ViacomCBS. شده است وجود دارد چیزی متفاوت در پایان خود را از آنجا که قرارداد بسته ؟
میشل: ما احساس نمی پیامدهای در همه.

رابرت: چگونه ما آن را احساس کنید ، من در تلاش بود به فکر می کنم.

میشل: اگر هر کس در این شبکه رو از کار اخراج شدند ؟

رابرت: بله درست است.

یک موضوع شما شامل این فصل است این ایده که قانون شکسته است و احضاریه در حال حاضر هیچ چیز معنا. با توجه به این که هر روز وجود دارد یک موضوع جدید است که به طور بالقوه می تواند الهام بخش یک فصل کامل را به ارزش از داستان است که به نظر می رسد مانند یک موضوع است که وجوش کاملا با خود را نشان می دهد.
رابرت: تو همیشه نیز به دنبال “چه اثر ماندگار از آنچه بوده است که بسیار عجیب و غریب چهار سال در تاریخ—و شاید از آن خواهد شد از هشت سال در تاریخ؟” چهار سال در تاریخ منجر به یک احساس است که وجود دارد بیشتر قلدری در schoolyards بلکه در منطقه ای که ما معمولا فکر می کنم به عنوان سازمان ملل متحد tinkerable است که نظام حقوقی. نیز وجود دارد که آیا یک منصوب قاضی یا قضات و یا در این مورد احساس از آنچه شما را مجبور به اطاعت و کسی که به اطاعت از آن—و چه کسی ندارد.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>