این Disunited متحده آمریکا

وجود علت برای زنگ. اپیدمیولوژیک گزارش از امپریال کالج لندن در حال حاضر هدایت سیاست فدرال نشان می دهد به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی می میرند اگر مقامات و کمی تلاش به سرعت گسترش coronavirus در ایالات متحده است. با جدا آلوده و به طور بالقوه آلوده و تشویق اجتماعی فاصله گرفتن از افراد مسن آن است که تخمین زده می شود که تلفات می تواند نصف به بیش از یک میلیون مرده است. این گزارش در ادامه به نشان می دهد که فشرده تر اقدامات در برابر گسترش این ویروس در حال حاضر دیر جریان در چندین ایالت—گسترده اجتماعی فاصله میان عموم تعطیلی مدارس و موسسات بزرگ, ممنوعیت در تجمع جرم—می تواند به کاهش تلفات بیشتر اما تنها در صورتی که کل جمعیت شرکت در سرکوبگر تلاش تا زمانی که واکسن ساخته شده است به طور گسترده ای در دسترس است. این محققان اشاره کردند می تواند به 18 ماه و یا بیشتر. در ضمن بیمار خواهد باتلاق ملت بیمارستان که تماما آمادگی برای پاسخگویی به نیازهای بسیاری از هزاران و یا حتی میلیون ها نفر که ممکن است نیاز به پایدار درمان فشرده پس از عفونت.

حتی کسانی که این بیماری را ترک دست نخورده در حال حاضر با داشتن زندگی خود را طرح میتوانست توسط یک اقتصادی سرایت آن به عنوان وزیر خزانه داری استیو Mnuchin خصوصی هشدار داد جمهوری خواهان ارسال خواهد نرخ بیکاری به عنوان بالا به عنوان 20 درصد بدون جدی کاهش عمل است. بسته شدن میله, رستوران ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری و اخراج که باید گرفت در حال حاضر تولید خوشه در نرخ بیکاری بدون اخیر سابقه. زیان نمی خواهد جدا شود به صنعت سفر و متزلزل بخش خدمات اقتصاد است. محدوده به طور بالقوه آسیب پذیر کسب و کار شامل تمام شرکت هایی که نیاز مردم به لحاظ جسمی جمع آوری شده است.

و بنابراین ما دیده ایم این هفته نه تنها بسته شدن هزاران نفر از سینماهای سراسر کشور و همچنین گرفتن گلوگاه های تلویزیونی و تولید فیلم است که در حال حاضر هزینه 120,000 سرگرمی خدمه مشاغل با توجه به خبرنگار هالیوود. صنعت خودرو شده است مجبور به رقابت با نه فقط بالقوه سازندگان: از dealerships خودرو اما پس از کارگران کارخانه شروع به تست مثبت برای ویروس, بسته شدن همه جنرال موتورز و فیات کرایسلر گیاهان در شمال امریکا است. گلدمن ساچ پیش بینی کرد که آمریکا تولید ناخالص داخلی می تواند کاهش به میزان 24 درصد در سه ماهه بعدی یک ژرف شماره منعکس کننده تاثیر فوق العاده ای شوک در عرضه و تقاضا است. به عنوان طولانی به عنوان بخش بزرگ از اقتصاد باقی می ماند تعطیل مردم و شرکت هایی خواهد شد که هر دو کمتر پول برای خرج کردن و کمتر کالا و خدمات که برای آن صرف شده است.

این است وضعیت ما در حال حاضر چهره—برای همه ما اقتصادی و پیشرفت فن آوری برای تمام امتیازات بودن جهان را تنها ابرقدرت برای همه ما ممکن است و همه ما با تکبر راه رفتن ما شده اند ارائه درمانده توسط یک بیماری است که با وجود نابسامانی که با آن مواجه شده اند و چین و ایران و ایتالیا و چند کشور دیگر به نظر می رسد با موفقیت موجود است. برای آنچه احساس می کند مانند صدمین بار در 20 سال ما را ویران و تحقیر یک وضعیت ما باید به دیده می آیند و برای که ما باید شده اند به طور کامل آماده شده است. اما ما نه. و مردم خواهد مرد: دلیلی دردناکی و در شماره هیچ, رمان, علت و یا رویداد اینجا را تولید کرده است در نسل. و غیره وجود دارد دلیلی برای زنگ.

ما یک ملت در قرنطینه. آیا ما قرار گرفته اند به صورت رسمی محدودیت در حرکت و فعالیت یا نه و امریکا است که در حال حاضر جدا مقید و گرفتن reacquainted با خود دارد. و در حالی که چهره ما دیدن در آینه باقی می ماند آشنا, ما در حال تبدیل شدن به با گذشت هر روز بیشتر ژولیده و بیشتر بازگشت از ما تصور می کردند ممکن است.


از آن شده است به نحوی هر دو تعجب آور و تعجب آور به کشف کنند که در حالی که coronavirus تست شده اند غیر قابل دسترس برای اکثریت قریب به اتفاق از عموم مردم برای هفته های تیره backchannels ساخته شده اند آنها را در دسترس—البته البته! —دانش سطحی از افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای از جمله پنجاه و هشت عضو و همکاران یوتا جاز. آن هر دو است و نشده است تکان دهنده و به یاد بگیرند که برخی از بانکداران سرمایه گذاری را بخش خصوصی خواست مراقبت های بهداشتی شرکت برای افزایش قیمت تجهیزات پزشکی و دارو برای درمان این ویروس علائم تا که به حفظ آنچه که یک سرمایه گذار به نام, در گفتگو با مدیران در یک شرکت که تولید هواکش و ماسک یک “کلی سود ماتریکس”. این شگفت آور بود اما نه کاملا گیج کننده به شنیدن این که چند سناتور جمهوریخواه از جمله ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا و کلی Loeffler, که, شوهر, است, صندلی بازار بورس نیویورک به فروش می رسد میلیون ها نفر در سهام پس از یک جلسه در این بیماری همه گیر است که در زمان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان آغاز شده بود به طور جدی در برقراری ارتباط به شدت از بحران بلندی به مردم است.

به طور طبیعی بسیاری از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن کرده اند و حاضر به گفتن به مردم آمریکا شده است لادن با دروغ: از هفته اصرار که این ویروس شده بود موجود است و تعدادی از موارد را به خود خصوصیات نگرانی در مورد دولت را از دست داده و ویروس به عنوان یک جعل است. اما دیگر قادر به حداقل رساندن بحران رئیس جمهور به تازگی تبدیل به racializing آن است. و در حال حاضر که با عبارت چینی ویروس” است قابل پیش بینی تبدیل به یک ثابت از اظهارات خود ما درمان را به همان اندازه قابل پیش بینی مجموعه ای از بهانه—که عبارت مثلا چیزی بیش از تلاش برای برگزاری چینی رژیم فصاحت پاسخگو داده می شود تلاش های خود را به نشان می دهد آمریکا مسئول این بیماری است.

اما زمانی که او خواسته شده بود توسط یک خبرنگار به اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کلمات در هفته گذشته, Senator John Cornyn اشاره به سیاست های حزب کمونیست چین اما به “یک فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ” و در ادامه به ادعای دروغ که MERS و آنفولانزای خوکی شیوع بیماری نیز باعث شده است چینی رژیم غذایی. آسیایی-آمریکایی ها در حال حاضر به سخره و جسمی حمله در خیابان های ما به عنوان یک نتیجه از این ایده نیست مأموران پینگ است. و نبود دولت چین که صدمه دیده بود که آمریکایی ها شروع به اجتناب از چین و شرق آسیا موسسات در هفته قبل از رستوران تعطیلی آغاز شد.

آن را کاملا ممکن است به انتقاد از کسانی که در قدرت در چین بدون استقرار زبان که تنها در خدمت به تعمیق امریکا زمان Sinophobia. اما عوامفریبی تنها چیزی که رئیس جمهور می تواند انجام دهد صحیح است. حاکم باقی می ماند و فراتر از آن او در حال حاضر به عنوان آن روز او و او ثابت کرده است که آن را با هر بیانیه عمومی او ساخته شده در مورد بحران: از اشتباه اعلام که همه سفر و حمل محموله از اروپا خواهد بود معلق; به یکی از بعد از ظهر جلسات در گیر برنامه ریزی شده به آب آشفته بازار درست قبل از زمانی که او اعلام کرد در کنار وحش از مدیران دولت فدرال در حال حاضر با تکیه بر, برای, کمک, توسعه coronavirus سایت توسط گوگل است که در حال حاضر حاوی هیچ یک از ویژگی های است که وعده داده شده بود.

این رئیس جمهور است که در حال حاضر آشکارا در تضاد با فرمانداران که چپ شفاعت برای اطلاعات و منابع است. در یک جلسه مطبوعاتی این پنجشنبه برای مثال او شکایت کرده است که دولت فدرال است و نه یک “حمل و نقل کارمند” برای لوازم پزشکی و مقامات دولتی باید برای تهیه آنچه که نیاز دارید در خود دارد. در یک کنفرانس ویدئویی که همان روز فرماندار ماساچوست چارلی بیکر کمرویی اطلاع او که خود دولت بوده است مشکل انجام این کار تا حدی به این دلیل که کاخ سفید بارها بیشتر توپ زدن خود اقدام به خرید.

اگر چه بسیاری از سرزنش برای چه آمده به وضوح نهفته است با مغلوب ساختن پیشی جستن آن باید گفت که این دولت پاسخ شده است به طور کامل در همراهی با یک فرض است که هدایت آمریکا سیاست های عمومی برای چندین دهه در حال حاضر—که با توجه به فرض unwieldiness و ناکارآمدی دولت فدرال آمریکا مردم هستند بهتر است با قرار دادن ایمان خود را در حکمت و نوآوری از بخش خصوصی و دولت و مقامات محلی است. در نتیجه Walgreens و خارج خواهد بود و هدایت فرایندهای حیاتی بر روی زمین و ایالات متحده را تبدیل به ظروف پتری ما دموکراسی است.

امریکا در حال حاضر چهره یک دورهای اضطراری برای بهداشت عمومی با ناکافی فدرال بهداشت عمومی و تحقیقات زیرساخت—یک زیرساخت hobbled نه تنها با بی کفایتی از این کاخ سفید اما توسط نهادی پوسیدگی و اداری شکست در FDA و CDC. در واقع بررسی دموکراتیک ادعا می کند در مورد دولت coronavirus پاسخ در فوریه مثلا آسوشیتد پرس گزارش داد ominously که کارشناسان بهداشت عمومی مشکل شده است توسط کاهش در CDC کمک های مالی دولت های ایالتی و محلی و آمادگی اضطراری آورده “توسط دولت آمریکا اندازه گیری است که predates مغلوب ساختن پیشی جستن.” این همه نشانه ضعیف برای ماه های آینده ما به عنوان حرکت از تست به درمان است.

البته ما دولت فدرال همچنان به اکسل در نشان دادن عضلات خارج از کشور. دولت آلمان گزارش شده است که تدوین یک استراتژی برای جلوگیری از یک شرکت آلمانی در حال حاضر در حال کار بر روی یک coronavirus واکسن از اغوا شده بودن به ایالات متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگرانی که هر گونه دستیابی به موفقیت های پزشکی خواهد بود ساخته شده در دسترس به طور انحصاری به آمریکایی ها است. تحریم های اقتصادی در ایران—که در آن بیش از 21,000 مردم آلوده شده است بیش از 1600 کشته شده اند و مقامات را آغاز کرده اند که حفر گورهای دسته جمعی قابل مشاهده در تصاویر ماهواره ای شده اند نه تنها حفظ شده بلکه عمیق تربا دولت تحمیل مجازات جدید در طول این هفته در شرکت هایی که انجام کسب و کار با ایران پتروشیمی و هسته ای بخش. با وجود این واقعیت است که این ویروس گسترش یافته است بسیار آهسته تر در مکزیک و جنوب و مرکزی امریکا از آن در ایالات متحده آمریکا و دولت نیز مضاعف تلاش خود را برای ممنوعیت ورود پناهجویان تهدید به بستن مرز ما با مکزیک و به حالت تعلیق در صدور ویزا برای کارگران مهاجر قرار دادن مواد غذایی زنجیره تامین در خطر است. این شد فک jutting حرکت می کند—تصمیم گیری ساخته شده که اگر برای اثبات به جهان است که برای همه ما کمبود روبرو خواهد شد در ماه های آینده امریکا هنوز هم مقدار زیادی از نیروی عضلانی هیاهو و مزخرف برای رفتن به اطراف.

اما آنچه که ما لازم نیست که یک کشور است. ما یک فدراسیون متحده و محلات ارائه یک چیز درهم و برهم از راه حل ها و غیر راه حل مشکلات ما خودمان را متقاعد دولت فدرال نمی تواند آدرس. ما یک صورت فلکی از شرکت ها و بانک ها که نمایش ملی ما شرایط اضطراری به عنوان بحران نه از بهداشت عمومی است اما سود. ما یک سیستم بهداشت و درمان است که میلیون ها نفر قادر به پرداخت هزینه و یا دسترسی به مراقبت حتی تحت شرایط عادی و که خواهد شد در حال حاضر پیدا کردن خود را از تخت و تجهیزات و ارائه دهندگان خدمات ما نیاز به درمان به تازگی بیمار به دلیل آن کوتاه بود از آزمایشات لازم برای تشخیص آنها. ما باید به طور کامل تکه تکه و فردی نیروی کار وابسته به ناچیز بیمه های اجتماعی و سیاست های ناچیز نیروی کار حمایت است که در حال حاضر با عجله و به طور موقت به تقویت. و ما باید کانال های اطلاعات شده اند که عمیقا آلوده braying از عوامفریبی سیاسی و تلویزیون, انجمن های متضاد هدایت از رهبران سیاسی و چریکی اطلاعات غلط توزیع به طور گسترده ای در سراسر رسانه های جدید کانال—یک صدای ناهنجار و خشن از سر و صدا و بی معنی است که به اعتقاد بسیاری از آمریکایی ها در غیاب جهانی مورد اعتماد مقامات برای پاسخ به این وضعیت خاص به سادگی با انجام آنچه آنها شخصا مشاهده کنید مناسب است که اغلب مطلقا هیچ چیز. این زیرساخت است که اتحاد خود را نشان داد. این چیزی است که ما داریم. ما و ما قطعات و قطعات. هر یک از ما خود ما تصویر ثابت در چشم و ذهن را از آنچه در کل باید باشد. اما ما لازم نیست کل. ما باید یک کشور است.

ما از آغاز تلاش ها برای برپایی یک عمارت است که ممکن است کافی برای هم بودن. نظامی ما در حال آماده سازی تلفن همراه از بیمارستان برای استقرار در مناطق به احتمال زیاد غرق سیل از آلوده. در پارکینگ های خالی و فضاهای امیدوارم آنها را درمان می شود. این است ماهیت پاسخ در مینیاتور. ما همه تعریف می کردند و ما همه دیوانه وار تبادل چادر امیدوار است که موقت, کافی, pop-up امریکا ممکن است در ظاهر به جزر و مد ما بیش از یکی است که ما می توانیم بسته قرار داده و پس از بحران گذشته است. و احساس امنیت در این فرض هیچ چیزی انجام می شود در حال حاضر خواهد شد با آخرین قدرت که می شود اجازه می دهد چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد.

ایالت نیویورک است که تولید 100,000 گالن یک هفته از آن خود مارک ضد عفونی کننده دست. به گفته فرماندار اندرو کومو آن بوی یاس بنفش, گل ادریس و لاله. آن است که ساخته شده توسط زندانیان زندان که ممنوع از استفاده از آن خود را و که خواهد شد به طور مشابه کار باید نیاز بوجود می آیند به حفر گور—شاید خود را—برای اجساد شهر نیویورک خواهد بود قادر به ذخیره و یا سوزاندن در موقع. بیشتر encouragingly برخی از زندانیان هستند در واقع در حال منتشر شد و برخی از بازداشت شده اند به حالت تعلیق در شهر نیویورک در ایالت کالیفرنیا و در محل های خاص از کشورهای دیگر از جمله پنسیلوانیا, کارولینای جنوبی و ویسکانسین به سرعت ویروس گسترش یافته است. در سطح فدرال تهمت و Mnuchin—پس از هفته ها از اوج فصاحت و بلاغت از حق در سوسیالیسم—که شده فکر کردن با صدای بلند در مورد دولت فدرال در نظر گرفتن بخشی از مالکیت شرکت به دنبال کمک مالی در ماه های آینده, فقط به عنوان آن را در طول رکود اقتصادی گذشته, بالا بردن شبح نه تنها بخشی از ملی هواپیمایی بلکه دولت سهام در مالیات-dodging خطوط کروز و قمار.

برخی از تحولات سیاست شده اند با صراحت کامل خوب است. نرخ بهره در وام های دانشجویی فدرال هستند که چشم پوشی و وام گیرندگان شده اند اعطا مجوز به حالت تعلیق در پرداخت به مدت دو ماه. اخراج و سلب حق مالکیت هستند که معلق برای همه فدرال حمایت, خواص و در برخی از شهرها و ایالات متحده. در کالیفرنیا پول تبدیل شده تا یک شب به پناهگاه دهها هزار نفر از بی خانمان ها. کارکنان مواد غذایی و سوپر مارکت ها—که هر دو برخی از پایین ترین کارگران پرداخت می شود در امریکا و ضروری پرسنل در کشورهای که معلق businessed حال داده رایگان مراقبت از کودک در مینه سوتا و ورمونت. برای بحران مانند این معلوم می شود ما را در ذخیره استراتژیک نه تنها ماسک و هواکش اما یک منبع progressivism. و عجیب و غریب بحث شکسته بیش چقدر از آن استفاده کنید.

اقتصاددان کنت روگوف شاید بهترین و شناخته شده برای داده های خود را به چالش کشیده و هشدار در مورد بدهی های آمریکا هزینه در طول دولت اوباما هفته گذشته گفت که دولت می تواند در توجیه صرف تا آنجا که $5 تریلیون دلار در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد شناور. و در روز دوشنبه میت رامنی که زد برای ریاست جمهوری در سال 2012 با یک کمپین است که مشخص می شود دولت اوباما محرک هزینه به عنوان بی فایده پیشنهاد ارسال 1000 دلار برای هر فیلم یک ایده است که در تنظیم کردن چند روز از هرج و مرج بحث بر سر اینکه آیا حزب دموکرات تا به حال موفق به پیدا کردن خود را outflanked راست در این سوال بی قید و شرط کمک نقدی.

اکنون که گرد و غبار حل و فصل است و هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات طرح گذاشته شده است که در جدول تقسیم خطوط بین طرفین نگاه آشنا. به عنوان همیشه وجود دارد این است که حمایت به معنی آزمایش در هر دو طرف راهرو. جمهوری خواهان باید علاوه بر حمایت از یک طرح محرک اقتصادی که بیشتر به طبقه متوسط از فقرا در حالی که مترقی دموکرات مانند برنی ساندرز رشیدا Tlaib و اسکندریه Ocasio-کورتز شده است هل دادن آنها به اتخاذ قابل ملاحظه ای بیشتر سخاوتمندانه برنامه از جمله ماهانه جهانی مزایای.

واقعیت ترقی خواهان در حال حاضر درک که دیگران ممکن است مجبور به رقابت با زودی این است که این ویروس نیست جداگانه مردم را به مستحق و سزاوار و یا سازنده و بی فایده. عبور از آن از انسان به انسان است. اقتصاد ما و جامعه باقی خواهد ماند فلج مگر ما جلوگیری از به عنوان بسیاری از انسانها از تسلیم شدن به آن را به عنوان ممکن است. آموزش و پرورش بسیاری از آمریکایی ها در, چگونه در هم آمیخته همه ما هستند و فوق العاده unshackling از منابع مالی ما دیده ایم تا به سوخت خوشبینی در سمت چپ که این کشور را ترک ممکن است این همه آماده به دائم تبدیل سیستم بهداشت و درمان و تغییر شکل اقتصاد ما.

اما این بحران را تولید نمی کند مثبت و پایدار تغییر در خود را دارد. در پایان دکمه سمت چپ را به ستیزه با همان اشتیاق عمیق برای عادی است که تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. صرف تصور از قدرت و فرمان در حال حاضر آغاز شده به آسانسور تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران به عنوان او ساخته شده بیشتر ظاهر با کروناویروس نیروی کار. جو بایدن که همه از بین رفته از صحنه سیاسی پس از پیروزی های خود را به آخرین سه شنبه قرار داده شده است توسط زنگار از موقعیت سابق خود و جلوتر از ساندرز در این سوال که آیا بهتر مدیریت بحران با وجود جسارت ساندرز طرح را به آن آدرس. تمام این نشان می دهد که ما ممکن است به خوبی بازگشت به سکون مگر اینکه ما به طور فعال به یاد مردم آمریکا پس چگونه ممکن است غیر ممکن شدو چگونه به سرعت پول و قدرت دولت محققزمانی که بحران زده است.


پس یک راه طولانی به دور است. چه خواهد شد و همه ما را در حال حاضر ؟ آن است که اغلب گفت: مجموعه طراحی که برای همه ما به ظاهر مقاوم به بخش آمریکایی ها با هم می آیند در زمان بحران. این غلط است. همیشه وجود دارد برخی از گروه—کسانی که از یک نژاد خاص و یا مذهب و یا گرایش جنسی; کسانی که بدون مقاله و یا پول و یا اموال—پروری به حاشیه نگرانی عمومی مجبور به رقابت با هر دو ما putatively بحران های جمعی و خود را خاص بحران به تنهایی. اما در نظر بگیرید که چگونه تلخ ایده خواهد بود حتی اگر آن برگزار می شود درست است: یک ملت ذاتا تقسیم هم دوخته تنها با تروما. حتی در ما اطمینان بخش مفاهیم ما چیزی است که واقعا نباید چیزی دائمی در آستانه سقوط از هم جدا.

ما باید پس از آن آماده برای امکان وجود دارد که این بحران بزرگ خواهد بود در حال سقوط از هم جدا—بزرگ شکست نه تنها از نهادها و زیرساخت اما از وجدان و روح و روان به عنوان nonchalance میلیون نفر ناچار به راه در دیر وحشت به چیز عجیب و غریب, هیستریک حق. وضعیت ما ساخته خواهد شد خطرناک نه تنها توسط ویروس و اقتصادی آن عواقب اما ترس: یک نوع وجودی فراگیر ترور بسیاری تلاش کرده اند برای احیای پس از تهدید هسته ای نابودی از بین می رود با پایان جنگ سرد. از آن خواهد شد قابل توجیه است. اما اگر ما در حال رفتن به ترس ما باید ترس برای دلایل درست. اگر ما در حال رفتن به قهر ما باید عصبانی در حق مردم در مورد همه چیز درست است.

این است که در آن برای شروع: به عنوان یک نتیجه از یک سیستم انتخاباتی طراحی شده برای به حداکثر رساندن نفوذ سیاسی برخی از آمریکایی ها در هزینه دیگران, ما در حال رهبری از طریق فاجعه بار جهانی همه گیر توسط یک مرد—جنایی در واقع—که تا به حال هیچ سابقه آنچه در سیاست های عمومی قبل از مصرف که در حال حاضر botched فدرال پاسخ به بحران و کسی که گمراه کرده است مردم آمریکا در مورد ماهیت و شدت این بیماری است. اعضای حزب رئيس جمهور در کنگره می دانستم که وضعیت ما در حال حاضر صورت خواهد بود جدی تر از او اجازه دهید اما صحبت نمی کنم و یا او را محکوم و به نظر می رسد هیچ مردها در حال حاضر به پشتیبانی از بین بردن او را از دفتر از آنها در طول استیضاح دادگاه در ماه ژانویه است.

آن است و نه اغراق و نه یک عمل حزبی اغراق بگویم که مردم می میرند و معیشت نابود خواهد شد به عنوان یک نتیجه از آنچه که رئیس جمهور انجام داده است و آنچه که او موفق به انجام است. اعضای حزب دموکرات باید خواستار استعفای خود را و یکنواخت خواستار تهاجمی مجموعه ای از اقدامات برای محافظت از تمام کارگران و تقویت اقتصاد است. مادرزاد ناتوان از افزایش به این و یا هر لحظه آنها نیست. است که آمریکا در وضعیت سیاسی. که عمق سوراخ ما هستند. وجود علت برای زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im