بهترین نام تجاری از قصه گویی; چگونه COVID-19 اثرات بازاریابی اکوسیستم: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

بی سابقه عدم قطعیت: چگونه Coronavirus اخلال جهانی صنعت تبلیغات

گسترش coronavirus آغاز یک دوره بی سابقه عدم اطمینان جهانی تبلیغات است که می تواند به معنای یک تغییر عمده ای در این صنعت است. در اینجا فقط چند راه تبلیغ جهانی است که در حال حاضر pivoting و تطبیق به عنوان یک نتیجه از وقوع.

آگهی صرف: نشانه های اولیه که به طور کلی هزینه تبلیغات می تواند حداقل به طور موقت رسید اما تلویزیون به طور خاص در واقع می تواند به نفع از مردم ماندن در خانه تنظیم به اخبار و جریان های برنامه نویسی.

بازاریابی تجربی: “وجود خواهد داشت تاثیر این تجربه در صنعت به خصوص در اطراف بزرگ مقیاس رویدادهای با مخاطبان جهانی می گوید:” Fake Love, مدیر عامل شرکت Alanna لینچ. به عنوان یک نتیجه, سازمان های و برندهای نیاز به فکر می کنم فعالانه در مورد نحوه رویکرد مارک تجارب است.

آژانس: در حالی که بسیاری از سازمان ها در حال حاضر ماهر در کار از هر نقطه از زمان شیوع بیماری می تواند تشویق شرکت ها به محوری برای بیشتر از راه دور ابزار کار و ویدئو کنفرانس به جای قرار دادن تلاش بسیار به دفتر نیروی انسانی و جهانی در فرد کرده است.

شرکت های تولید: شرکت های تولید هنوز هم در صبر و انتظار حالت هر چند بسیاری از کسانی که در کار تولید هستند چاشنی حرفه ای که دیده می شود همه شیوه ای از پیچ و خم و محور است که می تواند در خدمت به این شرکت ها زیرک تر.

ادامه مطلب: برای این ویژگی های دیجیتال ما صحبت کرد و به ده ها تن از منابع مورد تاثیر coronavirus را در بازاریابی نام تجاری اکوسیستم.

مرتبط:

متنوع موضعی روشنگر و سرگرم کننده, این بهترین نام تجاری سرایان از 2019

برای چهارمین سال متوالی Adweek خوشحال است به فاش کردن آخرین برندگان قوس جوایز که جشن به بهترین نام تجاری از قصه گویی در هر سال. برخی از قابل توجه ترین مبارزات آمد از مارک های مانند آتش زنه که ایجاد شده را انتخاب کنید-شما-خود-آخرالزمانی-ماجراجویی; Sandy Hook قول می دهم برای این کار دلخراش PSA در مورد خشونت اسلحه و اپل آیفون “آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با مادر” کمپین.

تماشا کنید: مشاهده همه برنده مبارزات انتخاباتی در یک مکان.

چه مارک های در حال انجام به مناسبت روز بین المللی زنان

برای روز جهانی زنان کمپین های مختلفی کار می کرد به درست کلاله و رسیدگی به مشکلات زنان در محل کار است. در یک کمپین بین المللی برای روز زن, غیر انتفاعی, گروه کاتالیست در تلاش است برای اصلاح تعصبات علیه زنان—با اشاره به چگونه زنان داده می شود برچسب های جنسیتی با undertones مانند “نق نقو” “bossy” و “احساسی است.” در یکی دیگر از کمپین Orangetheory امتیاز در آن نقطه که جشن زنان—روز بین المللی زنان می افتد و در اولین روز از نور روز صرفه جویی در زمان به معنی آن است که تنها 23 دقیقه طولانی است.

دیگر کار بزرگ شامل یک نقطه از حمایت گروه دوره ها و سازمان های بزرگ که تلفن همراه-فعال تامپون تلگراف Hooha. شیرین کاری نشان می دهد مردان چگونه نا امید کننده تامپون اسپری می تواند آنها را از پرداخت هزینه برای کاغذ توالت.

ادامه مطلب: دیدن بیشتر مبارزات از Shapermint و گلابی و همچنین اطلاعات کلیدی در مورد که در آن زنان ایستاده در دفتر به عنوان فشار برای برابری همچنان ادامه دارد.

بیشتر از روز بین المللی زنان:

این کار را انجام نمی: بله پوسته تغییر نام خود را به او خواهید برای روز زن (اما تنها در 1 ایستگاه)

در یک پوسته ایستگاه در سان دیماس واقع در کالیفرنیا است این نام تجاری را جایگزین لوگوی خود با یکی که می گوید او را به مناسبت روز جهانی بعد از به رسمیت شناختن برای زنان است. در حالی که این نام تجاری برنامه برای توانمند سازی زنان در تعدادی از راه های, رسانه های اجتماعی ضامندار بر روی قسمت قابل رویت ترین شیرین کاری و بی درنگ تمسخر آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im