قفس رای

یک هفته قبل از آخرین روز شکرگزاری در یک گروه از حزب جمهوری خواه و وکیل مدافع با حضور در تونی مدیسون باشگاه چند بلوک از Wisconsin State Capitol به یاد چه چیزی می تواند آنها را برای کمک به تجدید انتخاب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. تاسیس در سال 1909 این باشگاه میزبان رئیس جمهور تدی روزولت, بیل کلینتون و باراک اوباما به عنوان به خوبی به عنوان دالایی لاما.

نوامبر جمع آوری شد سازمان ملی حزب جمهوری خواه انجمن وکلای (RNLA) با وجود آن نسبتا پایین مشخصات کار کرده است برای دهه ها به نامزدهای جمهوری خواه حیاتی لبه ملی در انتخابات است. گروه توسعه شبکه ای از با نفوذ محافظه کار وکلا فشار برای تنگ تر قوانین رای گیری و آن را جذب داوطلبان برای ارائه خدمات حقوقی به نمایندگی از ایران در پای صندوق های رای و courthouses در روز انتخابات. در میان RNLA گذشته اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب دیوان عدالت نیل Gorsuch سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, مشاور همین McGahn و هانس فون Spakovsky سابق جمهوری خواه منصوب به کمیسیون انتخابات فدرال که در حال حاضر از چهره های برجسته در جناح راست فشار به ایجاد موانع برای رای دادن. یکی دیگر از RNLA آلوم ویرجینیا است نماینده باب Goodlatte که به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس بطری قانون برای بازگرداندن قانون حق رای به قدرت کامل پس از آن به شدت ضعیف شده و در سال 2013 دیوان عالی کشور حکم Shelby County v. دارنده, نوشته شده توسط قاضی جان رابرتز—خودش سابق RNLA عضو.

در پاییز گذشته را مبنی—که به توجه عمومی به لطف ضبط رسیدگی به بیرون درز دموکراتیک گروه آمریکایی پل PAC—لگد کردن با سخنان کوتاهی از اسکات فیتزجرالد, رهبر ویسکانسین در مجلس سنا است. بیش از دهه گذشته فیتزجرالد دارای نقش کلیدی در هل دادن از طریق یک میزبان از اقدامات—voter ID و دیگر محدود رای گیری قوانین gerrymandered انتخابات نقشه ها و قوانین تضعیف مالی مبارزات انتخاباتی حمایت—که با هم به شدت تضعیف دولت دموکراسی است. در مدیسون باشگاه فیتزجرالد جشن به مناسبت موفقیت های اخیر در کشتن ویسکانسین مستقل غیر حزبی و به طور گسترده ای مورد احترام کمیسیون انتخابات و جایگزینی آن با یک پنل است که به راحتی می توان توسط قانونگذاران.

پس از فیتزجرالد صحبت های RNLA شنیده از جاستین, Clark, یک استراتژیست و وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد مبارزه است. “ما هر دو از رفتن را به نفع خود ویسکانسین و پیروزی در انتخابات و یا از دست دادن ویسکانسین و از دست دادن انتخابات” کلارک اعلام کرد در ابتدا تنظیم خبر. سپس او توضیح داد که چرا او خوش بینانه است. “اولین و مهمترین: رضایت حکم از بین رفته است,” او گفت: آن را “گنده گنده, معامله.”

کلارک با اشاره به حکم دادگاه اجرا توافق کشیده شده تا در سال 1982 در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه فدرال در آورده نیوجرسی پس از آنچه او با ظرافت به نام “فساد اقتصادی” متعهد توسط GOP کمپین فعالان. برای دهه توافقنامه منع کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) از انجام “امنیت انتخابات” را فعالیت—اساسا تلاش برای به چالش کشیدن رای دهندگان واجد شرایط در انتخابات و یا در هر راه دیگری برای جلوگیری و یا جلوگیری از آنها را از پای صندوق رای. در سال 2018 یک قاضی فدرال به پایان رسید ممنوعیت پیدا کردن آن دیگر مورد نیاز است. که بدان معنی است که ماه نوامبر را ببینید اولین انتخابات ریاست جمهوری بدون آن پس از جیمی کارتر در کاخ سفید است. رای دهندگان حفاظت گروه در حال حاضر نیروبخش برای مشکل بالقوه در انتخابات.

این است که جمهوری خواهان را کاملا رایگان دست از دوره—آشکار ارعاب رای دهندگان و همچنین تبعیض نژادی در رای گیری هنوز هم غیر قانونی است. اما کلارک گفت: مخاطبان خود را که بلند کردن اجسام از فرمان اجازه می دهد RNC به هماهنگی تمام آن روز انتخابات فعالیت با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی احزاب دولت و مجلس و سنای جمهوری خواه کمپین اسلحه. کلارک در ادامه به توصیف یک میلیون دلاری RNC-بودجه تلاش برای سیل سنجی و courthouses با جمهوری فعالان و وکلا در ماه نوامبر. ابتکار عمل او وعده داده شده را نشان دهنده “بسیار بزرگتر برنامه بسیار تهاجمی تر برنامه بسیار بهتر بودجه برنامه” از هر شبیه عربستان تلاش در سایر اخیر ریاست جمهوری چرخه. وی افزود: “این همه در نتیجه ما قادر به بودجه و هماهنگی مستقیم با RNC.” برخی از نوسان-دولت اوباما در حال حاضر ممکن است با استفاده از تغییر دهید. فلوریدا ایران-چراغ قوه مقننه است پیشبرد لایحه اجازه می دهد تا روز انتخابات نظرسنجی ناظران برای نظارت بر هر حوزه در دولت; در حال حاضر آنها را مجبور به زندگی می کنند در حوزه آنها نظارت.

و البته به تازگی به راه انداخته RNC نمی توان کار کردن در کنار عادی ایران پرچمدار. به جای آن تیم با یک نامزد که پیش از او در سال 2016 انتخابات و در طول دوره اول خود را در دفتر رهبری بی سابقه و unhinged جنگهای صلیبی در برابر اتهام تقلب در انتخابات و بارها خواست خود را حامیان به عمل به عنوان یک لباس شخصی-سبک ضد رای دهندگان-تقلب نیروی پلیس. در حال حاضر در اظهارات خود قبل از RNLA Clark بود روشن ساخت که بدون رضایت فرمان در نیروی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن پارانوئید وسواس با خنثی کردن عملکرد دموکراسی می تواند به شکل یک جزء حیاتی از روحانی در سال 2020 انتخاباتی راهکار.

“هر بار که ما با [تهمت] او می پرسد:” چه کار می کنیم در مورد رای دهندگان تقلب ؟ چه هستند که ما در مورد انجام تقلب انتخابات?'” کلارک گفت: وکلا. “که فوق العاده است برای یک مرد است که به دنبال تصویب بودجه در مسائل چون من می گویند” هی رئیس جمهور واقعا آن را می خواهد.’ اما نکته این است که او را متعهد به این او معتقد است که در آن او به انجام آنچه در آن طول می کشد تا مطمئن شوید که آن را موفق.”

زمانی که صحبت خصوصی به حزب فعالان و وکلا RNC مقامات قرار داده است تا حدودی متفاوت چرخش در چه پایان رضایت حکم به این معنی است. “بلند کردن اجسام از رضایت فرمان اجازه می دهد تا RNC به بازی با همان قوانین به عنوان دموکرات” مندی مریت یک سخنگوی RNC گفت: جمهوری جدید در یک بیانیه است. “در حال حاضر RNC کار می کنند بیشتر از نزدیک با دولت احزاب و مبارزات به انجام آنچه ما انجام بهترین—اطمینان حاصل شود که بیشتر مردم از طریق رای ما بی بدیل زمینه برنامه است.”

در واقع کلارک را بگویید وکلا مونتاژ در مدیسون در مورد برنامه به نوبه خود از دولت جمهوری خواه رای دهندگان به طور موثر تر در سال 2020 است. اما سخنرانی خود همچنین پیشنهاد کرد که افزایش مشارکت مردم در ایران مناطق خواهد شد تنها یک طرف سکه است. رضایت فرمان خود مملو تاریخچه می دهد همه بیش از حد-تصویر واضح از آنچه از طرف دیگر ممکن است مانند نگاه.


ارعاب اقلیت رای دهندگان در پای صندوق های رای بوده است بخشی از روحانی در انتخابات استراتژی حتی بیشتر از nonwhite رای دهندگان قابل اعتماد بوده است, حمایت از دموکرات ها. و توسط 1980s جمهوری خواهان بود کامل این طرح است. کلارک به نام فعالیت هایی که منجر به اصلی 1982 فرمان “فساد اقتصادی” را به عنوان اگر صحبت کردن در مورد یک شوخی دبیرستان. در واقع RNC انجام هماهنگ توطئه سیاسی به طور سیستماتیک disenfranchise nonwhite رای دهندگان.

در اوایل 1980s, واکنش به دستاوردهای دوران حقوق مدنی بود در نوسان کامل است. در سال 1980 رونالد ریگان که تا به حال ساخته شده است یک ملی زیر decrying “رفاه ملکه” و “خوش بنیه جوان باک” که اقدام به خرید T-استخوان استیک با مواد غذایی تمبر رئیس جمهور انتخاب شد.

سپس به عنوان در حال حاضر رای گیری در قلب محافظه کاران’ ترس. پویا که امروز بر بسیاری از نبرد بیش از دسترسی به این رای گیری که خواهان بهتر است زمانی که مردم در انتخابات پایین تر است به ویژه در میان اقلیت ها و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده—فقط در حال تبدیل شدن روشن است. “من نمی خواهم همه را به رای” پل Weyrich افسانه ای محافظه کار فعال و از بنیانگذاران بنیاد میراث گفت راست مذهبی جمع آوری در دالاس در سال 1980 مبارزات انتخاباتی. “به عنوان یک ماده در واقع اهرم ما در انتخابات کاملا رک و راست می رود تا به عنوان رای مردم پایین می رود.” دو سال بعد یک جوان جان رابرتز را ارسال یادداشتی به رئیس خود را در ریگان وزارت دادگستری ترسیم پیچیده حقوقی استراتژی به طور چشمگیری محدود دامنه قانون حق رای.

در حدود همان زمان بسیار cruder طرح فرود آمد جمهوریخواهان در آب داغ. در صدر 1981 مسابقه برای فرماندار نیوجرسی بالا RNC مقامات راه اندازی یک تلاش آنها به نام انتخابات ملی امنیت نیروی کار است. با توجه به شکایت بعد از ثبت توسط دموکرات ها در ایالات متحده دادگاه منطقه نیروی کار می شود و ثبت نام رای دهندگان به لیست ارسال نامه به رای دهندگان در اقلیت سنگین مناطق. پاکت نامه درخواست شده است که undeliverable نامه فرستاده نمی شود اما به جای بازگشت به فرستنده. وظیفه نیروی رو به عقب بیش از 45,000 نامه—حدود 4 درصد از دولت کل nonwhite جمعیت در آن زمان است. سپس کمتر از دو هفته قبل از انتخابات آنها رفت و به مقامات انتخاباتی در سراسر نیوجرسی و از آنها خواست برای پاکسازی این رای دهندگان از رول—رای دهندگان سرکوب تاکتیک شناخته شده به عنوان “caging.” زمانی که انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با بررسی آنها دریافتند که این نیروی کار استفاده کرده بودند از رده خارج ثبت نام رای دهندگان لیست —و که در واقع بسیاری از رای دهندگان تحت چالش توسط RNC یا در حال حاضر حذف شده است از این رای گیری به صورت رول و یا تا به حال منتقل شده ثبت نام خود را به آدرس جدید.

جمهوریخواهان بودند بی. شفاف تلاش برای گسترش ترس در مورد رای گیری RNC مقامات اعلام به رسانه ها در مورد یک هفته قبل از انتخابات است که آنها برنامه ریزی شده برای به چالش کشیدن آرا بازیگران این رای دهندگان. سپس با توجه به شکایت وظیفه نیروی کار با پلیس محلی آژانس های استخدام معاون کلانتر و پلیس به گشت زنی در پای صندوق های رای در روز انتخابات در محله های شهری با جمعیت اقلیت. این خودخوانده نظرسنجی مراقب مسلح با تپانچه; آنها همچنین sported دو راه رادیو و بازوبند مطلب “انتخابات ملی امنیت نیروی کار” (حتی اگر چنین سازمانی وجود داشته است به عنوان چیزی غیر از رای دهندگان-ارعاب بازوی RNC). وظیفه نیروی مدیر واشنگتن-بر اساس RNC کارمند ساخته شده بود یک معاون کلانتر به عنوان بخشی از این طرح است.

یک کپی از ساختگی 1981 رای مشورتی که باعث رضایت فرمان علیه ایران برای ارعاب رای دهندگان. فرمان تمام شده در سال 2018 است.توییتر

پس از نظرسنجی مانیتور تا به حال راه اندازی فروشگاه, آنها به زودی شروع در زبان از شکایت “اخلال در عملیات رای گیری در مکان های اذیت و آزار نظرسنجی کارگران و توقف و پرسش های آینده نگر رای دهندگان امتناع از اجازه آینده نگر رای دهندگان برای ورود به حوزه های رأی گیری پاره کردن نشانه هایی از یکی از نامزدها و زور ضابط نظرسنجی کارگران از کمک به مجاز توسط قوانین ایالتی رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند.” آنها همچنین آویزان پوستر در داخل و اطراف حوزه های رأی گیری که خوانده قرمز روشن در جوهر: “هشدار: این منطقه در حال گشت توسط انتخابات ملی امنیت نیروی کار: این یک جنایت به دست بردن در رای گیری و یا به نقض قوانین انتخابات.” پوستر ارائه شده 1000 دلار پاداش برای هر گونه اطلاعات در مورد غیر قانونی رای گیری. جایی که آنها می گویند که آنها تا به حال پرداخت شده است توسط ایران به عنوان فدرال قانون انتخابات مورد نیاز است.

در پایان نامزد جمهوری خواه تام کین برنده انتخابات فرمانداری فقط 1,797 رای. دموکرات و حقوق مدنی گروه متهم است که فعالیت های نیروی کار منصرف تعداد زیادی از رای دهندگان از پای صندوق رای.

سال بعد RNC حل و فصل دموکراتیک حزب دعوی در دادگاه بیش از این قسمت با امضای رضایت فرمان. این RNC توافق به دیگر انجام طیف وسیعی از “امنیت انتخابات” فعالیت ها از جمله پرسش از رای دهندگان خود را در مورد واجد شرایط بودن deputizing مردم به اجرای قانون و هدف قرار دادن رای دهندگان مصاحبه برگه های رای در اقلیت سنگین مناطق.

در تقریبا چهار دهه پس از جمهوری خواه استراتژی برای سرکوب رای گیری به ویژه آرای اقلیت نژادی, دارای بدست بسیار پیچیده تر هستند. امروز ایران در درجه اول متکی نیست و بر under-the-رادار روز انتخابات حقه های کثیف بلکه در facially خنثی قوانین و مقررات از جمله رای دهندگان ID که تمایل به آمار nonwhite و ضعیف رای دهندگان سخت ترین. اما ایران هرگز قادر به آوردن خود را به طور کامل رها کردن این نوع از تاکتیک های آن استفاده می شود به چنین اثر خوب در نیوجرسی در سال 1981. در واقع رضایت فرمان تاریخ نشان می دهد که چگونه طرح های شبیه به این کرده اند که اغلب مرکزی به حزب استراتژی سیاسی.


جمهوریخواهان منتظر فقط چهار سال به رزومه کاری خود را به “امنیت انتخابات” تاکتیک. پیش از سال 1986 midterms این RNC انجام یکی دیگر از caging طرح در یک جنگ سخت مسابقه ارسال غیر forwardable نامه به حدود 350000 عمدتا سیاه و سفید رای دهندگان در لوئیزیانا. “[T]برنامه خود را از بین بردن حداقل 60,000–80,000 مردمی از رول” به RNC را میانه مدیر سیاسی نوشت جنوبی آن مدیر سیاسی در یادداشتی که پس از کشف برخی از رای دهندگان ثبت یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه علیه حزب که در آن سال. “[T]او می تواند نگه دارید, سیاه, رای قابل توجهی پایین.”

ادعا RNC نقض کرده سال 1982 رضایت فرمان دموکرات شکایت کرد دوباره. یکی دیگر از حل و فصل تضمین است که فرمان بود به تقویت نیاز به RNC به یک دادگاه فدرال را علامت-قبل از انجام هر گونه رای گیری فعالیت های امنیتی; زبان خود نیز تجدید نظر به وضوح بیشتری به نوار رای دهندگان caging.

چهار سال بعد RNC شد بريدن به دادگاه دوباره. روز قبل از سال 1990 انتخابات جمهوری خواهان با ارسال کارت پستال به برخی از 150,000 کارولینای شمالی رای دهندگان 97 درصد از آنها سیاه پوست بودند. آنها را بخوانید: “وقتی که شما وارد رای گیری محوطه شما خواسته خواهد شد که برای دولت خود را به نام محل اقامت و مدت اقامت در آن حوزه. شما باید زندگی می کردند در آن حوزه حداقل قبلی 30 روز یا شما مجاز به رای دادن. آن است که فدرال جرم و مجازات تا پنج سال در زندان به آگاهانه از دادن اطلاعات نادرست در مورد نام خود را اقامت و یا مدت اقامت برای یک انتخابات رسمی.” صندلی امور خارجه ایران گفت: این نامه قرار بود برای رفتن به رای دهندگان که به تازگی نقل مکان کرد اما اعتراف کرد که برخی از رای دهندگان که تا به حال نقل مکان کرد و در سال نیز آنها را دریافت.

توسط 1990s جن دموکراتیک تقلب انتخابات شد تبدیل شدن به یک عنصر کلیدی در مذاکرات هسته پیام. بیش از سه دهه آینده جمهوری خواه انتخابات استراتژیست شد کارشناسان در گسترش شهری اسطوره گسترده غیر قانونی رای گیری بهتر به سرکوب رای گیری دموکراتیک متمایل شدند.

آنها موجب به عمل در بخشی از سال 1993 ملی ثبت نام رای دهندگان عمل شناخته شده به عنوان موتور رای دهندگان قانون که به طور قابل توجهی گسترش دسترسی به, رای گیری, رول, به خصوص برای گروه های به حاشیه رانده شده توسط نیاز است که ارائه فرصت برای ثبت نام در راهنمایی و رانندگی و دیگر سازمان های دولتی. اندازه گیری هشدار داد خشم جمهوری خواه آلاباما نماینده اسپنسر Bachus در کف خانه “منجر خواهد شد ثبت نام از میلیون ها نفر از رفاه گیرندگان بیگانگان غیر قانونی و مالیات دهندگان تامین می شود حق برنامه گیرنده. آنها را برنده شوید.”

فلوریدا 2000 انتخابات شکست مفتضحانه را به خانه آورد به هر دو طرف چگونه در یک مسابقه نزدیک, قوانین رای گیری می تواند تمام تفاوت را. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که جورج دبلیو بوش نهایی برنده شد و به دلیل نه تنها به دیوان عالی کشور بلکه به یک preelection پاکسازی است که حذف بیش از 12 ، 000 رای دهندگان واجد شرایط به دلیل آن را به اشتباه شناسایی آنها به عنوان سابق felons.

چهار سال بعد جمهوری خواه تلاش برای ایجاد هرج و مرج در پای صندوق های رای رفت و ملی—و یا نزدیک به آن است. ایران با راه اندازی برنامه های به چالش واجد شرایط بودن از دهها هزار نفر از رای دهندگان در انتخابات را کلید نوسان متحده از جمله اوهایو و فلوریدا پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین. “اگر ما را سرکوب دیترویت رای ما در حال رفتن به یک زمان سخت در این انتخابات” یکی از ایالت میشیگان مجلس گفت: جلسه ایران با فعالان. حتی دولت بوش خود لنت دست: دادستان کل John Ashcroft گفت: کارکنان خود را از وکلای آمریکا برای دیدار با مقامات انتخاباتی و انجام تحقیقات به تقلب انتخابات در روز انتخابات اگر لازم است, وال استریت ژورنال گزارش شده است.

انتخابات در برزخ: رای دهندگان در تگزاس سه شنبه اولیه صبر کنید برای باز کردن غرفه رای گیری.علامت فلیکس/خبرگزاری فرانسه/گتی

در اوهایو انتخابات ترین محوری دولت خواهان ارسال شده در اطراف 232,000 نامه به تازه ثبت نام رای دهندگان. دولت حزب عدالت و سپس با استفاده از بازگشت ایمیل برای به چالش کشیدن بیش از 35 ، 000 رای دهندگان عمدتا اقلیت مناطق. RNC صندلی اد Gillespie پیوست مقامات حزب در یک کنفرانس مطبوعاتی hyping بازگشت ایمیل و ادعا شایع تقلب در انتخابات. رای دهندگان در زمینه کت و شلوار ادعا که RNC بود نقض رضایت حکم با استناد به ایمیل های که نشان داد هماهنگی در این طرح بین RNC و اوهایو ایران. اما یک دادگاه تجدید نظر فدرال در نهایت در بر داشت دولت به اتهام تلاش و مجاز چالش برای رفتن به جلو.

جمهوری خواهان در مورد استخدام 3,600 کارگران پرداخت می شود در سطح ایالت به سطح چالش ها در انتخابات. آنها کمک کرده بودند منظور از کن بلکول اوهایو جمهوری خواه وزیر امور خارجه اجازه یک رقیب برای هر حوزه با وجود یک دولت قانون اجازه می دهد تنها یک در هر مکان سنجی که بیشتر آن شامل چند حوزه. در Cuyahoga County, دولت کلید دموکراتیک دژ بیش از 14,000 رای دهندگان به چالش کشیده شد. ایالت یک نفر از هر 25 ثبت نام رای دهندگان سیاه گزارش شده است که به چالش کشیده نسبت به یک نفر از هر 100 ثبت نام رای دهندگان سفید و 16 درصد از رای دهندگان گزارش ارعاب یک مطالعه نشان داد.

با این بلیزارد از انتخابات چالش ها و دیگر موانع لجستیکی افتادن و هنگ کردن روند رای گیری در بسیاری از عمدتا nonwhite حوزه های رأی گیری برخی از رای دهندگان انتظار در خط برای ساعت. تعداد زیادی احتمال داد تا در نا امیدی. بوش در نهایت برنده اوهایو با اختلاف کمتر از 119,000 آرا و برنده انتخابات بیش دموکراتیک حریف جان کری.

پس از این تظاهرات اثربخشی یک استراتژی برای جلوگیری از رای گیری همه چیز را تشدید کرد. در سال 2006 دولت بوش شلیک چندین محترم وکلای آمریکا برای نشان دادن کافی تعصب و غیرت در هدف قرار دادن اتهام تقلب انتخابات. دو سال بعد ایران نامزد انتخابات ریاست جمهوری, جان مک کین هشدار داد در یک مناظره که ثبت نام رای دهندگان گروه بلوط “در حال حاضر در آستانه شاید مرتکب یکی از بزرگترین تقلب در رای دهندگان در این کشور شاید از بین بردن پارچه از دموکراسی است.”

این آب و هوا از ترس و پارانویا تحریم و ترویج توسط ارشد حزب جمهوری خواه رهبران دامن زده تهاجمی نظرسنجی-نظارت بر حرکت در سمت راست. یکی از مشخصات بالا فعال در سازمان پیشتاز این تلاش حزب چای–مرتبط واقعی رای که درو اتهام ارعاب رای دهندگان پس از راه اندازی در سال 2009. سه سال بعد برخی از رای دهندگان اوهایو شکایت کرده پس از دریافت نامه از این گروه هشدار داد که خود را واجد شرایط حال به چالش کشیده شد. همان سال یکی درست رای رهبر گفت: داوطلبان در جلسه ای که گروه هدف این بود که به رای دهندگان احساس “مانند رانندگی و دیدن پلیس دنبال شما.”


چند سال بعد مرد قدرتمند ترین در حزب جمهوری خواه بود با استفاده از همان نوع از زبان است. به عنوان 2016 انتخابات نزدیک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها برجسته قرار است تهدید غیر قانونی رای گیری و نیاز فوری برای مقابله با آن از طریق نظارت بر انتخابات است ،

در ماه اوت سال 2016 تجمع در آلتونا, پنسیلوانیا, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان اساسا به انتخاب کنید تا جایی که درست رای گیری را ترک کرده بودند. “رفتن به مناطق خاص و تماشا و مطالعه و مطمئن شوید که دیگر مردم نمی آیند و رای پنج بار” او گفت:. “ما تماس بگیرید تا اجرای قانون و ما باید به کلانترها و روسای پلیس و همه به تماشای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس با چکش پیام خانه. “تنها راه آنها می توانید آن را ضرب و شتم به نظر من—و منظور من این 100 درصد—اگر در بخش های خاصی از دولتی که تقلب خوب است ؟ بنابراین من امیدوارم که شما می توانید مرتب کردن بر اساس نه فقط رای در 8th رفتن در اطراف و نگاه و تماشای دیگر حوزه های رأی گیری و مطمئن شوید که آن را 100 درصد خوب است.”

این کمپین به دنبال این درخواست با درخواست از بازدید کنندگان به وب سایت خود را به یک “تهمت ناظر.” کسانی که امضا برای نظرسنجی-مشاهده و وظیفه دریافت یک ایمیل اعلام کرد: “ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما از نظر قانونی مجاز به انجام برای جلوگیری از کج هیلاری از تقلب در این انتخابات است. کسی از مبارزات انتخاباتی خواهد بود برای تماس با شما به زودی.” پس از انتخابات تهمت نمی رها کردن این موضوع, به tweeting که او در واقع برنده رای مردمی “اگر شما کسر میلیون ها نفر از مردم که رای غیر قانونی.” در اولین ملاقات با رهبران کنگره تهمت گفت که بین سه تا پنج میلیون غیر شهروندان رای داده بودند. این ادعا نادرست شکل گرفته بر اساس یک کمیسیون که تهمت برگزار پروب غیر قانونی رای گیری. این پنل به ریاست کریس Kobach سپس کانزاس وزیر امور خارجه و شاید پیشرو در این کشور حمایت تنگ تر رای گیری محدودیت. کمیسیون بود توقیف هشت ماه بعد پس از ناکامی در پیدا کردن شواهد قابل توجهی وجود دارد از تقلب.


به عنوان 2020 انتخابات نزدیک ایران با تغییر منابع به ایالات—با تمرکز خاص بر بحرانی ویکینویس شوید! نوسان متحده از جمله ویسکانسین که تحویل تهمت ریاست جمهوری در سال 2016. قوانین برای تماشای انتخابات و به چالش کشیدن رای دهندگان ایالتی به ایالت متفاوت است. اما ویسکانسین یکی از چهار متحده—دیگران کارولینای جنوبی و اورگان—که در آن نظرسنجی مراقب چالش می تواند کسی را از حق رای تنها بر اساس سوء ظن است که آنها واجد شرایط نیست. تنها شش کشور به طور فعال در نوار نظرسنجی ناظران از به طور مستقیم به چالش کشیدن رای دهندگان در پای صندوقهای رای است. این به این معنی است که هماهنگ جمهوریخواه آمریکا به سرکوب مردم در انتخابات می تواند تقریبا در هر نقطه که RNC اهداف باید برنده دولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر تهدید و ارعاب تلاش های انجام تحقق این نوامبر می توانند در دولت فدرال را به نجات آمده است. رای گیری طرفداران حقوق هشدار می دهند که یکی از کمتر شناخته شده اثرات دادگاه عالی 2013 , Shelby County حکم به قطع یک کلید مشروط از طرف فدرال ناظران انتخابات که تا به حال مشغول به کار در مناطق با سابقه تبعیض نژادی در رای گیری. در سال 2012 وزارت دادگستری گفت: این اعزام بیش از 780 ناظران به حوزه های رأی گیری در سراسر کشور برای محافظت در برابر رای دهندگان سرکوب و ارعاب است. در سال 2016 پس از شلبیکه تعداد به بیش از 500—و حتی این رقم با تشکر از تعیین فشار توسط DOJ مقامات.

“ما ضرب و شتم بوته برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می تواند از همه نقاط مختلف دولت فدرال گفت:” جاستین لویت که زد 2016 عملیات به عنوان معاون دادستان کل برای حقوق مدنی در وزارت دادگستری اوباما. “اما که واقعا سخت بود.” او اضافه کرد که “DOJ رفتن به نیاز به انجام است که دوباره در این سال اگر آن را می خواهد به یک حضور قوی.”

در سال 2018 midterms وزارت دادگستری را اجرا نسبتا گسترده برنامه ارسال مانیتور به 35 حوزه های قضایی در 19 متحده است. اما با این گروه در حال حاضر به رهبری ویلیام Barr—که نشان داده سازگار تمایل به قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن منافع سیاسی جلوتر از کسانی که از اجرای قانون وجود دارد دلیلی برای شک و تردید که آیا در سال جاری تلاش خواهد شد به عنوان پر انرژی.

برخی از رفتن بیشتر است. جری هبرت سابق اقدام رئیس رای گیری بخش DOJ حقوق مدنی بخش به نام بخش “کمکی به رای سرکوب تلاش است.” Hebert اشاره کرد که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری معکوس موقعیت خود را در دو عمده پرونده های حقوقی ثبت شده توسط اوباما DOJ در برابر محدود رای گیری قوانین در کتاب در تگزاس و اوهایو.

رای دهندگان حفاظت از طرفداران تمایل به احتیاط از صدور وخیم اظهارات عمومی در مورد پتانسیل ارعاب رای دهندگان مبادا آنها نافرجام و دلسرد می شود رای دهندگان از تبدیل کردن. اما آنها اذعان دارند که trifecta از تهدید به تمامیت 2020 رای گیری پایان سال 1982 رضایت فرمان پست-Shelby محدودیت در DOJ نظارت تلاش و نادرست از سخنان ما می توانیم انتظار از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او مبارزه می کند دندان و ناخن برای انتخاب مجدد—ارائه می دهد مقدار زیادی از دلایل به نگران باشید.

“ما بسیار نگران آن است که با هجوم پول به حمایت از این تلاش ها وجود دارد چشم انداز بسیار واقعی از آن اتفاق می افتد گفت:” جولی Houk یک وکیل در این وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون که منجر انتخابات حمایت ائتلاف است که با هدف حفاظت از رای دهندگان در پای صندوقهای رای است. “من فقط فکر می کنم آن را به همه چیز دست به دست در عرشه—مردم باید مراقب باشند.”

البته وجود دارد مقدار زیادی از دلایل دیگر به نگرانی در مورد چیزی اشتباه رفتن این سقوط: خبر جعلی می تواند فاسد کمپین مکالمه و گمراه کردن رای دهندگان. خارجی حملات سایبری می تواند پرتاب همه چیز را به هرج و مرج. فن آوری خرابی مانند است که طرح میتوانست این تعداد در منطقه قفقاز در آیووا می تواند آراء uncounted یا marooned دیجیتال اتر. در این صورت از این باتری دیجیتال-سن تهدیدات آن خواهد بود ترسناک طنز در واقع اگر 2020 ریاست جمهوری مسابقه به پایان می رسد تا تضعیف توسط مجموعه ای از تاکتیک های جمهوری خواه که حتی برش لبه در دولت ریگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>