مورد کسب و کار برای اپل و گوگل اجتماعی نوع دوستی

بینش کلیدی:

هفته گذشته اپل و گوگل را کنار بگذارند خود را دهه رقابت به پرده یک تماس-ردیابی ابتکار عمل با استفاده از تکنولوژی بلوتوث در هر دو دستگاه های خود را برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19.

در ماه مه tech غول عرضه خواهد کرد و یک API برای فعال کردن قابلیت همکاری بین اندروید و iOS سیستم عامل به معنی برنامه های شخص ثالث (از جمله کسانی که از مقامات بهداشت عمومی) می توانید تماس ردیابی در میان کاربران است که باید تصمیم گرفتند با علائم COVID-19.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

در اطلاعیه مربوطه هر دو اپل و گوگل شد در درد و تاکید بر روح همکاری, نه به ذکر است شور و شوق خود را برای کمک به دولت ها و سازمان های سلامت برای صرفه جویی در زندگی می کند. این طرح در واقع یک نجیب تلاش های این غول تکنولوژی به بازی بخشی خود را به عنوان رهبران مدنی—اما پس خواهد پرداخت کامل خود را به اشتراک گذاری از مالیات است که به کمک صندوق بهداشت عمومی (اما این موضوع دیگری).

خواندن بین خطوط واضح است که درس می آموخته می شود که دو رقیب در قفل بازو—درس (به خصوص برای گوگل آگهی خرید و فروش کسب و کار) است که می تواند پس از هر عبور برای “نرمال” رزومه پس از بحران.

به دنبال در این طرح از طریق بازاریابی لنز, ما می توانیم آن را ببینید استخدام هویت اندازه گیری و اسناد در رانندگی یک نتیجه مورد نظر—هسته گزاره ارزش از تبلیغات دیجیتال. با توجه به اینکه حدود 85 درصد از این درآمد برای گوگل شرکت مادر الفبا می آید از آگهی فروش و اپل به نظر می رسد آماده برای یک تازه اتهام مشابه در پیگیری های خود را تجاری تیم به احتمال زیاد تماشای با بهره. به خصوص که کل بخش جستجو برای یک ابزار جدید از عملیات در حال حاضر که کوکی های شخص ثالث در حال آمدن است به پایان است—اصلی سازگار ابزار مورد استفاده توسط کاربران آنلاین حاضر در آگهی میباشد.

ناشناس چراغ

از علاقه خاص است که “ناشناس شناسه چراغ” (نگاه کنید به مراحل 3 و 4 و 7 از infographic) که در حال رد و بدل شده به طور موقت ذخیره می شود و سپس همسان در لحظه ای مناسب است. این است که بسیار به همان شیوه که آنلاین آگهی صنعت شده است با استفاده از کوکی ها برای مطابقت با تبلیغ سمت راست به سمت راست کاربر در زمان مناسب و هسته اصلی موفقیت گوگل.

چقدر متقاطع وجود خواهد داشت میان مربوطه تجاری و تماس با ردیابی تیم در هر دو اپل و گوگل (به عنوان آنها به دنبال حفظ حریم خصوصی و دوستانه راه حل برای یک پست-کوکی جهان) باقی مانده است دیده شود اما کارشناسان با اشاره به هم افزایی پتانسیل.

رابرت وبستر از بنیانگذاران مشاوره بازاریابی کانتون راه حل های بازاریابی گفت Adweek ابتکار عمل نشان داد که چگونه در انتخاب کردن شناسه می توان بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربر.

“صنعت تبلیغات می تواند از این یاد بگیرند که در آن مردم انتخاب کردن به یک ID و یک سطح ناشناس ردیابی برای کمک به جامعه بهداشت عمومی” وبستر اضافه شده است. “اصول حفظ حریم خصوصی و ردیابی ممکن است ما تکرار با کوکی جایگزینی که در آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است به شدت محدود است.”

علاوه بر این واقعیت است که این شناسه در سراسر کار با اندروید و iOS است که از علاقه وبستر اشاره کرد به خصوص که هر دو شرکت اپل و گوگل را اجرا محدودیتی در چگونه اشخاص ثالث می توانید دسترسی خود را در سیستم های عامل تلفن همراه به نام حریم خصوصی.

تک-استفاده از هویت

آنا Milicevic از بنیانگذاران و مدیر در شرکت مشاوره گنجشک مشاوران مشاهده چگونه مشخص شده “موقت شناسههای ناشناس” ممکن است اشاره به چه رسانه های آنلاین صنعت می تواند انجام معاملات بدون شخص ثالث کوکی زیرساخت ها است.

“جالب است که شما می توانید تنها با استفاده از شناسه [در دسترس هستند که توسط اشخاص ثالث و پس از آن حذف شده پس از یک دوره از زمان] و پس از آن بیشتر به شناسه مداوم در حال متعلق به اپل یا گوگل,” او گفت:.

Milicevic را اشاره می کنند که نگرانی های حریم خصوصی را به آنها رسیدگی شود و اگر این راه رو به جلو برای تبلیغات آنلاین میباشد. مثلا telcos و آفلاین اطلاعات onboarding شرکت داشته اند این قابلیت برای سال, اما بسیاری کاهش یافته است و این فرصت را به طور کامل کسب درآمد از آن را برای ترس از جرقه یک واکنش.

قطعی ارزش

در ضمن مت Prohaska مدیر عامل شرکت Prohaska مشاوره اشاره کرد که چگونه زمان بحران بهداشتی کمک پل های تاریخی فلسفی فاصله بیش از کاربر داده ها بین اپل و گوگل است که آن را ممکن است به یک راه حل مصالحه بر سر حفظ حریم خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>