#ThanksForDelivering است یو پی اس’ نوای هر کس در آوردن امداد و شادی

بینش کلیدی:

  • جالب این کمپین شامل آرم از رقبای مانند فدرال اکسپرس.

به عنوان هر صنعت هایش با نحوه حرکت این بیماری همه گیر کوروناویروس تحویل و خدمات پیک در ادامه به جعل ، خدمات خود را ضروری عنوان عمومی متکی بر امثال آمازون, فدرال اکسپرس, خدمات پستی ایالات متحده (USPS) و یو پی اس نه تنها به تحویل کالا اما به راحتی در پر بار.

در برخی از راه دیدن قهوه ای یو پی اس کامیون تراندن یک خیابان است که یک سیگنال نسبی ظاهر ، احساسی دانستن است که نشان می دهد در جریان است به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند اطمینان بخش است.

به نوبه خود, یو پی اس در زمان یک لحظه برای تشکر از مشتریان—که در ادامه به آنها تشکر می کنم و دیگر بسته تحویل شرکت های حیاتی خود خدمات. #ThanksForDelivering در همکاری با مارتین آژانس برابر است با قطعات پخش نقطه و جنبش اجتماعی.

در حالی که صندلی بازاریابان اغلب افسوس استفاده از کلمه “معتبر” کار واقعی است, آلی است و به معنای به رسمیت شناختن خط مقدم کارگران با جابجا یک heartwarming حس غرور و افتخار است. در برخی از راه تن احساس می کند مانند نام تجاری سالانه “آرزوها تحویل” کمپین طول تعطیلات که در آن صحنه و امکانات احساسات واقعی.

به گفته تاد Wandtke, vp, بازاریابی دیجیتال, تبلیغات و مدیریت برند یو پی اس در روح کسانی که در مبارزات کمک بافت رویکرد برای این کار. هنوز هم این جریان از موفقیت عملیاتی در پشت صحنه.

“هنگامی که این ویروس شروع به اتفاق می افتد نگه داشتن اقتصاد و زنجیره تامین در حال حرکت رو به جلو [حیاتی]. از همه مهمتر تمرکز است و در منابع به امکانات پزشکی مطمئن شوید که پزشکان اولین پاسخ دهندگان و دیگران باید تجهیزات و لوازم است که آنها نیاز دارند. ما شروع به دیدن این تشکر از شما یادداشت در این دیدگاه از قدردانی.”

جالب, یو پی اس, کمپین شامل آرم از برخی از رقبای خود مانند فدرال اکسپرس و USPS. با توجه به Wandtke وجود دارد بدون در نظر گرفتن از بین بردن آنها. علاوه بر این معانی از هشتگ بودند و هدفمند به عنوان به خوبی.

“من مشکلی ندارم اگر وجود دارد یک رقیب ذکر شده در با تشکر از شما یادداشت ها. ما قصد داریم به چه چیزی واقعی و به اشتراک گذاری آن را” Wandtke گفت. “و #ThanksForDelivering بسیار با دقت انتخاب شده چرا که این ایده در اینجا بود که آن را بیش از فقط یو پی اس. آن در نظر گرفته شده بود هر کسی … چه که پزشکی اولین پاسخ دهندگان افراد مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی است که این امکان را برای مردم به ماندن در خانه و غذا خوردن و یا دیگر ارائه دهندگان خدمات که در حال کار سخت و در نظر گرفتن خطرات.”

در شرایط متعادل پیام در آینده نقشه در حال حاضر در محل که آیا آن را در واکنش به بلایای طبیعی و یا سایر بحران است.

“یو پی اس همیشه به ثمر رساند بالا بدون توجه به این بررسی بر روی اعتماد” او گفت:. “هنگامی که ما در این کمپین ما را دیدم نیاز به انرژی و بالا بردن. آنچه برای ما کار می کرد در زمان به چالش کشیدن است که درست و معتبر و با همدلی است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>