SXSW را 2020 فیلم صف می آید به آمازون نخست تصویری—به صورت رایگان

کلید بینش:

  • فیلمسازان باید در انتخاب و دریافت هزینه غربالگری.

South by Southwest ممکن است لغو شده است اما سالانه جشنواره فیلم صف رفتن به آمازون نخست تصویری—به صورت رایگان.

به عنوان بخشی از یک همکاری بین SXSW سازمان و آمازون فیلم که در ابتدا برای اولین بار به عنوان بخشی از 2020 SXSW Film Festival را به جای صفحه نمایش دیجیتالی در سایت آمازون نخست تصویری به مدت 10 روز آغاز در اواخر این ماه. “آنلاین جشنواره فیلم” به نمایش گذاشتن فیلم به صورت رایگان برای همه بینندگان حتی کسانی که بدون نخست ثبت نام و اشتراک.

“همیشه از SXSW لغو شد توسط شهر Austin ما شده است با تمرکز بر چگونه ما می تواند کمک باور نکردنی فیلم ها و فیلمسازان در SXSW 2020 جشنواره فیلم صف” گفت: جانت Pierson, SXSW, کارگردان فیلم, در بیانیه ای. “ما خوشحال بودند که آمازون نخست تصویری ارائه شده به میزبان آنلاین جشنواره فیلم و شروع به پریدن کرد در این فرصت را برای ارتباط مخاطبان خود را به ما فیلمسازان. ما با الهام از سازگاری و انعطاف پذیری از فیلم جامعه به عنوان آن را در جستجو برای راه حل های خلاق در این بحران بی سابقه ای.”

فیلمسازان اصلا به شرکت و آنها باید در انتخاب کردن به فیلم های خود را در دسترس برای صفحه نمایش دیجیتالی. کسانی که از شرکت دریافت هزینه غربالگری از آمازون مبلغ آن اعلام نشده است. (آمازون را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.)

“ما مفتخریم که قادر به ارائه یک فضا برای SXSW فیلمسازان برای به اشتراک گذاشتن کار سخت و با شور و شوق مخاطبان برای اولین بار” Amazon Studios سر جنیفر Salke در بیانیه ای گفت. “این یک افتخار همکاری با جانت پيرسون و SXSW تیم را به این متنوع و الهام بخش فیلم برای بینندگان در سراسر کشور است. ما حامیان SXSW و مستقل دیگر جشنواره های فیلم و امیدواریم که این جشنواره می تواند کمک به برخی از آن تجربه و ویترین هنرمندان و فیلم هایی که مخاطبان در غیر این صورت ممکن نیست که تا به حال فرصتی برای دیدن.”

آنلاین جشنواره فیلم kick off بعد از این ماه هر چند آمازون هنوز اعلام تاریخ دقیق.

SXSW به طور معمول یک tentpole رویداد سالانه برای رسانه ها, موسیقی و فیلم صنايع لغو شد در اوایل ماه مارس در میان نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 است که پس از اعلام شده است از یک بیماری همه گیر و باعث گسترده تر خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور و جهان.

لغو برخی از شرکت های سرگرمی تقلا برای پیدا کردن راه های دیگر برای ترویج برنامه نویسی و فیلم; برخی از فیلمسازان ساخته شده اند دیجیتال screeners در دسترس به اعضای مطبوعات به منظور جلب توجه به فیلم هایی که در بیشتر شرایط معمول را به نفع glitzy در فرد برای اولین بار و احزاب است.

جشنواره های فیلم مانند SXSW را بسیار مهم برای فیلمسازان بدون لوکس گسترده اکران عادی برای استودیو فیلم. (جشنواره همچنین به توزیع کنندگان این شانس را به نمایش فیلم ها و تصمیم می گیرید که آنهایی که آنها ممکن است بخواهید به دنبال.) مداوم گسترش COVID-19 تا به حال یک اثر عمده ای بر آن حوادث در سراسر جهان به تأخیر انداختن دیگر جشنواره ها از جمله 2020 جشنواره فیلم کن و 2020 فیلم ترایبکا جشنواره است.

فیلم های تجاری مواجه شده اند خود به خود اختلال با توجه به جدید coronavirus با چندین توزیع کنندگان تاخیر در انتشار عنوان عمده و دیگران خود را ساخت تئاتر منتشر شده و در دسترس خیلی زودتر از حالت طبیعی به صورت دیجیتال اجاره یا خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>