که وگاس نشان می دهد ” یک هرزگرد راه برای حمایت از نوازندگان

به عنوان یک نوجوان, Shawn Eiferman مورد استفاده برای فروش Pepe Jeans London در مقابل ورزشگاه ومبلی.

داستان کوتاه او یک Facebook احساس.

کشیدن این هم Eiferman در لندن زندگی می کردند از طریق بخشی از سال های شکل گیری چرا که مادر او یک کمک مالی برای آموزش در انگلستان

جوانه زدن نوازنده فرود یک کار فروش با نام تجاری گاه به گاه از په په شلوار جین در بازار کک در ورزشگاه ومبلی. چرا که او یک فروشنده در اموال Eiferman به حال دسترسی به انتخاب صندلی به تمام کنسرت بزرگ — زمانی که او 14 او را دیدم بروس اسپرینگستین و E Street Band به مدت پنج نشخوار یا حدود 6.

Eiferman نیز حضور داشتند Live Aid در سال 1985 با بلیط در وسط و نزدیک به جبهه جمعیت در تاریخی جشنواره است.

در آن عملکرد باب گلداف فریاد زد در ازدحام, “اهدا! شما می دانید که شما باید پول!” و امروز در Facebook, Eiferman مشغول لاس وگاس خواننده و ترانه سرا است تکرار گلداف پیام.

“من به نوعی احساس است که من پس از رفتن مردم به زمین می گوید:” Eiferman که توسعه یافته “که وگاس نشان می دهد” رسانه در Facebook صفحه. مجموعه ای از اجراهای زنده اجرا دو بار در روز در ظهر و 8 p. m. و در هفته گذشته گسترش به @ShawnEiferman Instagram خوراک زندگی می کنند.

نشان می دهد همچنین از گسترش Eiferman صفحه اصلی استودیو — بله — کارشناسی ارشد خود را ، روشنایی بهتر است و به اندازه کافی عجیب است و صدا.

Eiferman یک Vegas بومی مشغول به کار بود چندین گیگابایت یک هفته قبل از شیوع کروناویروس کنار او. او در مورد جشن یک سال در سلمانی در جهانی لاس وگاس در روز سنت پاتریک وقتی که فرفره متوقف شد. او همچنین با عنوان خواهد حیاط در خانه, بلوز, در پنج شنبه ها و حیاط جلو در جزیره الیس در روزهای جمعه.

در حال حاضر Eiferman است livestreaming به کمک همکار خود را نوازندگان. خود را نشان می دهد لینک gofundme.com/f/request-a-songsave-a-singer وب سایت که در آن کمک های مالی به متفاوت در لاس وگاس از نوازنده برای هر عملکرد. فرمت است که همیشه Eiferman با یکی از 45 گیتار (او را کاملا جمع) گرفتن درخواست آهنگ از طریق قسمت نظرات وارد کنید.

بینندگان را بازی کرده اند چه Eiferman تماس “از بیخ و بن کنده,” درخواست برای همه چیز از شاهزاده به ابزار به بتهوون.

“این امر می تواند جالب اگر من فقط یک هنرمندان کشور و یا فقط بلوز پسر” Eiferman می گوید. “اما خود من طعم بسیار متنوع است. من می دلجویی از کسی که می پرسد: “هی شما می توانید بازی بازی برادران جوناس؟’ من در واقع می تواند انجام این کار است.”

پس از راه اندازی سری دو هفته پیش Eiferman وارد شده 28 hourlong را نشان می دهد و افزایش بیش از $8,000.

“زمانی که من شروع کردم به نام این ساعت از قدرت’ ” Eiferman گفت. “این نوع شوخی, اما آن گیر کرده و من قصد دارم به رفتن نگه دارید تا زمانی که کسی به من می گوید برای متوقف کردن.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>