این A100 لیست آسیایی تعالی می رسد هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز

ممکن است آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام, میراث, ماه و هر سال جشن لگد کردن با A100—یک لیست قابل توجه آسیایی آمریکایی جزایر اقیانوس آرام (AAPI) رهبران در سراسر, سرگرمی, سیاست, کسب و کار, مد, ورزشی و فن آوری.

در این سال A100 لیست امکانات فوق العاده انتخاب های متنوع از مردم در سراسر آسیایی مهاجر که در حال شکستن مرزهای. از شنبه شب زنده بون یانگ و بهترین عکس برنده (برای انگل) Bong Joon-ho فراجنسیتی مدل Geena Rocero و کمدین حسن Minhaj و Awkwafina مشاهیر به خوبی نشان داده شده است. اما این لیست همچنین ویژگی های رهبران کسب و کار از جمله بورس نیویورک معاون اجرایی رئیس بتی لیو, جعبه, مدیر عامل Chieh هوانگ و Sephora CMO دبورا یه.

لیست کامل 2020 A100 آفرین در دسترس است در وب سایت های ایجاد شده توسط آسیایی-متعلق به سازمان خلاق بشکه در همکاری با طلا خانه غیر انتفاعی ائتلاف آسیایی, فرهنگی رهبران قرار می دهد که با هم سالانه افتخارات. برای این هفته طلا, خانه تصمیم به معرفی جدید جایزه یک عمر دستاورد به نام افسانه افتخار است. افتتاحیه آن گیرندگان شامل مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و طراح مد Prabal Gurung.

وجود دارد حتی دو سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری در لیست: کامالا هریس و اندرو یانگ.

در این سال جشن کسانی که با میراث آسیایی است که شاید مهم تر از همیشه. همراه با گسترش جهانی coronavirus بیش از گذشته چند ماه آمد, ضد, آسیایی, تمایلات سوخت اطلاعات غلط و جهل. از حملات کلامی به خشونت نفرت جنایات مشکل تبدیل شده است چنان گسترده است که چند فرهنگی شرکت بازاریابی Admerasia همکاری با سازمان های غیر انتفاعی و گروه های دیگر به آهنگ ضد آسیایی, حوادث در نقشه های تعاملی.

An A100 branded portrait of Prabal Gurung

طلا خانه/A100

“این مهم است که همیشه به برجسته رهبران در جامعه و حمایت از یک دیگر” Gurung گفت Adweek. “هنگامی که ما در بالا بردن هر یک از دیگر, آن است که یک همبستگی به جهان که ما اینجا هستیم و ما قرار نیست در هر نقطه. همچنین وحدت در جامعه خود ما اجازه می دهد تا ما را قوی تر متفقین به دیگر گروه های اقلیت. در حال حاضر شما می توانید پشتیبانی AAPI جامعه با صحبت کردن در برابر نژاد پرستی با استفاده از هر پلت فرم شما (بزرگ یا کوچک) و حمایت از کسب و کارهای کوچک.”

آمریکایی های آسیایی تبار در تمام صنایع به نظر می رسد تحت تاثیر موج تبعیض است. در اوایل ماه آوریل Adweek همکاری با Fishbowl به بررسی آسیایی آمریکایی ها در تبلیغات و بازاریابی; بیش از 70 درصد گفت: آنها تا به حال مواجه می شوند تعصب مرتبط با این بیماری همه گیر.

بنابراین کمی خوب اخبار و بسیاری از جشن ویژه خوش آمدید.

An A100 branded portrait of Michelle Lee

طلا خانه/A100

“شناخت AAPI رهبران احساس می کند بسیار مهم است در طول این زمان دشوار است چرا که آن کمک می کند تا برای نشان دادن دیگر آسیایی-آمریکایی است که ما یک جامعه چیزی است که بسیاری از ما احساس وجود نداشت تا سال های اخیر—و این که ما واقعا یک نیروی محسوب می شود گفت:” جذبه سردبیر میشل لی. “در آب و هوای فعلی با اعمال نژادپرستانه علیه آمریکایی های آسیایی تبار در افزایش آن را نیز نشان می دهد که ما یک گروه است که نمی تواند و نمی خواهد سکوت می شود.”

وب سایت متوقف AAPI نفرت دریافت بیش از 1100 گزارش های ضد آسیایی, نفرت حوادث فقط در دو هفته پس از آن راه اندازی شده در مارس 19. اما تبعیض نیست تنها دلیل که چرا 2020 A100 افتخارات احساس به خصوص موثر برای طلا و بسیاری از رهبران در این فهرست است. آن را نیز سال از سرشماری ایالات متحده و با وجود اینکه سریعترین رشد جمعیت در این کشور آسیایی آمریکایی ها این گروه به احتمال زیاد حداقل برای پاسخ به سرشماری بررسی شده است.

طلا خانه همکاری با سرشماری ایالات متحده در این سال A100 و قصد دارد برای برگزاری یک رویداد مجازی در ماه مه با آفرین صحبت در مورد دولت از امریکا و جامعه آینده است.

An A100 branded portrait of Chieh Huang

طلا خانه/A100

“امریکا است که در آن بهترین و قوی ترین زمانی است که این کشور متحد” هوانگ گفت. “تاریخ نشان داده است که افزایش به چالش کشیدن لحظات با هم است ما موثر فرهنگی آنتی بادی در برابر هر گونه تهدید. متاسفانه ما خودمان را پیدا کنید در یکی از آن لحظات امروز. با برجسته آسیایی رهبران آمریکایی در حال حاضر جهان می توانید ببینید که این مهاجر ساخته شده است, ساخت و ادامه خواهد داد برای کمک های مهم به قبل و بعد از Covid امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>