Telemundo به ارمغان می آورد آن Decisión 2020 ابتکار به YouTube, Twitter, Instagram

Telemundo کمک اسپانیایی ها در ایالات متحده آماده شدن برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری با آن Decisión 2020 ابتکار و شبکه های تلویزیونی برشمرد اجتماعی بخشی از تلاش های خود را.

این شرکت توضیح داده شده Decisión 2020 به عنوان یک yearlong multiplatform اخبار و مشارکت مدنی ابتکار اشاره به این که نزدیک به 1 میلیون لاتینی ها در ایالات متحده تبدیل خواهد شد 18 سال جاری 32 میلیون واجد شرایط برای رای دادن در ماه نوامبر.

Radar2020 جدید به زبان انگلیسی در یوتیوب نشان می دهد را پوشش می دهد کلید داستان مؤثر در انتخابات آینده “برای Latinos توسط Latinos” و تلموندو گفت: آن را به ارائه اطلاعات مهم به ambicultural مخاطبان به دنبال لاتین دیدگاه در دو زبانه فرمت های.

#PolitiQUÉ اجتماعی-ویدئو برای اولین بار حق رای دادن در توییتر است که توضیح می دهد که ویژگی های کلیدی و وقایع سیستم انتخاباتی در شرایط ساده.

در Instagram, Las Cosas Como پسر یک واقعیت-بررسی سری ویدئو که Telemundo همکاری با PolitiFact به ایجاد.

Telemundo و آن مسئولیت اجتماعی شرکت ها, پلت فرم, El Poder en Ti با استفاده از جدید هشتگ #USATuVoz (استفاده از صدای خود را) به اصرار Latinos به شرکت در روند انتخابات.

NBCUniversal Telemundo شرکت و NBCUniversal گروه بین المللی رئیس کسر کند گفت: در یک نسخه “Decisión 2020 جلوه ای از ما تعهد درازمدت ما ارائه به جامعه هدف اطلاعات و منابع لازم برای شرکت در روند انتخابات. Telemundo منحصر به فرد قرار برای اطلاع رسانی و تعامل با این پر جنب و جوش و رشد جامعه خود را به یکی از مهم ترین انتخابات در کشور ما است. به عنوان بزرگترین گروه قومی واجد شرایط برای رای دادن در ماه نوامبر با 32 میلیون برگه های رای, Latinos باید از این فرصت برای شکل دادن به آینده از آمریکا برای دهه های آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de