Teads محدودیت درآمد تضمین به عنوان Ad-Tech صنعت پرانتز برای کاهش

بینش کلیدی:

  • ناشران فشرده به عنوان کلید واژه مسدود کردن staunches درآمد.

در نشانه ای از ترس از کاهش رشد اقتصادی در آینده به تصویب شخص ثالث درآمد سیستم عامل برای ناشران بی سر و صدا در حال بازسازی خود پرداخت و فرآیندهای.

منابع می گویند که Altice متعلق به کسب درآمد پلت فرم Teads صرف هفته گذشته به اطلاع ناشران که پیش از آن درآمد تضمین ممکن است تحقق در حالی که همکار ad-tech شرکت GumGum پیشنهاد تمدید شرایط پرداخت.

با توجه به متعدد ناشران Teads آغاز شده است و تماس با مشتریان با استناد به نیروی majeure–یک اصطلاح حقوقی ذکر شده برای از بین بردن طرفین از تعهدات قراردادی در اوایل درآمد تضمین می کند که تاثیر اقتصادی coronavirus بحران میشکافد در سراسر صنعت تبلیغات.

“هر چند ما نمی توانیم اظهار نظر در مورد جزئیات هر قرارداد با توجه به محرمانه بودن مقررات Teads باقی می ماند متعهد به حمایت از روزنامه نگاری با کیفیت و حصول اطمینان از انتشارات ما شرکای هوازدگی این طوفان” گفت: Eric Shih جهانی svp توسعه کسب و کار در Teads در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

ناشران در یک اتصال. آنها در حال دیدن بالاتر از ترافیک عادی به عنوان مردم به دنبال اطلاعات قابل اعتماد در مورد کوروناویروس اما قادر به کسب درآمد از چشم به دلیل تبلیغ شرکت های امنیتی در حال مسدود کردن کلمات کلیدی مانند “کوروناویروس” و “COVID-19.”

در ضمن GumGum است به طور مشابه, است تماس با ناشران به پیشنهاد تغییرات به پرداخت آن از نظر گسترش آنها از 60 تا 90 روز در بازگشت برای افزایش احتمالی شرایط پرداخت.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به Adweek, GumGum مدیر عامل شرکت فیل Schraeder گفت: “در GumGum ما همیشه پرداخت تعهدات ما و ما همیشه خواهد شد. ما تصمیم به اندازه گیری تغییرات به ما ناشر شرایط پرداخت پس از مقدار متفکر در نظر گرفتن. نگاه به آینده و دیدن خیلی قطعیت با توجه به COVID-19 ما معتقدم که ما می تواند بهترین خدمت هر دو ما ناشر و سمت تقاضا همکاران مقابله با چالش های بالقوه با ارتباط مستقیم و هنگامی که محتاطانه اقدام پیشگیرانه.”

در چنین آب و هوای اقتصادی نامشخص بسیاری از شرکت ها در صنعت رسانه در حال جستجو برای نقدینگی. برخی از آنها تبدیل به لباس است که به طور موثر تعهد در اوایل معاملات است که هنوز به پرداخت در ازای بیشتر به راحتی در دسترس بودجه.

Silverblade شرکای مالی راه حل های لباس شرکت تاسیس شده توسط ex-WPP جانباز دیوید مور و برنارد شهری گفت: Adweek شده است وجود دارد افزایش در تعداد از رسانه های خریداران ad-tech شرکت ها و ناشران رسیدن در هفته های اخیر.

“این یک هفته پر مشغله است که تعجب آور نیست. در زمانی که همه به دنبال نقدینگی, من می خواهم تشویق همه CFOs به عنوان به جلو فکر کردن امکان” شهری اضافه شده است.

Oarex یک عملیات مشابه و به تازگی تولید گزارش, پیدا کردن که در زمان پرداخت کاهش در Q4 سال گذشته و 43 درصد از بدهکاران پرداخت در اواخر نیمه وقت و یا کمتر است.

هانا Kassis, Oarex مدیر عامل شرکت گفت: Adweek شرکت خود نیز دچار افزایش تقاضا به تازگی, اما این او است که شاید محتاط تر در رویکرد خود را به ad-tech شرکت.

“ما در حال شروع به گرفتن محافظه کارانه تر چشم انداز هر دو در شرایط جدید خرید و همچنین این نوع از شرکت های ما تعهد,” او گفت:. “در برخی از موارد ما متوقف شرکت های خاص.”

Adweek به تازگی گزارش شده که چگونه با عرضه سیستم عامل—ad-tech شرکت های است که کمک به ناشران آگهی فروش موجودی آنها نمی پول در اوردن به طور مستقیم—شد و نیز در نظر گرفتن یک رویکرد سختگیرانه به کدام سمت تقاضا عامل آنها تجارت با پس از چندین بالا مشخصات ورشکستگی در سال های اخیر سمت چپ صاحبان رسانه از جیب.

این است که علاوه بر تامین امنیت پرداخت بیمه وقتی که می آید به تعداد زیادی از شرکای تجاری با برخی نیز ارائه حفاظت از پرداخت خدمات اضافی هزینه.

صنعت گسترده بیم و هراس است در نتیجه انتظار می رود رکود در فعالیت های اقتصادی در سه ماهه دوم سال به عنوان گسترده swathes از جمعیت جهان تجربه مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در پاسخ بسیاری از تبلیغ کنندگان بازشناسی رسانه های خود را صرف. بررسی های اخیر توسط اداره تبلیغات تعاملی یافت که 74 درصد از رسانه های خریداران طراحان و برندهای انتظار بحران به یک بزرگتر تاثیر تبلیغات از بحران مالی 2008. علاوه بر این 70 درصد از خریداران در حال حاضر به تنظیم و یا متوقف شده خود را برنامه ریزی تبلیغ صرف در حالی که 16 درصد از 400 خرید-سمت پاسخ دهندگان گفت: آنها هنوز تعیین چه اقداماتی را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>