SXSW نهایی ترکیب ویژگی های Janelle Monáe, Damon Lindelof, Nine Inch Nails

با فقط یک ماه قبل از شرکت کنندگان از سراسر جهان فرود در Austin, تگزاس, South by Southwest کاهش یافته است نام ده ها تن بیشتر سخنرانیها و سخنرانان برجسته خواهد شد که روی صحنه در طول هفته.

یک مراقبان متمرکز خواهد شد از ویژگی های کلیدی Nine Inch Nails’ Trent Reznor and Atticus Ross که همکاری با HBO series’ تهیه کننده اجرایی و نویسنده Damon Lindelof. برنده جایزه خواننده, ترانه سرا تهیه کننده و بازیگر Janelle Monáe همچنین به انگلیسی, همچنین به عنوان وداع را لولو وانگ. نوازنده و بازیگر, نویسنده و کارگردان Carrie Brownstein خواهد بود روی صحنه برای keynote گفتگو با برنده جایزه نوازنده بازیگر و تهیه کننده و کارگردان و نویسنده Annie Clark بهتر شناخته شده با نام مرحله St. Vincent.

SM سرگرمی بنیانگذار Lee Soo-مرد ظاهر می شود روی صحنه در یک نطق اصلی گفتگو با کاپیتول گروه موسیقی COO میشل Jubelirer. یکی دیگر از اصلی گفتگو خواهد شد از ویژگی های گربه پکر, مدیر اجرایی لس آنجلس وزارت شاهدانه مقررات در گفتگو با شاهدانه خوب و KindColorado رئیس جمهور و بنیانگذار کلی پرز. فیلمساز مستند مایکل مور نیز در بخشی از یک سخنرانی گفتگو با بنیانگذار پینک فلوید راجر واترز.

تماس با اعلام این که “مهم ترین” در جشنواره 34 سال سابقه مدیر ارشد برنامه نویسی افسر هیو فارست در بیانیه ای گفت که سخنرانان اضافه شده به صف هستند “نمی توانند از دست مشاهیر که به عهده دارند در اینجا به اشتراک گذاری این نظریه ها استراتژی ها و انگیزه خود را از موفقیت است.”

علاوه بر سخنرانان کلیدی این جشنواره همچنین اعلام کرد بیش از دو دوجین از سخنرانان برجسته و چند دوجین بیشتر شرکت کنندگان در ویژه جلسات در این رویداد است. برخی از نکات برجسته عبارتند از نوام چامسکی در گفتگو با مهدی حسن کنگره ایالات متحده ارل Blumenauer (D-سنگ.) در گفتگو با سیاسی شاهدانه خبرنگار ناتالی Fertig, Judd apatow آمده مصاحبه, Stephen Colbert خوب محل را Jameela جمیل, رشیدا جونز و Kenya Barris در آینده خود را Netflix سریال تعالی و کیم کارداشیان غرب در عدالت کیفری اصلاحات.

جشنواره سالانه اجرا خواهد شد از ماه مارس 13-22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>