SXSW فیلم رفتن به نخست تصویری; رویداد بازاریابان دبستان برای پست-همه گیر: جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

SXSW را 2020 فیلم صف می آید به آمازون نخست تصویری—به صورت رایگان

در آنچه ممکن است بهترین راه ممکن برای رسیدن به خانه نشین بینندگان South by Southwest فیلم صف رفتن به آمازون نخست تصویری—به صورت رایگان. به عنوان بخشی از یک همکاری بین SXSW festival سازمان و آمازون فیلم که در ابتدا برای اولین بار به عنوان بخشی از 2020 SXSW Film Festival را به جای صفحه نمایش دیجیتالی در سایت آمازون نخست تصویری به مدت 10 روز آغاز در اواخر این ماه.

بیشتر بخوانید: “آنلاین جشنواره فیلم” به نمایش گذاشتن فیلم به صورت رایگان برای همه بینندگان حتی کسانی که بدون نخست ثبت نام و اشتراک.

بیشتر از امروز بالا Coronavirus اخبار

خواهد رویداد بازاریابان آماده برای جهان است که آنها را در انتظار ارسال-همه گیر?

بازاریابی تجربی جوانب مثبت هستند امیدوار فیزیکی حوادث را به گزاف گویی در یک پست-COVID-19 جهان و بسیاری از پیش بینی Q3 و Q4 سال 2020 خواهد بود که لحظه ای برای تجدید حیات. اما مارک های سازمان ها و شرکت هایی که ارائه بازاریابی تجربی منابع می تواند به طور دائم تغییر لرزان چشم انداز پس از کنفرانس رزومه از جمله کمبود کارکنان و منابع و پایه مشتری تمایلی به حضور در رویدادهای زندگی می کنند.

ادامه مطلب: 2021 ممکن است یک گزینه واقعی تر برای بزرگ جهانی کرده است. در این میان سازمان ها باید با هدف حفظ روابط مشتری در طول خرابی.

آیا شما شده است پس #AdweekTogether? ما روزانه زندگی می کنند نشان می دهد که پخش LinkedIn, Facebook, YouTube و ما بحث در مورد چالش های تبلیغات و بازاریابی در جهان امروز با آن مواجه است—و چگونه ما می تواند به غلبه بر آنها را با هم. سازمان دیده بان آخرین قسمت در اینجا.

بازاریابان نیاز به نگه داشتن چشم در این مسائل حقوقی که پرداختن به کروناویروس

انجمن ملی تبلیغ منتشر جامع حقوقی راهنمای کمک می کند که بازاریابان آدرس این دسته از چالش ها و نگرانی های ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام بر روی علامت های تجاری. حقوقی راهنمای گسترده را پوشش می دهد کلید قرارداد مسائل زیرا در طول این زمان برندها ممکن است بخواهید به فسخ قرارداد تاخیر عملکرد تحت یک قرارداد و یا در غیر این صورت تغییر قرارداد.

ادامه مطلب: نقد و بررسی برخی از توصیه های کلیدی از راهنمای.

  • مرتبط: در حالی که 40 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم این یک چیز خوب برای برندها برای پیدا کردن یک راه برای ماندن مربوطه در میان coronavirus شیوع یک سوم احساس می کنید که بازاریابان باید تنها تبلیغ اگر آنها گرفته ایم اقدام مستقیم برای رسیدگی به وضعیت, بر اساس یک مطالعه جدید.

COVID-19 و بازار کار: برندها و سازمان ها را دشوار کاهش

یک نکته مثبت…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>