این Frito-Lay, اسنک جامعه است دعوت-تنها فن کلاب برای تراشه دوستداران

بینش کلیدی:

  • اعضای با دقت انتخاب شده با استفاده از چندین معیارهای مختلف.
  • عضویت یک پاداش برای طرفداران وفادار—که پس از آن کمک به تجاری است.

زمانی که Frito-Lay جانباز ابی Nierman یک پیام مستقیم در Instagram از مواد غذایی میان وعده غول دعوت از او برای پیوستن به آن fan club, The Frito-Lay, اسنک جامعه او بیش از یک کمی شگفت زده کرد.

“من قطعا تصویر آن و کاهش آن به گروه چت” Nierman گفت.

دوستان و خانواده از سوی دیگر فکر آن کامل ساخته شده حس.

Nierman دارای شور و شوق برای Frito-Lay مرز مؤمن. او در حساب های رسانه های اجتماعی از Instagram برای Infinite فراوان با اعلامیه از عشق او را از نام تجاری. گربه او را به نام Cheeto. او می پوشد Cheetos-مارک جوراب.

“هنگامی که شما در مورد پست و برچسب مارک های شما باید آن را در پشت سر خود را که آنها ممکن است متوجه” Nierman اذعان کرد. “من فکر می کردند که شاید مانند یک پست اما من هرگز فکر نمی کردم من را دعوت به, باشگاه,” او گفت:.

یا در این مورد به باشگاه.

او عادت به دریافت پیام ها از خانواده و دوستان او اما از یک نام تجاری به عنوان بزرگ به عنوان Frito-Lay? “DM ترین فرم شخصی Instagram ارتباطات,” او گفت: “شما انتظار نداریم که یک شرکت مدیریت ginormous حساب برای رسیدن به طرفداران خود را.”

پیدا کردن Frito-Lay 1%

وعده نام تجاری tapped شرکت فن آوری Zyper به جستجو در دنیای رسانه های اجتماعی و شناسایی 150 نامزدها با شور و شوق برای Frito-Lay, که پس از آن محدودتر هم به 22 نفر.

“ما در یک فن نامزدی پس به پیرو, نسبت, زیبایی, سبک, محل, جمعیت, فعالیت تجاری سنایی غزنوی و دیگر داده های اجتماعی در دسترس است.”
کهربا Atherton, موسس و مدیر عامل شرکت Zyper

“این Frito-Lay, اسنک جامعه ایجاد می کند یک پلت فرم برای [ما] به تعامل با ما بالا, پرشور, اسنک طرفداران و ارائه آنها را با فرصت منحصر به فرد برای ارتباط برقرار کردن ما با نام تجاری” شرکت گفت: در یک e-mail به Adweek.

و Nierman است دقیقا همان نوع از فن مارک های چنین به عنوان Frito-Lay به دنبال اتصال با توجه به کهربا, Atherton, موسس و مدیر عامل شرکت Zyper. “همه برندهای Zyper با این نسخهها کار میکند می خواهید بدانید که بالای 1% از طرفداران خود را دارد و ما به کمک آنها منبع و شناسایی [آنها],” او گفت:.

آن را به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل. Nierman نیست کسی شما را در نظر influencer و یا حتی یک میکرو تاثیر گذار در مفهوم سنتی. قبل از اینکه دعوت به Frito-Lay, اسنک جامعه او تا به حال کمتر از 3000 followers on Instagram, Nierman گفت.

اما آنچه او را بسیار درگیر و وفادار زیر با برخی از 1000 مشخصات نمایش ها در هر هفته یک Instagram نامزدی رای بیش از 9 درصد. که تقریبا دو برابر معیار صنعت نامزدی رای از 5 درصد است.

“ما در یک فن نامزدی پس به پیرو, نسبت, زیبایی, سبک, محل, جمعیت, فعالیت تجاری سنایی غزنوی و دیگر داده های اجتماعی در دسترس” آترتون اشاره کرد.

Nierman همچنین دارای یک استعداد برای ایجاد نوع اصیل با شخصیت یا relatable محتوای مارک میل.

یکی از پست های اولیه در Infinite پس از تبدیل شدن به یک عضو باشگاه شد از unwrapping خوش آمدید جعبه فرستاده شده توسط Frito-Lay. آن را بسته بندی شده با تنقلات و هدیه از جمله یک Frito-Lay, اسنک جامعه دوزی کوله پشتی و تراشه کلیپ. تا کنون تصویری دریافت کرده 270,000 انداز و 60,000 را دوست دارد.

در یک پست جداگانه در Instagram, Nierman گفت: داستان اولین مانیکور پس از القاء و بلافاصله پس از اجرا در سراسر خیابان برای خرید یک کیسه Cheetos. نتیجه این شد Cheetos گرد و غبار بیش از همه خود را مانیکور جدید. “من بسیاری از DMs از دوستان به من گفتن که آن را کاملا در شخصیت من,” او گفت:.

مزایای منحصر به فرد باشگاه

در Frito-Lay, میان وعده, جامعه, اعضای محاصره به یک جامعه بسته با نام تجاری به طور مستقیم در برقراری ارتباط با آنها از طریق یک نرم افزار ارائه شده توسط Zyper.

در این برنامه که در آن طرفداران همچنین می توانید چت با هر یک از دیگر اعضای پر کردن نظرسنجی پاسخ دادن به سوالات در مورد آنچه آنها دوست دارند به غذا خوردن و یا اگر آنها یک Frito-Lay محصول که یکی از آنها با توجه به Nierman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>