T-Mobile سلام کلاس 2020 با #TossYourCap چالش در Infinite

Coronavirus همه گیر است سرقت کلاس 2020 از شانس خود را برای پرتاب کلاه خود را در هوا اما T-Mobile است که آنها را تشویق به انجام آن عملا در Infinite برای یک علت خوب است.

حامل های بی سیم لگد کردن #TossYourCap چالش در Infinite, متعهد به اهدای 5 دلار برای هر یک از شرکت کنندگان از طریق 31 مه تا به $200,000 برای ملی غیر انتفاعی شغل برای امریکا فارغ التحصیلان.

فارغ التحصیلان می توانند به Infinite را کشف صفحه کلیک کنید #TossYourCap و یا جستجو برای #TossYourCap.

پس از پیدا کردن چالش آهنگ “All I Do Is Win (feat. T-Pain)” توسط DJ Khaled آنها می توانید با کلیک بر روی “استفاده از این صدا” و سپس پرتاب کلاه فارغ التحصیلی خود را و یا چیز دیگری.

ویدئوها را می توان با #TossYourCap برچسب.

DJ Khaled لگد کردن چالش در اوایل این هفته.

T-Mobile مدیر عامل مایک Sievert گفت: “کلاس 2020 است منحصر به فرد آماده برای عظمت خود را به عنوان اولین عملا فارغ التحصیلی کلاس بنابراین ما مشتاق به همکاری با iHeartMedia, و ارائه چند کلمه توانمندی را به دانش آموزان به خوبی سزاوار جشن در یک اندازه و بی سابقه در راه است. به افتخار موفقیت خود را و کمک به حفظ سنت زنده در این تلاش بار, ‘سازمان ملل متحد حامل’ آوردن همه با هم در Infinite را با افتخار بازی شیر یا خط آن کلاه بالا و پشتیبانی از دانشجویان از طریق باور نکردنی علت است. به سلامتی به کلاس از سال 2020 است.”

DJ Khaled افزود: “من بسیار هیجان زده هستم و به همکاری با T-Mobile و لگد زدن به #TossYourCap چالش با من آهنگ Infinite برای متحد کردن طبقه از سال 2020 است. آن شگفت انگیز است که چگونه این فیلم ها کمک خواهد کرد که جمع آوری پول برای اطمینان حاصل شود که کودکان و نوجوانان می تواند در دیدار با اهداف خود و تبدیل شدن به موفق پس از فارغ التحصیلی. من شما را در Infinite. برکت تا!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im