هدف Nabs Wingstop بازاریابی به عنوان SVP جدید بازاریابی

تارگت موریس کوپر را به عنوان جدیدترین معاون ارشد بازاریابی خود منصوب کرده است.

در پیوستن به این شرکت، کوپر به طور مستقیم بر عملیات بازاریابی تارگت نظارت خواهد کرد، بر کمپین ها و تبلیغات در سراسر رسانه های پرداخت شده، متعلق به و مشترک نظارت خواهد کرد. بر اساس بیانیه ای از تارگت، او «طرح هایی را ایجاد خواهد کرد که مهمان محور، از نظر فرهنگی مرتبط و فراگیر برای دامن زدن به قرابت مصرف کننده برای برند تارگت و رشد کسب و کار آن هستند.»

کوپر به خرده فروش مستقر در مینیاپولیس از وینگ استاپ می پیوندد و در آنجا به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد رشد و تجربه خدمت می کرد. او قبل از زمان خود در وینگ استاپ در بخش های بازاریابی در کوکاکولا و گروه هتل های اینترکانتیننتال کار می کرد. او همچنین بنیانگذار شرکت مشاوره بازاریابی استراتژی های چشم انداز رو به جلو است.

کوپر در بیانیه ای گفت: “پس از یک فن دیرینه از این نام تجاری نمادین، آن را بسیار الهام بخش برای دیدن تحول هدف و رهبری در خرده فروشی، همراه با رشد چشمگیر آن، و ادامه تعهد به خدمت بهتر به مهمانان خود،” کوپر در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده برای پیوستن به تیم و مشتاق برای کمک به بازاریابی هدف را حتی بیشتر شادی و الهام بخش به همه مهمانان است.”

کوپر در نقش جدید خود به ریک گومز، معاون اجرایی تارگت و مدیر ارشد بازاریابی، دیجیتال و استراتژی گزارش خواهد داد. اون از 14 سپتامبر از تارگت شروع ميکنه

این یک سال بزرگ برای هدف بوده است، که شاهد افزایش سود عظیم در Q2 از این سال—80%—با افزایش فروش 24.3%. همه گیر فضل برای نام تجاری بود، به عنوان مصرف کنندگان به دنبال سهام در ملزومات خانوار و اقلام دیگر، با بهره گیری از خدمات وانت محدود نسبتا جدید خرده فروش، که شاهد رشد عظیم 700٪ در طول سه ماهه دوم بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im