اطلس میسازد خاموش 68 کارکنان Companywide با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19

اطلس گذاشته 17 درصد از کارکنان امروز از سراسر شرکت از جمله سرمقاله, فروش, بازاریابی و رویدادهای زندگی می کنند.

این ناشر است که دیده های اخیر قابل توجه سربازان ارتش در مشترکان در طول Covid-19 گیر نمی تواند تکیه می کنند که به عنوان یک منبع درآمد برای جبران زیان های مالی از آن فرد در رویدادهای کسب و کار و از دست دادن تبلیغ.

از ماه مارس اقیانوس اطلس جذب بیش از 90 ، 000 مشترکین جدید. در میان همه گیر که در شکل دیده می شد به عنوان یک نشانه امیدوار است که خوانندگان خواهد بود مایل به کمک به جبران درآمد از دست رفته در بخش های دیگر از کسب و کار به خصوص برای یک سازمان رسانه ای است که تنها از راه اندازی آن paywall در ماه سپتامبر. در همه آنها جذب 160,000 مشترکین جدید از paywall را ایجاد.

“اما مهم این سود را نمی forestalled ناگهانی و چشمگیر تلفات در تبلیغات ما زندگی می کنند و وقایع کسب و کار” دیوید برادلی رئیس و مالک اطلس رسانه ها گفت: کارکنان یک ایمیل به دوشنبه صبح.

اقیانوس اطلس قرار newsroom-تلاش گسترده ای به پوشش همه گیر از جمله ایجاد یک ابزار به نام Covid-19 ردیابی پروژه که یک سری از داده ها-چراغ تجزیه و تحلیل از coronavirus. پوشش موضوع led ناشر مانند بسیاری دیگر از سازمان های رسانه ها برای دیدن یک چشم انداز مثبت در ترافیک به سایت خود.

این نشریه همچنین شروع به قرار دادن در مجازی حوادث مانند بسیاری دیگر از ناشران در ماه مارس به عنوان Covid-19 شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده اما مالی اثرات بیش از حد عمیق برای جلوگیری از کاهش شبیه به آنچه که ما شاهد بودیم در هفته گذشته به تنهایی با اخراج در اتاق های خبر مانند کوارتز معاون اقتصادی گروه و Condé Nast.

اقیانوس اطلس را ارائه حداقل 16 هفته حقوق به همه کارکنان به علاوه دو هفته در هر سال از خدمات فراتر از سال اول به عنوان بخشی از خود را تنظیم قطع بسته است که بیش از آنچه قبلا ارائه شده تحت ایستاده سیاست به ارائه مطلب “پشتیبانی در طول این فوق العاده دشوار در سال” برادلی گفت: در این یادداشت. اقیانوس اطلس را نیز پوشش بهداشت و درمان از طریق پایان سال و ارائه پشتیبانی از جستجو شغل برای سه ماه.

برای جلوگیری از کاهش بیشتر این اطلس نیز اجرای موقت حقوق و دستمزد توقف و کاهش دستمزد در میان مدیران. در حال حاضر ناشر اقدام به صرفه جویی در هزینه ها با استخدام, یخ, یک مکث در یاران و معوق پاداش سالانه.

خروجی رسانه ها را به تمرکز بر روی رشد مشترک و تمرکز آن b-to-b خطوط درآمد برای افزایش تاثیر محصولات و خدمات از خود اطلس 57 اطلس Re:فکر می کنم و AtlanticLIVE مارک. ناشر هنوز هم امیدوار به رسیدن به 1 میلیون مشترک در ماه دسامبر 2022.

“برای 163 سال اقیانوس اطلس شده است در پیگیری حقیقت” برادلی گفت: در این یادداشت. “از طریق یک منحنی سینوسی یو پی اس و فراز زندگی ما رشد چهار برابر در نیروی انسانی 20 برابر در خوانندگان تا کنون در این قرن است. این داستان پیاده روی است.”

Laurene Powell, مشاغل,’ Emerson Collective خریداری اکثریت سهام در اقیانوس اطلس در سال 2017. سال آینده ناشر متعهد به استخدام 100 موقعیت های جدید—50 در سرمقاله 50 در کسب و کار در سراسر شرکت. اولیه طرح است در انتظار قرار داده شد برای برادلی به ماندن برای مدت پنج سال و پس از آن بازنشسته و صرفنظر کردن از کنترل به Laurene Powell شغل.

برادلی به تازگی به فروش می رسد دیگر بخش هایی از اقیانوس اطلس رسانه های کسب و کار: کوارتز فروخته شد به شرکت ژاپنی Uzabase در سال 2018; دولت اجرایی رسانه های گروهی منتشر شده که عناوین مانند مسیر پنجاه و دفاع یکی بود فروخته شده به یک شرکت سهام خصوصی مستقر در شیکاگو این گذشته ماه مارس رشد کاتالیست همکاران; و CityLab که صورتحساب خود را به عنوان “شهری متمرکز” سایت اقیانوس اطلس و اقیانوس اطلس رسانه ها فروخته شد به همشهری.

اطلس رسانه ها هنوز هم صاحب ملی مجله که قرار است در اخیر تاکید بر b-to-b مشاور و یک اقلیت صاحب در اقیانوس اطلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de