مخابراتی و فناوری برندها به Streamers افزایش عمده در بازار شلوغ

بینش کلیدی:

در ماه های منتهی به نوامبر اولین دیزنی+ دیزنی مختلف اشخاص را ندارد و تنها آنهایی که کمک به افزایش OTT ارائه طریق عمده بازاریابی و تبلیغاتی هل می دهد. رسانه ها و سرگرمی های غول پیکر در بر داشت در ورایزون ،

گسترده همکاری بین دیزنی و مخابراتی جوهر در تابستان گذشته ارائه شده برخی مشتریان ورایزون رایگان سال از دیزنی+ اگر آنها مشترک به شرکت نامحدود و بی سیم طرح یا اینترنت. سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger گفت که او “بسیار خوشحال” مورد معامله در طول ماه گذشته درآمد تماس بگیرید.

ورایزون و دیزنی+’s پیمان نیست اولین همکاری بین مخابراتی و یک پرچم در حال اهتزاز اگر چه آن است که تقریبا به طور قطع بزرگترین. به عنوان صنعت می شود شلوغ تر و رقابتی این مشارکت تنها ایستاده برای تبدیل شدن به شایع تر است. دلیل آن ساده است. به عنوان streamers ها به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به رشد مشترک و به عنوان مخابراتی و شرکت های فن آوری نگاه به پنجه مشتریان به دور از رقبای پیوستن به نیروهای به هر دو شرکت چه باید آنها را حداقل در کوتاه مدت.

“شما باید این محتوا, شرکت های که در حال رفتن مستقیم به مصرف کننده و آنها اغلب نمی کردم زیرساخت به بازار و توزیع خود را از طریق وب سایت خود و یا از طریق یک برنامه در فروشگاه app” گفت: فرانک Boulben svp مصرف کننده و بازاریابی محصولات Verizon Wireless است. “ما بسیار مکمل توزیع شریک زندگی به آنها … و آن را منطبق با واقعیت است که آنها چیزی است که ما مصرف کنندگان می خواهند.”

مشارکت کمک به کاهش بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن و نگه داشتن مارک های رقابتی

خدمات جریان همکاری با telcos پس حداقل تا سال 2017 زمانی که T-Mobile آغاز شد ارائه رایگان Netflix اشتراک به مشتریان خود فضای مجاز: نامحدود طرح خانواده. با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر در میان ادغام با T-Mobile به آن نامحدود مشتریان بی سیم ad-پشتیبانی از Hulu اشتراک نیز بدون هیچ هزینه اضافی. و در پاییز گذشته T-Mobile زده مقابله با آینده جریان خدمات Quibi به آن 83 میلیون مشتریان دسترسی به شرکت های برنامه نویسی بر آن مه اولین. (دقیق نظر است که همکاری شده اند فاش و T-Mobile کاهش یافته است به نظر.)

جیمز McQuivey vp اصلی تحلیلگر Forrester Research گفت telcos دنبال معاملات سعی کنید برای به دست آوردن مشتریان که ممکن است تحت تأثیر وعده دسترسی رایگان به داغ جدید سرویس اشتراک.

“Telcos همیشه به دنبال چیزی است که شما را به سوئیچ و یا شما را از ماندن پس از انجام سوئیچ, اما آن است که خیلی سخت به انجام است که در بازار این است که اساسا تمایز,” McQuivey گفت.

برخی از telcos مانند AT&T و Comcast خود را ساخته شده است در streamers آنها می تواند اهرم. WarnerMedia را HBO حداکثر و NBCUniversal را طاووس خواهد توان به عنوان مزایای به پدر و مادر خود شرکت های تلفن همراه و پهنای باند بسته است. اما حتی ممکن است آنها به دنبال معاملات شبیه به دیزنی+ و Verizon مشارکت که NBCU رئیس gorges به نام “مدل بسیار جذاب” در یک طاووس سرمایه گذار رویداد در ماه ژانویه است.

برای streamers است که متعلق به یک پدر و مادر مخابراتی مشارکت ارائه عصری برای مشتریان جدید است. آنها همچنین با مزایای دیگر مثل نگه داشتن اونا در آن جریان خدمات کم اگر تبلیغات گسترش فراتر از یک ماه در یک زمان.

“اساسا Verizon می گوید به دیزنی, ما در حال رفتن به مطمئن شوید که مشتری باقی می ماند چرا که ما در حال رفتن به نگه داشتن آنها را برای یک سال” McQuivey گفت. “و سپس در سال است تا ما آن قفل را به یک صورتحساب ماهانه و امیدوارم که آنها را فراموش کرده ام آنها برای آن پرداخت.”

همکاری با هزینه های اولیه. Boulben کاهش یافته است به ارائه خاص خرابی آن مقابله با دیزنی+ اما گفت که آن را نمونه ای برای محتوای شریک برای تامین تمام یا قسمتی از تلاش های تبلیغاتی و جبران یک ارائه دهنده خدمات مانند Verizon برای صدور صورت حساب و خدمات به مشتریان ویژه ارائه می دهد. این بدان معناست که یک دندانه در مقدار درآمد کسب و کار می تواند تولید هر کاربر. و ورایزون اخیر درآمد تماس منعکس شده کمی پایین تر از حد انتظار تعدیل درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im