سوپر جام قهرمان ستاد در بهینه حالت حزب در Omnia

در این زمینه پاتریک Mahomes Kansas City Chiefs سوپراستار کارفرمایی. اما در این باشگاه تراویس Kelce است متولد سیگنال-تماس گیرنده.

برای دومین شب متوالی به تازگی تاج سوپر باول شانزه partied در لاس وگاس, uber, کلوپ شبانه, طوفان Omnia کلوپ شبانه در Caesars Palace فقط پس از نیمه شب شنبه شب. ستاد تیمی در دو-تور شب که آغاز شده و جمعه در آریا و جواهر, کلوپ شبانه, شامل Mahomes, Kelce, Damien ویلیامز Mecole Hardman, Blake بل طب Erving و آستین ریتر.

Omnia و Sls گروه تكیه Steve Aoki بود شب headliner. او وارد شد و در حدود 1:30 صبح تندرست پشت عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و رو سنگین انفجار CO2 از باشگاه حزب کنون. مشهور LED لوستر میدرخشد در ستاد’ قرمز و طلا و بارها و بارها فرود بر روی بسته بندی شده طبقه رقص.

حتی اعضای NHL Carolina Hurricanes در زمان بیش از یک زن و شوهر از VIP غرفه داشتن فقط مغلوب طلایی شوالیه ها در T-موبایل آرنا. خوب بود برای دیدن یک لبخند بر لب اریک Haulaسابق شوالیه طلایی مورد علاقه مصرف در صحنه ایستاده در بالای یک غرفه با ballcap چرخید عقب مانده است.

اما اگر وجود داشت همیشه یک شب هنگامی که یک تیم NHL خواهد بود تحت الشعاع قرار در یک کلوپ شبانه این بود. در حالی که Mahomes پوشیدن اندازه عینک آفتابی نگه داشته و سر خود را پایین در وسط تیم VIP غرفه پر زور Kelce بود و از پیچ و پرتاب پشت سرما هستند.

صحنه پر بود-شیب 1 a. m. هنگامی که Fergie DJکه باز شب انداخته “(عاشق) مبارزه برای حق خود را (به حزب!),” Kelce درمان Beastie Boys’ کلاسیک مانند شخصی خود soundtrack. او پمپ بازوی خود را با اشاره های مختلف رقصندگان روی زمین و با الهام از به طور کلی خشن رفتار است.

شبیه به جواهر حزب شب گذشته باشگاه بود bedecked در ستاد پرچم و, scrims, تصویری برجسته از آن پیروزی بر 49ers, سرور, پوشیدن “کیسی” نوک پیکان آرم, شامپاین, بطری sparklers و به طور طبیعی چندین انفجار از این پارتی, باشگاه, پارتی توپ.

وجود دارد یک زن و شوهر از تولد جشن گرفته بودن بیش از حد و دو پیشنهاد ازدواج. اما شما را نمی تواند کاملا چه اتفاقی می افتد. بیش از حد بسیاری از ستاد.

کسانی که تنگ می رسد

Kelce است زنده نگه داشتن سنت NFL تنگ می رسد به مهمانی در لاس وگاس, کاباره ها و dayclubs. راب Gronkowskiدر اوج با میهن پرستان بود در تابستان به طور منظم در نوتوانی در Hard Rock Hotel. او و همراهان خود را جشن گرفتند 26th, تولد در حزب استخر در سال 2015 (و عجیب Gronk و Kelce هر دو 30 سال هر چند Gronk از بازی). New Orleans Saints, New York Giants و Carolina Panthers تنگ پایان جرمی Shockey نیز یک فن از والاحضرت حزب استخر. Shockey بود و در واقع گرفته شده بر روی یک برانکارد توسط امدادگران در مارس 2009 درد و رنج از پرستاران به عنوان کم آبی است. او ذکر شده به عنوان “خارج” برای بقیه روز.

Spiegelworld خندق ادینبورگ

Spiegelworld بنیانگذار راس Mollison است پس از طریق طرح خود را به جلو خود را نشان می دهد و از Edinburgh Festival Fringe بیش از Brexit نگرانی. Mollison وارد یک برنامه پنج ساله به برتر یک Spiegelworld نشان می دهد هر سال معتبر monthlong جشنواره است. برای اولین بار بود که به طور گسترده ای تحسین “اتمی سالن نمایش” در ماه اوت ساخته شده است که آن نوار کچ در ونيز گراند کانال Shoppes در ماه سپتامبر.

انگلستان را ترک کرده است اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 ورود 11 ماه دوره گذار و Mollison نگران منطقه بازارهای مالی است. در روز انگلستان تقسیم از اتحادیه اروپا Mollison شد بررسی سایت در پاریس. او همچنین به دنبال در گزینه های در سیدنی استرالیا است.

به عنوان Mollison گفت: در طول سال گذشته حاشیه های حضور “عدم اطمینان از آنچه که قانون چیست ویزا وضعیت چه اتفاقی می افتد با ویزا در سال آینده اگر شما بخشی از اتحادیه اروپا ؟ من هیچ نظری ندارم.” این آمار به این منطقه قابل توجه است. گزارش های رسانه ها نشان می دهد که حاشیه ایستاده به از دست دادن حدود 25 میلیون دلار (دلار آمریکا) به عنوان یک نتیجه از Spiegelworld در حال حرکت است.

مارینو بازگشت

Frank Marino در مرحله پر بار در “افسانه ها در کنسرت” آغاز شب دوشنبه. مارینو است که تحت یک قرارداد دو ساله برای احیای خود Joan Rivers نقش (فقط 10 هفته و یا پس از “بازنشستگی” معروف خود تجسم). مارینو هنوز هم در نظر دارد برای تولید یک نمایش خود را تحت “Divas” با نام تجاری و والاتر از آن است که تولید یکشنبه آینده در 8 p. m. در ایتالیایی آمریکایی ،

من در گفتگو با مارینو در “افسانه” تمرینات جمعه برای آینده قسمت از PodKats! این یک روحیه جلسه که در طی آن من خواسته طولانی مدت در سرمقاله روزنامه اگر او هر گونه برنامه ای برای دیدن “RuPaul را Drag Race Live!” در فلامینگو نمایشگاه است. مارینو را پاسخ سخت بود هیچ. او است که به وضوح آشفته در مورد “Logo” نشان می دهد که Caesars Entertainment کشیدن تولید که نقل مکان کرد و در زمانی که “Divas” نزدیک مجبور شد در ماه ژوئن سال 2018 است.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im