تیلور سویفت لغو همه نشان می دهد برای استراحت از سال 2020 با توجه به همه گیر

نیویورک — تیلور سویفت لغو تمام اجراهای او و حضور برای بقیه سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با بسیاری از حوادث در سراسر جهان در حال حاضر لغو شده و بر جهت از مقامات بهداشت در تلاش برای نگه داشتن طرفداران امن و کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 متاسفانه تصمیم گیری شده است به لغو تمام تیلور سویفت حضور زنده و اجرای برنامه در این سال” سویفت نماینده گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

میان را نشان می دهد لغو شد ژوئیه عملکرد که در را باز SoFi ورزشگاه جدید خانه NFL لس آنجلس شارژر و لس آنجلس قوچ franchises در اینگلوود کالیفرنیا. سویفت را تبدیل به اولین زن برای باز کردن یک NFL ورزشگاه, سازمان گفت.

در این بیانیه گفت: سویفت ایالات متحده و برزیل نشان می دهد که برگزار خواهد شد در سال آینده توضیح داد که بلیط برای کسانی که نشان می دهد “انتقال به یک نمایش جدید در تاریخ بدون عمل در بخشی از دارندگان بلیط.” تاریخ برای سویفت 2021 نشان می دهد اعلام خواهد شد این سال است.

کسانی که به دنبال بازپرداخت برای سویفت “عاشق متحرک” ایالات متحده آمریکا تاریخ تور “در دسترس خواهد بود شروع مارس 1, موضوع Ticketmaster نظر کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>