Bonkers درخواست تجدید نظر از ببر پادشاه

با نگاهی به گذشته, Carole, Baskin احتمالا باید آن را گرفته اند به طور جدی تر روز صندوق پستی خود را به منفجر شد با مارها. خود منصوب قهرمان برای حقوق گربه های بزرگ, Carole دریافت آن مارها از جو عجیب و غریب یک mulleted باغ وحش که نیست پوشیدن لباس زیر نیست اما با توجه به ضبط موسیقی کشور است. در این ویدئو خود را برای تصنیف “من تو را دیدم یک ببر” جو غرفه بر روی سقف یک خودرو اورژانس و croons در مورد ساخت چشم ببر تماس بگیرید. آن را با شکوه است.

جو عجیب و غریب که نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ شخصیت از سردرگم جدید Netflix سریال The Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون, است که ثابت کرده است یک ضربه بزرگ در میان جدا آمریکایی ها به دنبال سرگرمی. (Cardi B حتی توییتی در مورد آن.) کارول Baskin بنیانگذار Big Cat Rescue, است که رئیس خود را آنتاگونیست (اگر چه جو دشمنان ضرب به هفت قسمت سری می رود). ما در دیدار با کارول به عنوان او به ما طول می کشد در یک تور از گورهای خود سابق گربه, اشک, اشک او به عنوان توضیح می دهد که “شامپاین بود کانادا سیاهگوش.” شوهر, Howard فکر می کند “این امر می تواند منصفانه است که بگوییم کارول است مادر ترزا از گربه است.”

هر دو کارول و جو نگه گربه در قفس خود را در املاک بزرگ—کارول در فلوریدا جو در اکلاهما—اما یکی شناسایی به عنوان یک فعال دیگر یک تاجر.

برای هر دو رستگار به نظر می رسد دیگر باید خاموش شود. متقابل آنها نفرت تولید گرما سفید است که می تواند سوختگی از طریق لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش. چه unspools است رک و پوست کنده, داستان های باور نکردنی شامل یک آرایه وسیعی از جرایم و مجرمان و عظیم حیوانات آنها را دوست دارم. به عنوان یک باغ وحش به نام اریک Cowie مشاهده “این مردم لعنتی دیوانه است.”


“بازو به طور کامل از بین رفته ما را هم به صبر کنید.” این جو صحبت کردن با خدمات اورژانس در آغاز قسمت دو. Kelci “Saff” Saffery یکی از کارکنان خود را تا به حال یک اندام پاره پاره از بدن او توسط یک ببر. زخم او تار شده است اما ما او را از دروغ گفتن بر روی زمین armless.

او می رود به کار می کنند و یک هفته بعد. Saff یکی از باند های جذاب بورس که کار را برای جو عجیب و غریب در بنده به او عجیب شخصیت (او دوست دارد یک sequined پیراهن) و حیوانات او صاحب. همچنین اریک خوش تیپ Tom Petty یکسان باغ وحش; جان فینلی جو شوهر خوش تیپ; Travis مالدونادو جو را حتی بیشتر خوش تیپ دیگر شوهر و جان Reinke, این باغ وحش, مدیر که تا پایین پا-پروتز تزئین شده نشان از مجنون دلقک پوسه. جو می پردازد و آنها را هر 150 دلار در هر هفته. این یک کارناوال تاریک تا مطمئن شوید.

در زیر سطح لحن ببر پادشاه است که در مورد رقابت و قتل و متضاد سند چشم انداز از آنچه باعث می شود یک زندگی خوب برای یک گربه بزرگ, این زشت توجه سمی کنترل رشد بلندتر و بلندتر می شود.

با توجه به کارول وجود دارد بیشتر ببر زندگی در اسارت در ایالات متحده از وجود زندگی در طبیعت در سراسر جهان است. جو دارای 187 گربه های بزرگ ما یاد بگیرند. ببر شاه سپس به معرفی ما به عمده دیگر “بازیکنان” در خصوصی بزرگ گربه مالکیت میباشد. هر یک گذشته است egomaniacal سفید ،

دکتر Bhagavan “Doc” Antle در ببر پادشاه(حسن نیت ارائه میدهد از Netflix)

وجود دارد دکتر Bhagavan “Doc” Antle یک دافعه دکتر “عرفانی علم” ارائه شده است که حیوانات برای Ace Ventura و دکتر Doolittle. او سوار یک فیل به نام حباب در اطراف باغ وحش خصوصی و ما او را ببیند کلاچ یک ببر در اسلحه خود را به عنوان او زوم کردن waterslide. این باغ وحش است که کارکنان توسط زن جوان “کارآموزان” که در هفت روز هفته. یک کارمند سابق را به یاد می آورد زندگی در اموال در سوسک-پهن اسب غرفه و اجازه می دهد Antle به ترتیب به ایمپلنت سینه به طوری که او می تواند چند روز خواب است. او می گوید: Antle ترجیح می باکره چرا که پس از آن او می تواند شروع یک جنسی پیوند است که آنها را نگه می دارد در ترکیب به عنوان ارزان 24/7 کار. Antle یکی از طرفداران بزرگ از هندو مفهوم Shaktipat معنی انتقال عقل از فردی به فرد دیگر تفاوت که او به طور انحصاری انجام آن را از طریق لمس: “Shaktipat آلت تناسلی مرد” کارمند سابق خواستار آن است.

پس از آن وجود دارد Jeff Lowe, مردی که همچنین حفظ روابط متعدد است و در عادت برگشتاندن زنان به هتل سوئیت با ببر بچه گربه ها. در قسمت نهایی, ما می بینیم او را به نشستن در کنار همسر باردار خود را, لورن, توضیح داد که هفته آینده او را به هنگام تولد: “سپس ما لورن در ورزشگاه است.” لاو در نهایت به کسب و کار با یکی دیگر از بزرگ گربه علاقه مندان تیم Stark که تحسین Doc Antle سبک zookeeping: “چگونه از فراموش می کردم این زنان آموزش داده ؟” او شگفتی.

ببر پادشاه معلوم نمی شود در مورد گربه های بزرگ خود را اما در مورد راه که کنترل مردان استفاده از آنها به منظور افزایش جاذبه ترفند آسیب پذیر افراد جوان به کار به صورت رایگان و به طور کلی درمان آنها را به عنوان پسوند خود را. هر چند وجود دارد (بسیاری از) شاد و لحظات خنده دار در ببر پادشاه که در حال مشاهده پویا بازی دوباره و دوباره است تهوع. چند تمساح و یک مرد جذاب و جوان مرگ به عنوان یک نتیجه از جو عجیب و غریب رفتار. همه آنها بی گناه هستند.


مدیر اریک گود (یک بار برفلد توسط نیویورکر برای خزندگان وسواس) توضیح می دهد که در قسمت اول که او chanced در سراسر این داستان زمانی که تحقیق در مورد یک Floridian مار فروشنده که او کشف شد نگه داشتن یک پلنگ برفی در پشت یک ون در 100-درجه حرارت. که فرستاده او را در یک سفر “به بررسی آنچه که مردم انجام می دهند نگه داشتن گربه های بزرگ در این کشور است.” (او به نظر نمی رسد در نشان می دهد اما ببر پادشاه شد و شرکت نوشته شده و همکاری به کارگردانی ربکا Chaiklin.)

Eagle-eyed (و یا گوش) بینندگان را به یاد داشته باشید که این داستان در واقع در حال حاضر گزارش شده در طول در نیویورک مجله در سال گذشته و همچنین در شش بخش پادکست سری از Wondery هر دو ساخته شده توسط خبرنگار رابرت مور. جدید نشان می دهد نیست و بر اساس کار خود را—در واقع مور به من گفت که گود و Chaiklin در حال حاضر آغاز شده و کار خود را قبل از مور منتشر شده.

ریک Kirkham, ببر پادشاه‘s در خانه قصه گو(حسن نیت ارائه میدهد از Netflix)

بنابراین در اینجا این است که یک فرصت نادر به مصرف همان داستان گفت: سه راه. داشتن دوست پادکست و مقاله من مطمئن نیستم که Netflix بکشد تا به حال چیزی جدید برای ارائه. نمی تونستم بیشتر از این اشتباه. چه نشانه Netflix نسخه به عنوان استثنایی است که شخصیت ریک کیرخم این saturnine تولید کننده تلویزیون که شات جو عجیب و غریب اینترنت نشان می دهد و سعی در ایجاد یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد در مورد او. کیرخم به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند همفری بوگارت برای همیشه سیگار و نوشیدن قهوه خود را در زیر کلاه بزرگ سیاه و سفید. او نشان می دهد ساخته شده است در قصه یک noirish شکل که موقعیت اجازه می دهد تا او را به رعایت از حاشیه کمک به ساختار ببر پادشاه به یک افسانه به جای یک منظره.

که به آن می گویند نیست دیدنی و جذاب است. معلوم می شود که هیچ چیز مقایسه به تماشای رگه هایی از ببر (دیگر جمعی اسم یک “کمین”) در حال اجرا و بسیاری هم که بدن آنها شروع به محو به برداشت از خز و دندان است. در کلمات وحشتناک Doc Antle “هیچ چیز کولر جذاب و قابل توجهی بیشتر به جهان ما در امروز زندگی می کنند از یک ببر.” او ممکن است درست اما ببر’ احساسات در ماده ناشناخته باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>