بازیگران از سرایت می خواهم شما را به ماندن در خانه و شستن دست های خود را

مانند بسیاری از مردم دیگر نگران رمان coronavirus ممکن است شما را به تماشای 2011 همه گیر مضمون فیلم سرایت به تازگی. و در حالی که آن را هنوز هم یک sensationalized فیلم البته معلوم است که بسیاری از تخصص علمی که رفت به ساخت آن است.

در بخشی به دلیل این فیلم را تجدید حیات در محبوبیت آن رسیده شماره 2 در آیتونز نمودار در اوایل این ماه—بازیگران را با هم عملا به ایجاد یک سری از اعلانات آگاهی عامه در رابطه با دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت و شرکت کنندگان که در تولید فیلم.

“اغلب هنر تقلید زندگی, اما در این مورد ما فیلم سرایت ثابت prescient زمانی که آن را در سال 2011 منتشر شد و متاسفانه در حال حاضر یک یادآوری از این واقعیت که ما در حال همه رو به هم گفت:” مدیر عامل شرکت کنندگان دیوید لینده و اضافه کرد که او امیدوار است که صدایی دیگر “را انجام بخشی خود را برای کمک به جلوگیری از این بحران جهانی است.”

در سه – چهار دقیقه فیلم که بازیگران در خانه ثبت, Matt Damon, Kate Winslet, لورنس Fishburne and Jennifer Ehle هر صحبت somberly به بینندگان در مورد چگونه نقش خود را در فیلم مربوط به زندگی واقعی در قرنطینه و توصیه بهترین شیوه برای سالم ماندن و سالم در طول زمان بیماری همه گیر.

پیام های خود بودند تا واقعیت-بررسی توسط همان کلمبیا کارشناسان است که توصیه می شود در این فیلم و شامل اطلاعات اجتماعی فاصله علم پشت شستن دست و fomites که گسترش بیماری است. اضافی اعلانات آگاهی عامه درمورد منتشر خواهد شد پس از اتمام.

شرکت کنندگان رسانه ها

کمپین پشتیبانی شده توسط یک وب سایت شامل اطلاعات دقیق تری درباره این ویروس و نحوه جلوگیری از گسترش آن و همچنین تمام فیلم های زیرنویس در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی. کلمبیا نیز با استفاده از هشتگ #ControltheContagion برای ارتقاء در رسانه های اجتماعی.

این آخرین در یک رشته از بیماری همه گیر کوروناویروس مربوط به PSA مبارزات توسط شبکه های تلویزیونی و علامت های تجاری. آن را نیز به پیروی از سازمان ملل متحد تماس اوایل امروز به معماران و طراحان, درخواست برای کمک به گسترش قابل اعتماد اطلاعات سلامت در مورد COVID-19 به مردم در سراسر جهان است.

شرکت کنندگان رسانه ها
شرکت کنندگان رسانه ها
شرکت کنندگان رسانه ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>