طعم سه گانه میله میله برای مارس 14

سه گانه در Summerlin برگزار خواهد شد طعم و مزه از سه گانه سرپرستی رویداد در 14 مارس از ساعت 11 صبح-2 بعد از ظهر بعد از ظهر فعالیت ارائه می دهد homebuyers این فرصت را به صحبت با زمان سه گانه ساکنان در مورد تجارب خود را به عنوان مالکان و شنیدن چیزهای مورد علاقه خود را در مورد زندگی در Summerlin.

این رویداد خواهد شد عبارتند از:

■ آشپزی دموی

■ تاکو کامیون

■ چمن بازی ها

■ آبجو و شراب مزه

■ موسیقی زنده

سه گانه در Summerlin یک سن واجد شرایط جامعه در کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده از Summerlin در غرب لبه دره لاس وگاس در مجاورت Red Rock Canyon ملی در منطقه حفاظت است.

ویژگی های جامعه تک-داستان شهر خانه با اختیاری casitas و چند گزینه های طرح طبقه. خانه محدوده از 1,538 فوت مربع به 2,915 فوت مربع و شروع از $475,990.

برای یک مدت زمان محدود جدید homebuyers می توانید با استفاده از مشوق ها تا $85,000 بر انتخاب سریع حرکت می کند-در خانه. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

Homebuyers نیز دعوت به کشف چشم انداز جدید باشگاه. این خصوصی رفت و آمد مکرر باشگاه دارای یک مرکز تناسب اندام, رفت و آمد مکرر, استخر, آشپزی, استودیو, استودیوی هنری ورزشی سالن و bocce و pickleball دادگاه. مرکز شهر Summerlin ارائه می دهد خرید ناهار خوری و شب زنده داری و فقط سه مایل دورتر.

برای اطلاعات بیشتر بر روی طعم و مزه از سه گانه سرپرستی رویداد و یا به برنامه تور خود را در سه گانه در Summerlin تماس 877-221-3264.

خانه در سه گانه در نظر گرفته شده برای اشغال حداقل یک نفر از 55 سال سن و یا بالاتر با برخی استثنائات برای افراد جوان به عنوان ارائه شده توسط قانون و حاکم پیمان, شرایط و محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im