گمان هندرسون در تیراندازی پلیس در ایالت مینه سوتا

A 33-year-old man arrested در مینه سوتا است که در انتظار استرداد به هندرسون در ارتباط با تیراندازی هفته گذشته که به شدت مجروح دیگر مرد به پلیس گفت:.

از هندرسون اداره پلیس چهارشنبه اعلام کرد که 33 ساله کرک صورتحساب دستگیر شد در مینه سوتا روز دوشنبه پس از حکم بازداشت صادر شده در ارتباط با مارس 30 تیر اندازی.

صورتحساب است که مظنون به تیراندازی 37 ساله شد و به طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی در تاریخ 30 مارس در شرایط بحرانی, پلیس گفت:.

افسران نامیده می شد در مورد 1:55 p. m. روز از تیراندازی به 800 بلوک از شمال خیابان اصلی در نزدیکی Burkholder بلوار پلیس گفت:. وقتی ماموران وارد آنها یافت 37 ساله مبتلا به آشکار زخم گلوله.

یک بررسی اولیه نشان داد که این مرد به ضرب گلوله کشته شد خارج از آپارتمان و که تیرانداز فرار از صحنه به در مجاورت محله, پلیس گفت:. این وضعیت در روز چهارشنبه مشخص نیست.

همچنین مشخص نیست که چگونه پلیس شناسایی صورتحساب به عنوان “اصلی شک دارم.”

صورتحساب چهره دو فقره اقدام به قتل تخلیه یک تفنگ به یک ساختار اشغال شده و در اختیار داشتن سلاح های ممنوع فرد, پلیس گفت:.

این گروه می گویند نیست که در آن صورتحساب دستگیر شد در مینه سوتا است. اطلاعات بیشتر در مورد دستگیری او بود فورا در دسترس است.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی ممکن است تماس با هندرسون پلیس در 702-267-4911 و یا ترک یک ناشناس نکته با جرم و جنایت جلو در 702-385-5555.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im