شک در توقف کامیون قتل در نزدیکی لاس وگاس بازداشت شده در مینه سوتا

پلیس لاس وگاس در صبح روز جمعه تایید کرد که 60 سال بازداشت در مینه سوتا است که یک مظنون در یک کشنده کامیون-جلوگیری از تیراندازی ماه گذشته در شمال لاس وگاس.

برنج شهرستان کلانتر دفتر روز پنجشنبه گفت که نمایندگان بازداشت شده را علامت Doocy حدود 7:30 صبح روز قبل در مینه سوتا, توقف کامیون در شهرستان وبستر. با توجه به Metropolitan Police Department بیانیه صادر جمعه Doocy دستگیر شد در ارتباط با یک Feb. 28 تیراندازی مرگبار در یک عشق سفر توقف در دور دست در شمال لاس وگاس در 12501 Apex حوضه بزرگ در راه است.

کلارک شهرستان, دفتر پزشکی قانونی شناسایی قربانی به عنوان 40-year-old دنیس دیوید هاپکینز از لاس وگاس. او از زخم گلوله به قفسه سینه و مرگ او حکم قتل.

مترو است گفت: افسران نامیده می شدند حدود 4 بعد از ظهر به توقف کامیون پس از گزارش از تیراندازی و هاپکینز مرده از زخم گلوله.

کارآگاهان بر این باورند هاپکینز درگیر در بحث با یک مرد دیگر که او می دانست که پلیس گفته اند. استدلال و سپس “تشدید” و دیگر انسان برگرفته از یک تفنگ و گلوله قربانی چندین بار.

مشکوک تیرانداز فرار کرد و در یک SUV قبل از ماموران وارد شدند.

Doocy باقی مانده است صالحی: در مینه سوتا روز جمعه در انتظار استرداد مترو گفت. برنج شهرستان کلانتر دفتر روز پنجشنبه گفت که Doocy مجروح شد که پلیس او را بازداشت.

آژانس مشخص نیست آسیب های خود را, اما گفت: ماموران با استفاده از “مواد شیمیایی آئروسل و دیگر nonlethal تاکتیک” به زور Doocy از وسیله نقلیه خود را با توجه به انتشار اخبار.

پلیس گفت که از پنج شنبه شب Doocy باقی مانده در بیمارستان بستری است اما انتظار می رود برای زنده ماندن. کلانتر گفت که مشکوک است از مینه سوتا است.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی می توانید با مترو در 702-828-3521. ناشناس نکات می تواند با سمت چپ جلو جنایت در 702-385-5555.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im