وظیفه نیروی اهداف coronavirus کلاهبرداران در نوادا

نوادا دادستان کل ایالات متحده وکیل را مونتاژ جدید نیروی کار به سرکوب کلاهبرداری و سایر جرایم مرتبط با جدید کروناویروس.

این تیم که شامل 15 محلی و ایالتی و فدرال خواهد شد تمرکز بر روی تحقیق در مورد راهنمایی و تعقیب جرایم که بهره برداری از COVID-19 همه گیر مانند مجرمان جعل هویت کارکنان دولت برای به دست آوردن مردم اطلاعات شخصی قیمت درآوردن مردم شعار جعلی درمان و بیشتر دفاتر روز دوشنبه اعلام کرد.

“ما در حال پیدا کردن مجرمان که به دنبال بهره برداری از ترس و سردرگمی برای ساختن یک جفتک سریع,”, نوادا, ایالات متحده وکیل نیک Trutanich گفت.

دفاتر درخواست از مردم برای شکایت با دفتر دادستان کل از طریق آن آنلاین فرم شکایت یا برای ارسال اطلاعات مربوط به خود را تجربه و یا نکات دیگر یا به یک خط تلفن در 888-434-9989 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

نیروی کار را راهنمایی و سپس کشف کردن که آژانس یا سازمان هستند بهترین راه حل مناسب به بررسی و خواهد بود تهاتری برای راهنمایی و شکایت Trutanich گفت.

نوادا دادستان کل هارون فورد گفت: هماهنگی بین سطوح مختلف دولت خواهد بود یک دارایی با اضافه کردن فرصت های بیشتر برای مردم را برای رسیدن و گزارش تقلب و کلاهبرداری و آن را اجازه خواهد داد که اجرای قانون به ترکیب منابع “برای کمک به اثر بهتر را تغییر دهید.”

“آن را به مطمئن شوید که ما در حال تکثیر تلاش است که ما مارشال منابع ما در راه است که موثر ترین و کارآمد” او گفت:.

دفتر دادستان کل است شده است هولناک توسط صدها تماس های مختلف در مورد تقلب در تلاش فورد گفت: از مردم جعل هویت کارکنان دولت به بهره برداری مردم به دنبال مدیکر یا بیمه بیکاری ادعا مختلف خیریه و سرمایه گذاری کلاهبرداری است.

در حالی که افرادی که به دنبال بهره برداری از آسیب پذیر است و نه جدید فورد گفت: زمان بحران اغلب در حال حاضر فرصت های بیشتر و راه برای مردم را به بهره برداری.

قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال حتی امضا 2.2 تریلیون دلار بسته امداد که ارسال خواهد شد بسیاری از بزرگسالان $1,200 محرک چک مردم بودند در حال حاضر راه اندازی راه برای کلاهبرداری از مردم از خود را چک فورد گفت.

“این چیزها اتفاق می افتد تمام وقت, اما آنها به خصوص اتفاق می افتد اغلب در زمان بحران مانند این” فورد گفت.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>